sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To kibicuj ...
0
Klasa światowa ... He he. Oj kto tu ma z kogo beke :)
0
Przy czym Rafinhia to też nie jakiś wymiatacz więc wniosek powinien być jeden
0
Teraz Gomes będzie wyznacznikiem dla innych tertakow z sentymentu. "Bo tamten to dostał tyle szans a ten to nie"
0
Ależ ty masz wyobraźnie do tych historyjek :P
0
Co do Griezmanna niestety nie możemy tego wiedzieć .. Co do wyjazdu - to są piłkarze i tylko grając mogą się reklamować. Gomez wbrew opinii panującej na La Rambli jednak jest szanowany przez trenerów i nie ma co go aż tak z błotem mieszać. U nas ewidentnie się spalił ale w Anglii może odżyć i naprawdę grać o kilka klas lepiej:)
1
no to masz odpowiedź ;)
1
To równie dobrze może taka historyjka - wszystko cacy tylko zamiast wakacji dajesz do komisu a właściciel wstawia na witryne sklepową ;) Wiem że twoja lepiej pasuje do twojej teorii ;)
1
sprawdź transze (godziny) przychodzące w twoim banku i wychodzące w banku z którego idzie przelew
0
ale ma gniazdo ....
1
Według mnie to nie była żadna wpadka - mieli ich na wystawie trzymać? Kontuzji nikt nie przewidzi - pech że akurat oni ją złapali. Griezmanna nikt nie odpuścił - wybrał innego pracodawce i troszke się z nami zabawił ot co ;)
0
Faks ....
0
No KDB to Kozak bez dwóch zdań. Tu już bym nawet Rakietę w deal włączył ;)
1
Wolałbym oddać Gomesa lub Denisa. Rafa złapał formę ostatnio
0
Ja się za Pogbe nie obrażę ale to ma być rozsądny deal a nie Rakitice i Dembele w zamian ;)
2
My tu i teraz musimy LM wygrać (i to 3 razy) a nie za kilka lat ;). Vidal na szczęście o tym wie ;)
0
Chociaż tyle ..... ;)
0
Czy ja go hejtuję kolego ? Dyskusja rozbija się o to że uważam go za słabszego od Rakitića i nie chciałbym takiej wymiany ty natomiast patrzysz na niego jak na zbawce. Jest spoko grajkiem ale nieźle jest też przereklamowany według mnie i tyle. Wymiana za Dembele to też poroniony pomysł jest. Spoko można go wymieniać za Mine + Gemesa + resztę szrotu (Denisy czy inne wynalazki) ale są gracze którzy w ogóle nie powinni być w tym kontekście wymieniani.
4
Abidal nie jest trenerem. Sciągneliśmy Dembele na ławke (za kolosalne pieniądze) to i z drugim Francuzem nie było by problemu :) Ja to myślę że Pogbe to spokojnie i Arturo Vidal by wygryzł XP. Po jego dobrym okresie w Juve (mówie o Pogbie) był totalny hype na niego - Raiola pięknie go reklamował - przez chwile wszyscy stawiali go na równi z CR7 i Messim nawet. Aż tu nagle w Man Unt zniknął jakby przez pasy przechodził XD. Powiem tak Messi lub Crka nawet u murarza by nie znikneli ;P
5
mogłby przyjść ale na pewno nie za zawodnika z podstawowego składu od którego Valverde układa każdą 11 XD (zresztą chyba każdy trener to robił co powinno trochę dawać do myślenia napaleńcom chcącym takiej wymiany)
3
No i tu się różnimy - uważam Francuza za nierównego gracza (przede wszystkim również za przereklamowanego) który przez 7 lat da nam porównalnie może tyle ile Ivan przez te 2 o ile w ogóle dostałby się u nas do wyjściowej 11
2
Nie zgadzam się z tobą i tyle. Uważam Ivana za jednego z najlepszych pomocników na świecie obecnie - nakrywa Pogbe czapką ;)
2
Bo widzę co daje Rakitic nam i co daje Pogba w Man Unt i co dawał w Juve (tu było troszkę lepiej ale dalej nie ma startu do Rakiety u nas). Kilka genialnych zagrań na krzyż na sezon to troszkę za mało porównując do tytanicznej pracy jaką daje Rakieta w środku pola i tu nawet nie ma co dyskutować. Słowo klucz "dałby" ... ;)
27
Rakitić daje nam o wiele więcej niż dałby murzyn z kolorową czupryną.
16
Kurka Rakitica lub Dembele chcą oddać ? Pogieło ich ? Oby nigdy do tego nie doszło.
5
Jak szczury z tonącego okrętu ... ;)
0
KDB.
0
To samo ma Mike Tyson
28
Jak do tej pory w innych wielkich klubach nie zawodzil. Wbijał się w wyjściowa 11 jak klin wiec nie ma opcji żeby nie dał nam radochy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika