sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
NiewaŻne
0
nie ważne. Nie ma co robić gównoburzy, pozdrawiam ;)
0
Każdy może to fakt. Ale myślenie nie boli ;). Nikt kto poswięca 30 lat życia na coś nie odchodzi od tego od tak ;)
2
Ludzie troche logicznego spojrzenia na ten wpis. Skoro kibicuje przez 30 lat to nie jedno g...no przetrwał. Na pewno nie zasługuje na tekst typu "sp ...aj" bo jestem pewien że jego wpis jest przesadnie wyolbrzymiony (specjalnie) dla uwypuklenia tematu. A tu od razu szambo wybija. Halo !!!
3
Pewnie jesteś młodszy niż ten człowiek kibicuje Barcelonie :)
0
Na tej podstawie zespoły kupują "no-namów" za kosmiczne pieniądze. Nie od dziś jest to jeden wielki przegląd talentów dla bogaczy.
1
Na takich turniejach uwidacznia się coś co jest często ważniejsze od umiejętności typowo piłkarskich. Duch walki, wiara - silna psychika. Nam niewątpliwie brakuje (dość często) tych elementów w Barcelonie. Uważam że Mina ma wystarczająco dużo atutów typowo piłkarskich + te wymienione wyżej by być w przyszłości najlepszym stoperem na świecie (lub być w ścisłej czołówce). Pytanie czy da rade to osiągnąć u nas. Tak jak większość pisze - zgadzam się że "środowisko" hiszańskiej piłki nie bardzo pasuje do jego rozwoju - jednak myślę że on by się ogarnął z czasem w Hiszpanii też. Głupio by było za 5 lat spoglądać na stopera wartego 5 x więcej niż za kwotę za którą go opchneliśmy. Cholernie mi zaimponował na tym turnieju czarnuszek jeden :)
0
Jeszcze jest zizou
0
Zaraz zaraz 40 baniek ? My daliśmy za niego więcej zdaje się.
1
On był z Senegalu ? Dość kontrowersyjna decyzja że Senegalczyk to prowadził.
0
Dowiadywałeś się ? To raczej łakomy kąsek i może zrobią tak jak zrobiło eleven.
0
Ciekawa jaka dopłata w NC+ będzie aby mieć całą LM
0
Niekoniecznie - Paulinhio w reprezentacji błyszczy. Być może po turnieju oferta którą teraz uważamy za atrakcyjną zostanie przebita i to dużo przez inną. Paulina z całym szacunkiem do Coutinhio, Neymarów i innych gwiazd Brazylijskich - bardzo często jest tam gdzie być powinien i przesądza o wyniku - to robi wrażenie a ogląda go cały świat. Ta oferta też jest zapewne pokłosiem jego występów na mundialu.
0
(poza turniejem) :]
2
Nie mieliśmy żadnego potencjału. Niemcy, Argentyna, Hiszpania ... Na takich turniejach liczy się duch walki a nie potencjał (chociaż tu twardo obstaje że też u nas szalu nie było). Byliśmy pod tym względem najgorsi i zasłużenie nie kalamy już ego turnieju swoją obecnością
0
Bo on odpuszcza. co z tego ze geniusz jak potrafi przyglądać sie jak jakiś sędzia przez pół meczu i nie robić nic ? Wszyscy mu to wybaczają bo wiedzą co potrafi zrobić w kilka minut jak ma flow. W tym meczu mógł dać Argentynie 90% więcej z siebie jakby się nie "wyizolował". Nie zrobił tego niestety.
0
Isco jest dobry ale nie podejmuje ryzyka. Może z wiekiem mu to przyjdzie.
0
On jest zadaniowcem jeśli tak nie gra znaczy trener go stawia w innej pozycji. To mega pro grajek.
1
Bo to geniusz jest. Robi takie rzeczy od niechcenia stojąc.
0
Ja kolego podtrzumuje swoje zdanie. Obserwowałem Dzis Leo pod koniec spotkania i był niestety "martwy" to było ładne kilkadziesiąt minut. żelek nie takich akcji on przynajmniej symuluje że go sfaulowali ;)
0
Ciekawe co Z Cavanim to on dziś poprowadził Urugwaj - jego strata by bolała ten zespół.
3
W klubie też ma takie mecze ... niestety. Ja myśle że Messi szybko traci wiare jak coś nie idzie. Za szybko zaczyna się irytować. Dziś jakby dał to bieganie co dawali niektórzy Argentyńczycy to zrobiłby różnice - jestem pewien ... ale no cóż nie spróbował, i to jest właśnie słąbszy punkt Argentyńczyka. Ronaldo to niestety ma ... ale ogólnie wole i tak po stokroć Messiego.
0
Teraz juz moze nowy trener zmieni.
0
Moje:
Uru - por: 2-0 Fra - Arg: Tu spodziewam sie karnych (Argentyna) Hisz- ros- 1:2, dania - chorwacja 1:3, Brrazylia - Meksyk karne -> Makesyk; Belgia - Japonia -> wysoko Belgia; Szwecja- Szwajacaria 0-1; Kolumbia-Anglsia -> karne (Anglia)
1
Niezła różnica kultur. Nasi już pewnie na Bora Bora są.
4
Dokładnie popracować z nim jeszcze troche nad tym aspektem. Bo zawsze mieliśmy z tym problem. Teraz mamy szanse mieć broń na takich Ramosów czy innych wariatów. Powinnismy wydobywać z zawodników to co w nich najlepsze a nie przerabiać ich na własną modłę. Mina niewątpliwie ma swoje atuty i to mocne.
9
Moim zdaniem plus dla tego chłopaka (Mina) bo pewności złapie. W Barcelonie pewnie miał z tym problem a wiadomo że jak brakuje pewności to i nogi sztywnieją.
0
Jeszcze Grizmann to jakoś rozumiem ale ten raczej się przecenia ;)
1
Halo Halo jestem opanowany kolego! I uważasz że skoro zależy mu na rozgłosie to po raz kolejny mogą do tego celu wykorzystywać zainteresowanie naszym klubem by ugrać gdzie coś lepszego ? Mi się to nie podoba, jak ktoś wykorzysuje Barcelone do wybijania się. Z tym że jest nasz to bym się nie rozpędzał już Griezmann pokazał co należy robić aby jak najwiecej hajsu wyciągać i ten zdaje się to powiela - w końcu obaj francuzi. Za takie publiczne "oh nie wiem czy już mogę" to Barcelona powinna z miejsca publicznie ogłąszać że traci zainteresowanie zawodnikiem. Może by skończyli z tymi cyrkami.
0
Czy ich wszystkich już do końca pogieło? Muszą z tego robić cyrki? Co to jest ? Następna niezdecydowana gwiazdeczka ? Nie można dyskretnie przeprowadzać transferów jak kiedyś ? Co to za dziwna moda nastałą i tylko u nas zdaje się. UWaga uwaga - czekajcie na moją wspaniałomyślną decyzje! Może mu sięw głowie poukłada jak przyjdzie i sezon na ławie spędzi bo jak na razie mamy tu lepszych.