0

A ty widziałeś z bliska ? Też nie ? ;) Ale wiesz była jedna osoba która widziała więc proszę Cię kto tu się kompromituje takim argumentem.

1

Odchodząc od temtu. Z tymi kałachami dobry tekst XD.

0

JA mam odwrotnie nawet polubiłem troche narcyza ;) ... ale tylko troche. Wczoraj miałem z niego beke XD. To pewnie dlatego że lubie po prostu Juve

1

Lubicie Beastie Boys?

Tutaj zajefajne wykonanie numeru Sabotage przez pewnego Youtubera XD

0

Ja wiem czy nienawiść ? Koleś jest pajacem z przerośniętym ego. Wszyscy to widzą - w tym momencie nawet widzą na notatniku ... no popatrz :) Tam też się teraz z niego śmieją - czyżby obowiązek ? XD Nie mieszaj więc w to naszego klubu trochę szacunku ;) Poza tym ja go nie nienawidzę. Ja się z niego śmieje jak robi z siebie pajaca jak wczoraj. Biega sfrustrowany, fauluje mała łapkami - widać że jakby nie było przepisów to by go tą rączką wgniótł w ziemię ale ręka delikatnie się cofnęła (jednak jakieś styki zaiskrzyły w pustej bani). Później płacze jak dziecko jak dostaje zasłużoną czerwnień. Zastanów się nad sobą bo pewnie jesteś jednym z obrońców uciśnionego narcyza. No ale każdy lubi co lubi.

5

Dziwne żę pół La-Rambli krzyczało że nie zasłużona ;) Widać są tu wielbiciele XD

5

Najśmieszniejsze jest to że Juventus strzela z karnych a Ronaldo nie ma na boisku XD,. Deprecha level max

2

Jakby grał w Realu to nic by nie było XD

1

On go nie przepraszał tylko łeb mu do ziemi popchnął jak wstawał

0

Widziałeś z bliska ? Byłeś bliżej niż ten sędzia za bramką ?

0

Pięknie XD

2

Zbanowali go ostatnio ale jeszcze się niczego nie nauczył.

1

No właśnie. Wydawało mi się że sędzia kazał mu wstać. To jest niedozwolone?

21

Czerwo wyeliminowało go też z Twittera

9

Messi to trochę dla nich karma jest :)

3

Albo za rok będą tu się sypać popiołem i gadać coś ze tak naprawdę to w niego wierzyli :)

3

Messi wczoraj wykańczal podania kolegów. Dembele przeprowadził natomiast piękna akcje w swoim stylu. :) co on ma za przyspieszenie to nie mam pytań. Trochę jak Mbappe.

11

Mają swoje korzenie s..ny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

A mi sie wydaje że wbrew twoim sugestiom to właśnie urugwajczyk by je wykończył ;)

2

Ja go lubiłem jako piłkarza. Hardy gość ;)

0

Kowal zabezpiecza tyły :P

0

W takim razie poprzednicy zgodzili sie na zbyt duża ingerencję wchodząc w ten układ.

0

Lol darmoszka prawie. Spodziewałem się ze 30 dych :)

0

A wiesz może ile później krzyczą za ten pakiet ? Musze zadzwonić i jakoś nie mogę się zebrać :(

4

Ale kibicujesz już Juventusowi czy jeszcze Realowi Madryt ?

4

Najemnik idzie tam gdzie dają więcej

0

Z RSSS jednak na obronie lepiej radził sobie Robrto. Semedo grał straszną kaszane w tym meczu. Roberto niby też ale chyba ciut lepiej.

0

Ja tam z dystansem podchodzę a pińcet łykam jak pelikan :P

0

Po prostu przekraczają kolejne granice do momentu aż ludzie się tak wk...wią że to przerwą - wiadomo jak ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?