sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ty widziałeś z bliska ? Też nie ? ;) Ale wiesz była jedna osoba która widziała więc proszę Cię kto tu się kompromituje takim argumentem.
1
Odchodząc od temtu. Z tymi kałachami dobry tekst XD.
0
JA mam odwrotnie nawet polubiłem troche narcyza ;) ... ale tylko troche. Wczoraj miałem z niego beke XD. To pewnie dlatego że lubie po prostu Juve
1
Lubicie Beastie Boys?
Tutaj zajefajne wykonanie numeru Sabotage przez pewnego Youtubera XD
0
Ja wiem czy nienawiść ? Koleś jest pajacem z przerośniętym ego. Wszyscy to widzą - w tym momencie nawet widzą na notatniku ... no popatrz :) Tam też się teraz z niego śmieją - czyżby obowiązek ? XD Nie mieszaj więc w to naszego klubu trochę szacunku ;) Poza tym ja go nie nienawidzę. Ja się z niego śmieje jak robi z siebie pajaca jak wczoraj. Biega sfrustrowany, fauluje mała łapkami - widać że jakby nie było przepisów to by go tą rączką wgniótł w ziemię ale ręka delikatnie się cofnęła (jednak jakieś styki zaiskrzyły w pustej bani). Później płacze jak dziecko jak dostaje zasłużoną czerwnień. Zastanów się nad sobą bo pewnie jesteś jednym z obrońców uciśnionego narcyza. No ale każdy lubi co lubi.
5
Dziwne żę pół La-Rambli krzyczało że nie zasłużona ;) Widać są tu wielbiciele XD
5
Najśmieszniejsze jest to że Juventus strzela z karnych a Ronaldo nie ma na boisku XD,. Deprecha level max
2
Jakby grał w Realu to nic by nie było XD
1
On go nie przepraszał tylko łeb mu do ziemi popchnął jak wstawał
0
Widziałeś z bliska ? Byłeś bliżej niż ten sędzia za bramką ?
0
Pięknie XD
2
Zbanowali go ostatnio ale jeszcze się niczego nie nauczył.
1
No właśnie. Wydawało mi się że sędzia kazał mu wstać. To jest niedozwolone?
21
Czerwo wyeliminowało go też z Twittera
9
Messi to trochę dla nich karma jest :)
3
Albo za rok będą tu się sypać popiołem i gadać coś ze tak naprawdę to w niego wierzyli :)
3
Messi wczoraj wykańczal podania kolegów. Dembele przeprowadził natomiast piękna akcje w swoim stylu. :) co on ma za przyspieszenie to nie mam pytań. Trochę jak Mbappe.
11
Mają swoje korzenie s..ny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
A mi sie wydaje że wbrew twoim sugestiom to właśnie urugwajczyk by je wykończył ;)
2
Ja go lubiłem jako piłkarza. Hardy gość ;)
0
Kowal zabezpiecza tyły :P
0
W takim razie poprzednicy zgodzili sie na zbyt duża ingerencję wchodząc w ten układ.
0
Lol darmoszka prawie. Spodziewałem się ze 30 dych :)
0
A wiesz może ile później krzyczą za ten pakiet ? Musze zadzwonić i jakoś nie mogę się zebrać :(
4
Ale kibicujesz już Juventusowi czy jeszcze Realowi Madryt ?
4
Najemnik idzie tam gdzie dają więcej
0
Z RSSS jednak na obronie lepiej radził sobie Robrto. Semedo grał straszną kaszane w tym meczu. Roberto niby też ale chyba ciut lepiej.
0
Ja tam z dystansem podchodzę a pińcet łykam jak pelikan :P
0
Po prostu przekraczają kolejne granice do momentu aż ludzie się tak wk...wią że to przerwą - wiadomo jak ;)