sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak swoją drogą cena idzie w górę ;)
0
Piona!
0
Bo wielu ludzi atakujących bekę z Niemców jako powód swojego ataku dają że beka ta pochodzi z uprzedzeń wojennych (co jest w dużym stopniu prawdą). No ale jak zaczynają temat to nieuprzejmie jest go ignorować.
1
No ale rozmowa jest o Niemcach. Ruskie się jeszcze trzymają ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po prostu nie będę wchodził w twoją narrację tyle. Rozmawiam z osobami kulturalnymi.
0
:). Pozdrawiam.
0
Za wyzywanie kolego. Ja się powstrzymałem, chociaż jak widzisz skasowałem komentarz bo pocisk szedł dość mocny.
0
Napisałem dość jasno. Może lubię ich ciut bardziej bo są bliżsi nam kulturowo. Może teraz lepiej ? Też im nie za bardzo kibicuje. Ruscy moim zdaniem byli nieszczęsliwym narodem i byli troszkę zmuszani przez tyranie do wojny. Stalin wybił więcej swoich miliony by byli posłuszni. Natomiast Niemcy poszli w ideologię zabijali by czyścić rasę.
1
No właśnie to wpływa Bykunn i to jest według mnie racjonalne. Może za następne 75 lat jak już nie bedzie ludzi którzy to pamiętają to będzie inne podejście. Poza tym relacje Polsko-Niemieckie zawsze były nacechowane negatywnymi emocjami :) Tak na marginesie czy życzenie klęski komukolwiek nie jest czasami zawsze nacechowane jakimś uprzedzeniem ? Portugalii też nie kibicuje z wiadomych przyczyn :)
5
Nie mamy prawa ? Gdzież to niby jest zapisane ? To czekaj może inaczej - jakbyśmy w ogóle się nie dostali na mundial to już nie mielibyśmy żadnych praw by przejawiać nim zainteresowania i emocji (np związanych z odpadnięciem jakiejś drużyny której się nie lubi). Nie dla psa kiełbasa według ciebie co ?
6
Polacy to w ogóle głosu nie mają prawda ?
6
Dokładnie Cochise trafiłeś w punkt - poniżej niezła batalię o to toczyłem.
0
Miłego bana przyjacielu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To komentarz był do Tombarda - nawet lajka Ci dałem przecież ;)
0
O stary. To co napisałeś można odnieść do wszystkiego. Gdyby się do tego stosować ludzie nie mieli by własnego zdania. Uważam że mam rację dlatego bronie swojego stanowiska. To chyba normalne w dyskusji czyż nie ?
0
Pierwsze zdanie mojego wpisu na samej górze - z tym mam problem. To moja opinia - mogę mieć ?
0
Sam czytaj ze zrozumieniem. Jasno mówię że irytują mnie ludzie cisnący po innych że się śmieją z porażki Niemców. Reszta to rozwiniecie skąd się to bierze. Może pozwól mi mieć własne zdanie i sam nie pisz bzdur ? Bo twój ostatni komentarz to jakaś obstrakcja oderwana od tematu.
0
Masz rację kolego. Pozdrawiam również :)
0
Dokładnie - podzielam twoją opinię skąd więc wpisy szkalujące radość po porażce Niemców ? :) czy nie jest to po prostu odmienne zdanie ?
1
Tak Polacy wyzywają Polaków - nagminne jest szydzenie z Polskich przywar przez Polaków którzy jakoś dziwnym trafem myślą o sobie że ich nie mają :)
0
Nie wiem co słabsze - wyzywać od Januszy sąsiada bo pamięta że ktoś mu zabił rodzinę czy nienawidzieć next niemców pokolenie bo ich dziadkowie mordowali. Kwestia sporna. Jednak uważam za nadrzędne wspierać własny kraj i "Januszy" w nich mieszkających.
0
Rozumiem że świętujesz z okazji porażki Polski ? XD
0
No właśnie się zaorałeś tą odpowiedzią. X]. Już Ci napisałem wcześniej czep się innych lepiej. Nie kala się własnego gniazda
1
Jaki koronny ? Wyolbrzymiamy co ? Może inaczej w takim razie - wątpię by w Niemczech gdy ktoś nabija się z Polaka znalazły się hordy jego obrońców tak jak tutaj ;)
0
Ty nie - mój komentarz nie musiałbyć przecierz skierowany do Ciebie ;) Jednak obrałeś strone w dyskusji.
0
W takim razie przepraszam - z kontekstu romowy błędnie tak to odczytałem - sam mnie naprowadziłeś ;)
1
Nie to. Boli mnie że Polacy wyzywają polaków - to jest problemem w naszym kraju a nie to że śmiejemy się z Niemców. Niemcy śmieją się z nas w wielu innych kwestiach.
0
Aha no i wyjaśnione. ;)To masz podwójną żałobę ;)