sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi już nie ma tego ognia w nogach (żeby grać na szpicy) chociaz drybling pozostał ;)
0
To było magiczne pokolenie ;)
5
O Malcomie ładnie powiedział.
1
TO zmiennik Umtitiego który zagra prawdopodobnie 99% spotkań w sezonie ;) ... ale i tak słabizna Vermalen wciąga go nosem.
0
Najgorsze: wróci Samuel i będzie git ;)
0
Brakło tego w telewizji.
0
Dembele jeb... aż sewrey nie wyrabiają ;)
0
Równie dobze mógłbyś to napisać na temat wszystkich. Ciekawe czemu akurat Dembele przyszedł Ci do głowy ? ;)
0
Te +48 wyjaśnia wszystko ;)
0
Mam wrażenie że bardziej się szykują na przypierd.... się do nas niż do REFFU, pomimo ze my tego nie ustaliliśmy bi nie mamy takich mozliwosci.
0
Przywrócą jak Real będzie grał finał ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ten D. Suarez to chyba na siłe tam doklejony ;)
2
No i jeszcze Kovacic. Też nasycony sukcesami odchodzi w chwale ;)
9
Kolega jest u nas dość długo i chyba lubi nam samopoczucie poprawiać ;)
46
... Przykro mi :] .....
0
A świński łeb będzie latał ... żarcik ;)
6
Za 400 niech go biorą jak już to takie "marzenie"
0
"On wciąż wypisuje o tych swoich laikach jakby to było forum trenerów z licencją UEFA PRO" to twoje słowa. Wydaje się że masz z nim problem
1
OMG. Powiem tak zgadzam się w 100% z tym co napisał Gomola na samym początku ty natomiast się czepiasz chyba dla zasady lub z tego co napisałeś wyżej mogę wywnioskować że masz problem z tym użytkownikiem. Wiesz w życiu należy wybaczać wtedy jest łatwiej i mniej żółci się leje ;) Zostawię cię z twoimi myślami :) dasz rade ;).
5
aktualnie MATS jest o klase lepszy to fakt.
1
Po prostu zarzucasz przedmówcy jakby sobie coś wymyślił. Mundo jakieś przecieki swoje ma. Zapewne słabe ale ma więc nie rozumiem dlaczego obrażasz Gomole za coś co pisze właśnie w prasie - to raczej nie jego wina i on tego sobie nie wymyślił
0
Mam nadzieje że się nie gniewasz ... żarcik ;)
1
Powiem więcej w dużej mierze dublet tego sezonu zawdzięczamy właśnie jemu i zanosi się że kolejny w jego wykonaniu (sezon) będzie podobny no ale lepiej sprzedać takie koło napędowe bo 125 baniek przecież a on ma już 3 z przodu - STEREOTYPY. Już lepiej opchnąć Dembele chyba, bo na jego formę to czekamy i my i repra Francji od roku.
4
może kup test ciążowy ? ;P
5
Z tym że MTS dopiero aspirował do być w TOP, a ten juz ma swoją klasę.
0
Kto dokładnie jest tak specyfiiczny i do wyjecia by robić robotę Rakitica w zespole kalibru Barcelony ?
0
Taaa oddają ... Kovacic ich olał i to wymusił ich wola jest co najwyżej taka że nie chcą mieć w zespole zbuntowanego gracza ;)
0
A czytałeś przegląd ? PSG i Monaco na pewno z tematem do gazet polecieli zanim z nami zaczeli gadać ;)
0
A kto według ciebie wykona robotę Rakiety wtedy u nas ? Mało jest tak specyficznych graczy.