0

I jeszcze Rakieta ... Messi też umie ;)

4

Też out. Już w poprzednim sezonie nie było miejsca dla niego a co dopiero teraz.

0

Lekki kwas ale dzięki temu nie pozwoliliśmy się wydoić na 20 baniek więcej. Jak byśmy okazali nim zainteresowanie przed Romą to Bordoux by nam walnęło taką cenę że by się już opłacało brać Williana. A tak nie za bardzo mogą XD. Zagranie idealne.

0

Nie sądzę aby Roma jakoś specjalnie nas za to znienawidziła.

6

A jak dla mnie idealnie zagrali. Jak by się wcześniej po niego zgłosili to dostalibyśmy kwotę rzędu 60 baniek (bo Barcolona) a tak wyjmiemy go za 41. kilka ostatnich lat Barcelona szła takim tokiem rozumowania jaki preferujesz aby nikogo nie urazić (unikanie blamażu wizerunkowego) i byliśmy przez to jechani na rynku z lewa i prawa. Wszyscy się z nas śmiali. W końcu pokazali pazur i ładnie zaatakowali znienacka tam gdzie nikt się nie spodziewał.

1

To dobrze rokuje ;)

15

Ale kocurzysko zwinne szybkie. Dobry jest :)

0

Ale masz avatar :). To przeróbka czy on faktycznie się tak kiedyś nosił ?

0

Pożyjemy zobaczymy ;) Pozdrawiam.

1

Gdyby miał 33-34 to to stwierdzenie miało by sens. 31 to jeszcze nie nie koniec dla piłkarza.

1

To ja pozwolę sobie na poprawki do twojej wypowiedzi również ;).
"Barca niema nikogo lepdzego od Luisa bo zarząd nie kupił nikogo kto mógłby z nim rywalizować co jakoś trudne nie jest." - Co ewidentnie pokazała sytuacja z Griezmannem ;). Aby ktoś z nim rywalizował na poważnie to musi być top topów - jak bardzo byś mu przywar nie dokładał ;). Więc to jednak jest trudne. Z drugim zdaniem się po prostu nie zgadzam. Uważam że jego słabsza forma to maksymalnie jeden ostatni sezon. Co jednak jest niepokojąco długo to fakt.

1

A co ma piernik do wiatraka ? Suarez gra za nazwisko? To kogo mamy lepszego na ten moment ? Poza tym polemizowałbym z twoim stwierdzeniem. Może zgubił w ostatnich miesiącach formę ale jak ją miał to każdy z wymienionej trójki mógł mu buty czyścić. Bo Suarez w formie jest mega skuteczny i gra cholernie zespołowo. Kreuje kolegom multum sytuacji oprócz tego że jest groźny w strzałach praktycznie z każdej pozycji. Mbappe ma szybkość ale brakuje mu doświadczenia. Neymar jest egositą i zatraca 90 % sytuacji (które bardzo często sam kreuje). Z Cavanim się mogę zgodzić to wspaniały zawodnik ale nie dał bym go wyżej od Luisa jednak. Poza tym wszystkim co powiedziałem Suarez jest niezastąpiony w przełamywaniu autobusów. Nie raz ratował nam taką patową sytuacje swoją walecznością w polu karnym przeciwnika.

15

"Oni grają za nazwisko. W Realu czy PSG nie grali by w pierwszym składzie". Noo taki Benzema to gra tam za skilla ewidentnie ;)

0

Być może z bonusem bo to nie jest sytuacja przewidziana i kolega Douglas może akurat nie być przygotowany na zmiane pracodawcy

0

na tle Douglasa (zdjęcie) to i Atmosferic by wypadł genialnie ;)

0

Po opacse będzie bo Lucho Ramosa nie powoła X]

0

Neymar pajacuje a Mbappe nie ma podjazdu do niego (na razie)

0

Czyli nie legenda ???

0

Gdzieś było pisane że będzie można oglądać ale drogo - 30 zł pakiet czy coś.

1

Taki drobny szczegół: aby tak się stało muszą dostawać minuty muszą się ogrywac a sporo ich i jak na razie grali ogony ogonów.

0

Liczy się medialność - tytuły tylko ją uwypuklają w tym plebiscycie.

1

Ile mozna. Ja miałem zażarte boję podczas tego sezonu który w jego wykonaniu byl chyba najlepszy odkąd tu przyszedł. Jestem spokojny - sprzedawanie Ivana tylko mnie śmieszy ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ojj było ich było i myślę że dalej są nie jedną długą dyskusję zrobiłem w obronie chorwata. Toporne postrzeganie świata po prostu (a na pewno piłki nożnej) ;)

2

Dobre kanały puszcza. ;) Messi będzie miał zabawę X]

0

Chyba nosem. Z dwojga złego wolę narkotyki X]

0

A gdzie ja napisałem że ona napisała ???. To że cpiun to nie jest jakaś straszna tajemnica. Raczej fakt który znają wszyscy. Może skupmy się na jego wypowiedzi po prostu a nie na innych sprawach. BTW jak już się czepiasz glupot to skąd wiesz że "ona" ? ;)

0

A z czymś się nie zgadzasz ? Mówi prawdę. Co z tego że ćpun.

0

Dokładnie tak samo myślę.

1

Iluzoryczne ? Kolego to skrajne stwierdzenie. Chorwacja prezentuje się o wiele lepiej na tym turnieju od Francji oczywiście według mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?