0

Tak swoją drogą cena idzie w górę ;)

0

Piona!

0

Bo wielu ludzi atakujących bekę z Niemców jako powód swojego ataku dają że beka ta pochodzi z uprzedzeń wojennych (co jest w dużym stopniu prawdą). No ale jak zaczynają temat to nieuprzejmie jest go ignorować.

1

No ale rozmowa jest o Niemcach. Ruskie się jeszcze trzymają ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po prostu nie będę wchodził w twoją narrację tyle. Rozmawiam z osobami kulturalnymi.

0

:). Pozdrawiam.

0

Za wyzywanie kolego. Ja się powstrzymałem, chociaż jak widzisz skasowałem komentarz bo pocisk szedł dość mocny.

0

Napisałem dość jasno. Może lubię ich ciut bardziej bo są bliżsi nam kulturowo. Może teraz lepiej ? Też im nie za bardzo kibicuje. Ruscy moim zdaniem byli nieszczęsliwym narodem i byli troszkę zmuszani przez tyranie do wojny. Stalin wybił więcej swoich miliony by byli posłuszni. Natomiast Niemcy poszli w ideologię zabijali by czyścić rasę.

1

No właśnie to wpływa Bykunn i to jest według mnie racjonalne. Może za następne 75 lat jak już nie bedzie ludzi którzy to pamiętają to będzie inne podejście. Poza tym relacje Polsko-Niemieckie zawsze były nacechowane negatywnymi emocjami :) Tak na marginesie czy życzenie klęski komukolwiek nie jest czasami zawsze nacechowane jakimś uprzedzeniem ? Portugalii też nie kibicuje z wiadomych przyczyn :)

5

Nie mamy prawa ? Gdzież to niby jest zapisane ? To czekaj może inaczej - jakbyśmy w ogóle się nie dostali na mundial to już nie mielibyśmy żadnych praw by przejawiać nim zainteresowania i emocji (np związanych z odpadnięciem jakiejś drużyny której się nie lubi). Nie dla psa kiełbasa według ciebie co ?

6

Polacy to w ogóle głosu nie mają prawda ?

6

Dokładnie Cochise trafiłeś w punkt - poniżej niezła batalię o to toczyłem.

0

Miłego bana przyjacielu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To komentarz był do Tombarda - nawet lajka Ci dałem przecież ;)

0

O stary. To co napisałeś można odnieść do wszystkiego. Gdyby się do tego stosować ludzie nie mieli by własnego zdania. Uważam że mam rację dlatego bronie swojego stanowiska. To chyba normalne w dyskusji czyż nie ?

0

Pierwsze zdanie mojego wpisu na samej górze - z tym mam problem. To moja opinia - mogę mieć ?

0

Sam czytaj ze zrozumieniem. Jasno mówię że irytują mnie ludzie cisnący po innych że się śmieją z porażki Niemców. Reszta to rozwiniecie skąd się to bierze. Może pozwól mi mieć własne zdanie i sam nie pisz bzdur ? Bo twój ostatni komentarz to jakaś obstrakcja oderwana od tematu.

0

Masz rację kolego. Pozdrawiam również :)

0

Dokładnie - podzielam twoją opinię skąd więc wpisy szkalujące radość po porażce Niemców ? :) czy nie jest to po prostu odmienne zdanie ?

1

Tak Polacy wyzywają Polaków - nagminne jest szydzenie z Polskich przywar przez Polaków którzy jakoś dziwnym trafem myślą o sobie że ich nie mają :)

0

Nie wiem co słabsze - wyzywać od Januszy sąsiada bo pamięta że ktoś mu zabił rodzinę czy nienawidzieć next niemców pokolenie bo ich dziadkowie mordowali. Kwestia sporna. Jednak uważam za nadrzędne wspierać własny kraj i "Januszy" w nich mieszkających.

0

Rozumiem że świętujesz z okazji porażki Polski ? XD

0

No właśnie się zaorałeś tą odpowiedzią. X]. Już Ci napisałem wcześniej czep się innych lepiej. Nie kala się własnego gniazda

1

Jaki koronny ? Wyolbrzymiamy co ? Może inaczej w takim razie - wątpię by w Niemczech gdy ktoś nabija się z Polaka znalazły się hordy jego obrońców tak jak tutaj ;)

0

Ty nie - mój komentarz nie musiałbyć przecierz skierowany do Ciebie ;) Jednak obrałeś strone w dyskusji.

0

W takim razie przepraszam - z kontekstu romowy błędnie tak to odczytałem - sam mnie naprowadziłeś ;)

1

Nie to. Boli mnie że Polacy wyzywają polaków - to jest problemem w naszym kraju a nie to że śmiejemy się z Niemców. Niemcy śmieją się z nas w wielu innych kwestiach.

0

Aha no i wyjaśnione. ;)To masz podwójną żałobę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?