0

Ty masz do niego jakis osobisty uraz czy jak ?

9

O czym ty piszesz ?

0

No i ??? Jak pamiętam przebili się przecież (Xavi, Sergio i Messi). Wiem być może to zasługa Guardioli ale .... teraz go nie ma, więc jakby na to nie patrzeć jeśli coś działa to trzeba to kontynuować - Paulinhio rok temu zadziałał - teraz mamy jego wersie x3 za x2 razy mniejsze pieniądze. Jak chcesz możesz czekać na Guardiole może za jakieś 60-70 lat trafi nam się geniusz trenerski tego kalibru + w zestawie z bogiem futbolu - Messim (tylko mi tu nie pisz że jemu też dał ktoś szanse - po nim było troszke lepiej widać talent niż po którymkolwiek z graczy LaMassi teraz)

0

Sorki - może Cię źle zrozumiałem ;) Po prostu to porównałeś ;)

8

Dziwnie to się będzie teraz Juve oglądało - ja ich lubiłem :(

5

CO ma sobie pomyśleć Alena ?? Sorki a kogo to obchodzi co on sobie pomyśli ? Ale odpowiem ci co sobie powinien pomyśleć - " mam zapier....ać tak że Valverde uzna mnie za lepszego od Vidala" - to ma sobie pomyśleć ;). Każdy młody w naszej szkółce - mam wrażenie że myśli że jesli już tam jest to jest oczywiste że jest przeznaczony by w przyszłości tworzyć ekipe a'la Xavi-Iniesta-Messi. Sorki ale tak to nie działa raczej - oni muszą być lepsi od takiego VIdala a nie są ... a przynajmniej pokazywać taką walke i zadziorności jak "ten dziadek" ;)

0

no ba :)

1

A liczy się kariera Rafinii czy dobro klubu ??

1

On podobno nie lubi Realu XD. Nie no ludzie jak można nie być zadowolonym ? ;P

1

Turan był dzikiem TYLKO w Atletico z wielkich klubów, natomiast Vidal był w dzikiem i w Juve i w Bayernie. Zmieniał już wielkie kluby i nie skurczyły mu sie jaja (w nowym otoczeniu) jak turkowi.

27

Ten koleś to mentalny ogień jest. Super że będzie z nami. W ciężkich chwilach właśnie tacy gracze pokazują jaja i ciągną zespół.

9

Jaki wysyp hejterów. Niektórych to nic nie uczy historia. Był Paulinhio były hejty później jakieś płacze typu "przyznaje hejtowałem ale mam odwage sypać głowe popiołem itd ... " za kilka miechów znowu będą pisać jak to mają dowagę przyznać się do błędu.

3

Szczerze wątpię. W każdym klubie grał pierwsze skrzypce a grał w Juve i Bayernie. To nie są byle klubiki tylko Top.

1

Tak swoją drogą to mógł jednak próbować nogą ;) Skądinąd Dembele na pewno zaskoczony ;)

0

ciekawe staty szybkość 80. Wypasiona siła i defensywa. Mus się nim fajnie grać.

0

Ojj dobry był z niego grajek :)

2

Gps'a mu zamontowali ? XD

8

Denis Suarez jeszcze

0

9 baniek fakt dużo - ale z kryteriami ze zagra odpowiednią ilość meczów (czego nie dodałeś) - ani ty ani ja nie wiemy dokładnie co tam jest zapisane więc argument raczej marny. Równie dobrze może być 4-5 baniek jeśli nie przekroczy jakiejś liczby a w pomocy ciasno. Co do tego czy nikt go nie będzie chciał kupić powiem jedno - Chiny. Vidal ma swoją markę grał w Juve, Bayernie teraz Barca, nie jest słabe to CV nie sądzisz ? Jeszcze na nim zarobimy.

1

9 baniek to sporo - ciekawe jak dokładnie wyglądają te uzależnienia od liczby meczów.

0

Widocznie Diego umiał go motywować.

1

Ja tam wole wybieganego walczaka po którym zawsze można się spodziewać że zeżre murawę ale piłki nie odda niż nijakiego Rabiota mimo że młody ;). A biorąc pod uwagę to że jest prawie za darmo to już w ogóle kosmos.

2

Kawał drewna .... co ty gadasz przyjacielu ? :). Z tą szatnią już prędzej ci przyznam rację ale piłkarsko to on się kurka broni i to ładnie.

1

Transfer Vidala mi się podoba ale to porównywanie go do Pauliny już nie bardzo mi pasuje. Paulinho według mnie wcale tak agresywnie i siłowo nie grał. Jego głównym atutem był nos do odnajdywania sytuacji strzeleckich i ich wykorzystywania ich. Potrafił też ładnie współpracować w ataku.

2

Toż to diabeł wcielony (Vidal). Ja tam go lubię bardzo. :)

4

Lepiej zginąć będąc wolnym niż po malu umierać będąc w niewoli.

0

Ale masz za to różnorodność ;)

1

Denis jest irytujący bo non stop gra piach i non stop pierniczy gornolotne frazesy.

4

Kwestia przyzwyczajenia po 2 miesiącach takiej pogody przestalibyscie się pocic, jedli byście mniej więcej pili i czyli się o niebo lepiej niż jak jest tak raz na jakiś czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?