0

Być może ale ja jestem jednak przekonany że są ludzie którzy wybiorą klub który w zasadzie dał im wszystko co najlepsze w sporcie (i dalej daje) niż kasę i zawodową równie pochyłą w dół ;). Dla mnie to jest właśnie szacunek dla klubu (również do kolegów z którymi się tworzy pakę nie do przejścia - w końcu oni też tworzą ten klub) - tego właśnie zabrakło takiemu jednemu brazylijczykowi ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Liczyłem że tak się zachowa i mnie nie zawiódł. :)

3

Szacunek to według ciebie wartość z epoki kamienia łupanego ?? no no ...

2

Brawo Rakieta. To się nazywa przywiazanie do barw. Kasa to nie wszystko, tu Chorwat pisze historię i o tym dobrze wie. ;)

0

Słowo "słyszałem" raczej cie nie ratuje w tym przypadku i wydaje mi się że odebraliśmy to dokładnie tak jak chciałeś przekazać, jeśli jest inaczej to wybacz ale to ty masz problem z wyrażaniem siebie ;). Poza tym moja opinia dotyczy dokładnie twojej o karnych, które były ewidentne, a nie o systemie VAR.

0

Szanujmy się kolego to nie notatnik.

4

Ale mecz widziałeś prawda ? Zespół który właśnie awansował do laligi i który jest mniej wart od Dembele stlamsił nas od 70 minuty i zamknął jak w hokeju "na zamek". Fajnie że wygraliśmy ale trochę jednak wstyd że VAR nas ratował. Tak tak wiem ... mórawa, ale jednak taka sama dla obu drużyn ;)

0

Sam Coutinho jest wart więcej niż cały zespół przeciwnika ;). Bez jaj że tego nie widzisz XD. Apropo twoich jaj ... doceniam wygraną, ale widzę ze nerwowo zareagowałes na mój komentarz ;) Przecierz oni nas zrpchneli do głębokiej defensywy pod koniec meczu. Zespół który właśnie awansował z nizszej ligi. Mórawa dla obu drużyn była taka sama a nasi mają trochę więcej jakości w nogach i mogli jej użyć ale ... no coz wyglądało jakby byli jeszcze na wakacjach ;)

1

bez jaj już z tymi kontuzjami i boiskiem. Nasi byli jeszcze na wakacjach i tyle. Może niedługo z nich wrócą. Tacy wirtuozi raczej nawet na klepisku powinni beniaminka roznieść w pył.

2

Dokładnie ... w takich meczach i w takich sytuacjach przegrywaliśmy z sędziami często wcześniej.

0

Spierdzielila za granicę ;)

1

Rakiticowi niczego nie brakuje, on ma takie zadania od trenera i prawdopodobnie wywiązuje się z nich w 120℅. Dlatego właśnie od 3 lat wszyscy wystawiają go bezdyskusyjnie w 1 składzie. Jakby trener wystawił go z przodu i kazał grać jak w Sevilli to by to robił ponieważ to umie robić! Zapomniałeś jak grał w Sevilli ? To piłkarz prawie doskonały bo wywiązuje się z zaleceniami trenera stąd non stop 1 skład. Porównanie do Messiego jak najbardziej na miejscu (do kolegi powyżej)

0

Przecierz teraz akurat prawdę rzekł. Gozej jak nadaje takie farmazony i Denisie dla przykładu lub Samperze.

16

Piękna fota wygląda jakby był na rozprawie i właśnie mu dożywocie sasądzili :)

0

Żaden zawodnik bezpośrednio nie dał nam nic na mundialu to logiczne ale pośrednio dobre występy powodują wzrost ich wartości co za tym idzie wzrost wartości który wpłynie ewentualnie na konto Barcelony. Nic na to nie poradzisz tylko musisz się przystosowac i postarać się zatrzymać topowego dla nas gracza.. Ja licze na to że Chorwat zachowa się fer i po prostu grzecznie Paryzanom odmówi. ;)

0

Moim zdaniem jest najlepszy w pomocy na ten moment no może poza Coutinhio ale on jest prawie napastnikiem. Taki ch graczy się nie sprzedaje już lepiej dać podwyżkę. Teraz rozumiesz ? Jak go opchna to zobaczysz jaka masakra będzie w pomocy ;)

4

Ale nie podstawowego gracza drużyny. Od niego trenerzy budują każda jedenastkę od 3 lat. To może od razu Messiego sprzedajemy. Myślę że ktoś wylozylby z 500 baniek jakbyśmy się zgodzili. Co do medialnosci większość wymienilaby go na mbappe właśnie z jej powodu z pocalowaniem reki. Tak w skrocie. Mbappe może by postrzelał a może by się zaciął jak Dembele ale teraz jest na niego parcie.Rakieta natomiast od lat daje PEWNOSC w pomocy ale nie gra pięknie nie robi sztuczek przynajmniej takich jak Busi, po prostu jest wszędzie tylko tyle i aż tyle. Moim zdaniem to jest jeden z głównych autorów ostatnich sukcesów tego zespołu. Takich graczy nie opycha się dla zarobku.

0

Nie wiem ile masz lat i ile mundiali w życiu widziałeś ale głupotą to teraz ty się popisałes. Co do obniżki masz rację ale ani to zawodnik na taką akcję ani czas. Takich akcji jak ta z Rakiticem jest kiljanascie co każdy mundial, może w przyszłości to zauwazysz. Ps co ma do mojej opinii twója bzddurna insynuacja "to sam mu zapłać" . Takie zucenie jadem z powodu braku argumentu.

3

W tym momencie nie ma go kim zastąpić. Więc sprzedanie go było by równe rezygnacji LM a być może i z Ligi. Pytanie czy jakąkolwiek kasa jest warta odpuszczenia pucharów ?

0

Modric ma klauzule odpowiednia do takiej jaką powinien mieć Rakieta.

4

Pełna to chyba 125 i ani jednego eurocenta mniej od tych psubratów ;)

2

Dokładnie !!!

7

Szczególnie jeśli będzie mieć taki sezon jak poprzedni na co się zanosi :). Przestańcie ludzie opychac jednego z najlepszych naszych graczy tylko dlatego że nie jest medialny.

0

A czemu dostał Modric ? Temu że jego wartość jako piłkarza poszła w górę i jezeli jego pracodawca tego nie doceni to doceni to szejk z PSG. Teraz widzisz sens ? Jak pracujesz jako grafik dla firmy i nagle twoje prace trafiają na wystawę to norma jest że zaczynasz być więcej wart jako pracownik i pracodawca by cię nie stracić powinien o to zadbać. Mundial to taka właśnie wystawa dla piłkarzy wybitnych. Zawsze tak było i zawsze tak będzie.

3

No akurat Rakitic w ostatnim czasie trochę zapracował. ;) Biorąc pod uwagę jeszcze mundial.

2

Czyli chcesz dać za mbappe 275 mln ? Pomijając wartość piłkarska jaka daje Rakieta ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Żadna klauzula. Dać Rakiecie podwyżkę i wysłać szejka na Księżyc ... jeszcze obsmarowac w prasie PSG za nie przepisowe kontakty bez wiedzy klubu :)

0

I dostał właśnie podwyżkę od Pereza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?