2

Przecież Bagsik już cie kilkanaście razy zaorał :).

Pare twoich perełek:

"Możesz wyjaśnić, co ma kompilacja bramek do umiejętności strzelania z daleka" ... powineneś na jej podstawie wyciągnąć wnioski ... ale nie chce podpowiadać ;).


"Chcesz mi powiedzieć, że strzelił dużo bramek i to znaczy, że dobrze gra w ofensywie, czy co?" hmmm pomyślmy XD.


Coraz lepszy jesteś XD.

1

Niekoniecznie. Mogą go kupić na typowego rezerwowego. Poziom Munira myślę jest dla niego do osiagniecia ;)

1

wiem ;)

6

To ten co mu prawie nogę w kolanie złamał ? :). To by się dopiero w kartach historii futbolu zapisał ;)

0

A przed kontuzją to co ? Grał czasami i zaraz na boczny tor bo jednak nie dawał tego co oczekiwał trener.

0

Już raz tak było z karnym ... i Neymarem. Też Gruby był najbystrzejszy ;P. Messi walnął w bok i czekał który pierwszy zaskoczy.

1

On rowerem jeździł ;P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Kolego tu nikt Cie nie musi obrażać. Sam sobie doskonale z tym radzisz ;)

1

On pewnie znowu odpisze to samo. Zapętliło mu się i ma Zonka w głowie ;) Chyba że zacznie obalać argumentami typu "a co by było gdyby ... ", "a cobyś zrobił jakby ... " XD.

0

Bardziej niż z Rabiota cieszyłbym się z utarcia wielkiego nochala Arabusa z PSG ;). Oczywiście Rabiot = wartość dodana XD

0

Denisa i Rafinhie możesz wykreślić z tej listy, Raczej ich już nie będzie niedługo. Zobaczymy co z Alenią ale dość długo się wdraża. Osobiście z młodych licze na tego Puiga. Mam nadzieje ze wbije się w skład z p rzytupem jak kiedyś Messi ;) ... Rakitic nie odejdzie bo jest chyba najbardziej potrzebny ;)

0

Ciekawe czy jakby nawijal takie teksty o Messim to też by bronili wolności słowa ;)

0

myślę że wolnych szybko nie odda. TOo zbyta fajna sprawa jest ;)

0

Odpisz jemu bo nie dostanie powiadomienia ;)

0

Dodam jeszcze twój koronne koronne dowody zaczynajace się od słowa "co by bylo gdyby". Kolega trelnik opisał cię bardzo trafnie. Bagsik merytorycznie obalił wszystkie twoje troszkę madrzejsze "argumenty" . Ale ty właśnie idziesz krok dalej. Czyli nie mając nic na swoje właśnie odlatujesz po zrobieniu balaganu gruchajac że masz rację i zaklamujac rzeczywistość że coś nam udowodniles... Bo tak XD

0

Cos w tym jest ;).

2

Każdy trener. Oprucz LE i Valverde selekcjoner Chorwacji i wcześniej trener Sevilli. W zasadzie wszyscy którzy go prowadzili :) TAKIE SĄ FAKTY :) Proszę cię więc nie nazywaj faktami historii wymyślonych na twoje diotyczne potrzeby umniejszania wicemistrzowi świata, który jest kluczowym graczem kazdego wielkiego zespołu.

1

Kolega wyżej podał ci argumenty. Twoje obalanie ich to jak wmawianie że ziemia jest płaska. To że tek mówisz nie znaczy że tak jest a nazywanie tego argumentem robi z ciebie szaleńca ;)

1

Fantasto. Co chwila twoje wpisy to: "co by było jakby już Rakitic nie strzelił już żadnej bramki zza pola karnego" lub "co bys zrobił jakby Guardiola go prowadził i posadził na ławie". 99℅ kibiców widzi że to niesamowity piłkarz, w tym ludzie którzy na piłce znają się zawodowo. Trenerzy którzy prowadzą piłkarzy w meczach lm. Ale Rzetafi i Khris ich wszystkich przejrzeli. Oni wszyscy się nie znają. He he

0

Daj spokój przyjacielu nie przegadasz ich. Jakby może to było na głównej stronie to szybko by zamilkli bo normalni kibice by ich na ziemie sprowadzili raz dwa, ale że wątek spadł to mogą walić te swoje bzdety i nie narażają sie na totalne wyśmianie ;)

1

Co by było gdyby .... jak na razie u każdego trenera gra pierwsze skrzypce więc nie muszę dla obrony swojej teorii wymyślać historii które by potwierdzały moją rację ;). BTW mam w 4 literach odsetek frustratów którzy naogląli się tiki taki i uważają ze inna piłka nie istnieje. Nie musze dawać Ci żadnych argumentów. Wystarczy mi że KAŻDY trener który prowadzi Ivana wie lepiej od ciebie i khrisa że CHorwat jest jednym z najlepszych ... a wy musicie z tym żyć ;P. W sumie mam z tego beke XD

1

Nie chodzi mi o moją rację. Jest mi wszystko jedno kto będzie grał byle by były wyniki. Nie kibicuje się piłkarzom tylko klubowi prawda ? Jednakże osobiście Rakitica uważam za jednego z najlepszych pomocników na świecie - tutaj zgadzam się z tymi wszystkimi trenerami którzy się nie znają ;)

0

Co do inteligencji - wystarczy że tu jesteś :)

0

Nie no tu się z tobą zgadzam ;)

1

Przyznaj się ty jesteś białym trolem co ? :) Nawet umiejętnie Ci to wychodzi.

0

No decydujący to według mnie nie był. Ale faktycznie brakuje kogoś od nich.

0

Nie mogę powtórzyć bo bana dostane :)

4

Chorwacki winniczek robi nam 80% roboty w środku pola dzięki niemu cieszyłeś się z ostatnich sukcesów swojego zespołu. Czy tego chcesz czy nie ;)

1

No ale Modrić to lider Chorwacji która jednak pięknie zagrała ?
Kogoś z tej drużyny powinni byli dać a kogo jak nie lidera ?
Poza tym ona naprawdę zagrał rewelacyjne zawody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?