0

Tam w tej Chorwacji to co drugi ma charyzmę ;P

0

Może chodzi o to że kapitan ;)

1

Totalnie się nie zgadzam. Najlepsza drużyna na turnieju według mnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Ale się jarają kibice Juve :) Ale jeden komentarz mnie rozwalił:
"pewnie chce coś wygrać a nie dostać" :P he he he

0

Czarni powinni se robić tatuaże .. białe ;) Byłyby kozackie.

18

Tak sobie myślę ... to była niesamowita przygoda dla Paulinhio. Będę go baaardzo pozytywnie wspominał. Niech jego przypadek nauczy wielu z tej strony by nie oceniać innych zbyt pochopnie ;)

1

Jakby kupili Coutihnio za 400 to chyba moglibyśmy odkupic Neymara X]

0

Niby duża a pewności człowiek nie ma ;)

28

To już lepiej pokombinowac z mbappe

0

Czemu nie poprosił o Messiego ?? X]

0

Ważny jest jeszcze styl ;) Może być różnie.

4

Rakitic u nas powinien mieć monopol na karne.

1

Różnica jest na pewno niwelowana w "turlaniu "X]. .... Messi tego kurna nie umie :P

0

Czemu nie Chorwacja ?

1

Bez przesady Belgia zagrała kapitalny mecz. A Brazylia ... no sorry ale "Joga bonito" to mieli za czasów Cafu ;). Teraz jest Neymar X]

2

Dużo tu takich starych wpływów. Brazylia kiedyś była mocna i wszyscy jej kibicują prawie - lecz to już nie to samo. Mi w tym turnieju podoba sięBelgia i Chorwacja. CHciałbym aby któraś z tych drużyn zdobyła tytuł ... tak po prostu za gre a nie za zasługi.

0

Ja bym go w ogóle go nie sprzedawał a jeśli już to my tu mamy podać cenę a nie przyjąć z radością i pokorą co nam proponują ;) ... dokładnie tak jak robi np. Chelsea. Chcemy Wiliana i dajemy im 50 baniek. halo halo stop panowie Chelsea nie w ciemie bita więc podali swoją cenę - 80 baniek - proste. Takiej polityki brakuje.

0

Mi się wydaje że te mistrzostwa wygra Belgia.

0

Żaden dobry deal. Wiek nie jest wyznacznikiem. Trzeba patrzeć trochę szerzej niż tylko na fakt że ma 30 lat.

0

Nie wydaje mi się. Gdyby Paulina nie wypaliła u nas i pojawił się taki deal to i owszem. Ale koleś wymiata w reprezentacji a i u nas dał radę w wielkiej Barcelonie. Mam nadzieję że jeśli w ogóle zasiądą do rozmów to przedstawią swoją kontrofertę np 80 baniek. Jak spotkają się w środku to będę uważał to za dobry deal. To że ma 30 lat nic nie znaczy - mając lat 25 grał o wiele gorzej niż teraz. Jego pensja jest dość niska jak na to co nam daje. To my powinniśmy rozdawać teraz karty i odcinać kupony bo zaryzykowaliśmy z jego transferem i na tym wygraliśmy. Rzucanie się na pierwsze dobre oferty pojawiające się po mundialu (to samo z Miną) ponownie ujawni słabość naszego zarządu o której już wszyscy od jakiegoś czasu mówią.

1


10 baniek no deal jak cholera :)

0

Nie no już nie ma co być złośliwym. Ogólnie faktycznie Krystyna coś dawała sportowo na plus i to sporo. Jednak z drugiej strony pewnie jej egocentryzm był męczący. Boję się trochę że się scementuja j beda grać lepiej. Trochę jak my po Neymarze.

0

Zastanawia mnie dość mocno czy strata Krystyny ich oslabi czy wzmocni. Serio nie wiem co o tym myśleć.

0

To była promocja nawet 4 lata temu.

1

Pewnie grafik z Mundo dziargał.

0

Podsiadło ... dobre :)

0

NiewaŻne

0

nie ważne. Nie ma co robić gównoburzy, pozdrawiam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?