sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty masz do niego jakis osobisty uraz czy jak ?
9
O czym ty piszesz ?
0
No i ??? Jak pamiętam przebili się przecież (Xavi, Sergio i Messi). Wiem być może to zasługa Guardioli ale .... teraz go nie ma, więc jakby na to nie patrzeć jeśli coś działa to trzeba to kontynuować - Paulinhio rok temu zadziałał - teraz mamy jego wersie x3 za x2 razy mniejsze pieniądze. Jak chcesz możesz czekać na Guardiole może za jakieś 60-70 lat trafi nam się geniusz trenerski tego kalibru + w zestawie z bogiem futbolu - Messim (tylko mi tu nie pisz że jemu też dał ktoś szanse - po nim było troszke lepiej widać talent niż po którymkolwiek z graczy LaMassi teraz)
0
Sorki - może Cię źle zrozumiałem ;) Po prostu to porównałeś ;)
8
Dziwnie to się będzie teraz Juve oglądało - ja ich lubiłem :(
5
CO ma sobie pomyśleć Alena ?? Sorki a kogo to obchodzi co on sobie pomyśli ? Ale odpowiem ci co sobie powinien pomyśleć - " mam zapier....ać tak że Valverde uzna mnie za lepszego od Vidala" - to ma sobie pomyśleć ;). Każdy młody w naszej szkółce - mam wrażenie że myśli że jesli już tam jest to jest oczywiste że jest przeznaczony by w przyszłości tworzyć ekipe a'la Xavi-Iniesta-Messi. Sorki ale tak to nie działa raczej - oni muszą być lepsi od takiego VIdala a nie są ... a przynajmniej pokazywać taką walke i zadziorności jak "ten dziadek" ;)
0
no ba :)
1
A liczy się kariera Rafinii czy dobro klubu ??
1
On podobno nie lubi Realu XD. Nie no ludzie jak można nie być zadowolonym ? ;P
1
Turan był dzikiem TYLKO w Atletico z wielkich klubów, natomiast Vidal był w dzikiem i w Juve i w Bayernie. Zmieniał już wielkie kluby i nie skurczyły mu sie jaja (w nowym otoczeniu) jak turkowi.
27
Ten koleś to mentalny ogień jest. Super że będzie z nami. W ciężkich chwilach właśnie tacy gracze pokazują jaja i ciągną zespół.
9
Jaki wysyp hejterów. Niektórych to nic nie uczy historia. Był Paulinhio były hejty później jakieś płacze typu "przyznaje hejtowałem ale mam odwage sypać głowe popiołem itd ... " za kilka miechów znowu będą pisać jak to mają dowagę przyznać się do błędu.
3
Szczerze wątpię. W każdym klubie grał pierwsze skrzypce a grał w Juve i Bayernie. To nie są byle klubiki tylko Top.
1
Tak swoją drogą to mógł jednak próbować nogą ;) Skądinąd Dembele na pewno zaskoczony ;)
0
ciekawe staty szybkość 80. Wypasiona siła i defensywa. Mus się nim fajnie grać.
0
Ojj dobry był z niego grajek :)
2
Gps'a mu zamontowali ? XD
8
Denis Suarez jeszcze
0
9 baniek fakt dużo - ale z kryteriami ze zagra odpowiednią ilość meczów (czego nie dodałeś) - ani ty ani ja nie wiemy dokładnie co tam jest zapisane więc argument raczej marny. Równie dobrze może być 4-5 baniek jeśli nie przekroczy jakiejś liczby a w pomocy ciasno. Co do tego czy nikt go nie będzie chciał kupić powiem jedno - Chiny. Vidal ma swoją markę grał w Juve, Bayernie teraz Barca, nie jest słabe to CV nie sądzisz ? Jeszcze na nim zarobimy.
1
9 baniek to sporo - ciekawe jak dokładnie wyglądają te uzależnienia od liczby meczów.
0
Widocznie Diego umiał go motywować.
1
Ja tam wole wybieganego walczaka po którym zawsze można się spodziewać że zeżre murawę ale piłki nie odda niż nijakiego Rabiota mimo że młody ;). A biorąc pod uwagę to że jest prawie za darmo to już w ogóle kosmos.
2
Kawał drewna .... co ty gadasz przyjacielu ? :). Z tą szatnią już prędzej ci przyznam rację ale piłkarsko to on się kurka broni i to ładnie.
1
Transfer Vidala mi się podoba ale to porównywanie go do Pauliny już nie bardzo mi pasuje. Paulinho według mnie wcale tak agresywnie i siłowo nie grał. Jego głównym atutem był nos do odnajdywania sytuacji strzeleckich i ich wykorzystywania ich. Potrafił też ładnie współpracować w ataku.
2
Toż to diabeł wcielony (Vidal). Ja tam go lubię bardzo. :)
0
Fajny tekścik ;)
https://przemeke.wordpress.com/2015/08/05/co-zrobic-z-tymi-pojebanymi-polakami-im-bardziej-sie-im-dokreca-srube-tym-bardziej-im-odbija-szajba/
4
Lepiej zginąć będąc wolnym niż po malu umierać będąc w niewoli.
0
Ale masz za to różnorodność ;)
1
Denis jest irytujący bo non stop gra piach i non stop pierniczy gornolotne frazesy.
4
Kwestia przyzwyczajenia po 2 miesiącach takiej pogody przestalibyscie się pocic, jedli byście mniej więcej pili i czyli się o niebo lepiej niż jak jest tak raz na jakiś czas.