0

Messi już nie ma tego ognia w nogach (żeby grać na szpicy) chociaz drybling pozostał ;)

0

To było magiczne pokolenie ;)

5

O Malcomie ładnie powiedział.

1

TO zmiennik Umtitiego który zagra prawdopodobnie 99% spotkań w sezonie ;) ... ale i tak słabizna Vermalen wciąga go nosem.

0

Najgorsze: wróci Samuel i będzie git ;)

0

Brakło tego w telewizji.

0

Dembele jeb... aż sewrey nie wyrabiają ;)

0

Równie dobze mógłbyś to napisać na temat wszystkich. Ciekawe czemu akurat Dembele przyszedł Ci do głowy ? ;)

0

Te +48 wyjaśnia wszystko ;)

0

Mam wrażenie że bardziej się szykują na przypierd.... się do nas niż do REFFU, pomimo ze my tego nie ustaliliśmy bi nie mamy takich mozliwosci.

0

Przywrócą jak Real będzie grał finał ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ten D. Suarez to chyba na siłe tam doklejony ;)

2

No i jeszcze Kovacic. Też nasycony sukcesami odchodzi w chwale ;)

9

Kolega jest u nas dość długo i chyba lubi nam samopoczucie poprawiać ;)

46

... Przykro mi :] .....

0

A świński łeb będzie latał ... żarcik ;)

6

Za 400 niech go biorą jak już to takie "marzenie"

0

"On wciąż wypisuje o tych swoich laikach jakby to było forum trenerów z licencją UEFA PRO" to twoje słowa. Wydaje się że masz z nim problem

1

OMG. Powiem tak zgadzam się w 100% z tym co napisał Gomola na samym początku ty natomiast się czepiasz chyba dla zasady lub z tego co napisałeś wyżej mogę wywnioskować że masz problem z tym użytkownikiem. Wiesz w życiu należy wybaczać wtedy jest łatwiej i mniej żółci się leje ;) Zostawię cię z twoimi myślami :) dasz rade ;).

5

aktualnie MATS jest o klase lepszy to fakt.

1

Po prostu zarzucasz przedmówcy jakby sobie coś wymyślił. Mundo jakieś przecieki swoje ma. Zapewne słabe ale ma więc nie rozumiem dlaczego obrażasz Gomole za coś co pisze właśnie w prasie - to raczej nie jego wina i on tego sobie nie wymyślił

0

Mam nadzieje że się nie gniewasz ... żarcik ;)

1

Powiem więcej w dużej mierze dublet tego sezonu zawdzięczamy właśnie jemu i zanosi się że kolejny w jego wykonaniu (sezon) będzie podobny no ale lepiej sprzedać takie koło napędowe bo 125 baniek przecież a on ma już 3 z przodu - STEREOTYPY. Już lepiej opchnąć Dembele chyba, bo na jego formę to czekamy i my i repra Francji od roku.

4

może kup test ciążowy ? ;P

5

Z tym że MTS dopiero aspirował do być w TOP, a ten juz ma swoją klasę.

0

Kto dokładnie jest tak specyfiiczny i do wyjecia by robić robotę Rakitica w zespole kalibru Barcelony ?

0

Taaa oddają ... Kovacic ich olał i to wymusił ich wola jest co najwyżej taka że nie chcą mieć w zespole zbuntowanego gracza ;)

0

A czytałeś przegląd ? PSG i Monaco na pewno z tematem do gazet polecieli zanim z nami zaczeli gadać ;)

0

A kto według ciebie wykona robotę Rakiety wtedy u nas ? Mało jest tak specyficznych graczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?