sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aha nic nie mówiłęm o dziecięcych jajkach. Coś chyba się zapędziłeś w swoich popędach. ""wystarczy mi ze to przeczytałeś\ :)" Ano sukces bo chyba to przeczytałeś więc coś tam Ci pewnie świta.
"Przecież napisałem, że cynicznie zasłaniasz się cierpieniem dziecka. Nie chciałem aż tak oceniać, ale niech będzie, że słabo." prawda ? słabo oceniać czyjeś cierpienie.
0
"Poza tym, są spore szanse, że w przypadku dzieci nie dostaną się do przedszkola, a rodzice poniosą konsekwencje." no to byłby twój utopijny świat co ?
0
"Dopiero odkryłeś, że anonki z internetu nie mają przesadnie dużej wartości" Wpisz te frazy sam - domniemam że masz inne poglądy może ci się jajka obkurczą.
" że twoje zdanie na Mój temat nikogo poza tobą nie obchodzi." wystarczy mi ze to przeczytałeś\ :)
"bo cynicznie zagrałeś kartą dziecka" - .... słabo kolego - słabo.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przestań się tak spinać bo ci żyłka jakś pęknie i zacznij czytać ze zrozumieniem. Na samym początku napisałem że jestem przeciw przymusowi szczepień a nie przeciw szczepieniom ogólnie. Znam ten temat i takich krzykaczy jak ty od kilku lat słucham nagminnie. Na szczęście coś się zmienia - dziś projekt przeciw przymusowi szczepie przeszedł do dalszej pracy w sejmie. Widać są jeszcze ludzie myślący w rządzie. Możesz iść się wypłakać w poduszke. Miłej nocki. Nie będziemy drugą Bułgarią na szczęsćie (Jedyny kraj nakazujacy szczepienie dzieci w 1 dobie życia).
PS. Szczepienia HPV ? ha ha ha Stary z tym to w ogóle jest odrębna historia pisana ludzkim cierpieniem. Poczytaj o Japonii w tym temacie.
Masz tu nagłówki z google PRZECZYTAJ PRZYNAJMNIE SAME NAGŁÓWKI i spójrz że w wyszukiwaniu nie wspomniałem NIC O POWIKŁANIACH - tam ta szczepionka jest kojarzona tylko z powikłaniami stąd takie wyniki:
https://www.google.com/search?q=szczepienia+HPV+Japonia&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b
"Marudzisz, że jesteście dyskryminowani." nie marudze - powyżej masz przykłady jak ludzie nakręceni rozmawiają o tym. Mister Socjopata zostałnawet zbanowany za to.
Jesteś tak zindoktrynowany że nie zamierzam z tobą ciągnąć tej dyskusji bo twoja ignorancja mnie obraża. Żegnam.
9
To ten no name z Brazlii ? Drugi Douglas? Przekręt Bartka ? XD
3
Było oglądać to był chyba najlepszy mecz w tym sezonie :)
4
SKąd oni tego Arthura wytrzasneli ? SKlonowali Xaviego z jego DNA jak jeszcze tu był czy jak ?
0
JA bardziej liczyłem że Dembele wejdzie - to szybki kot jest a my graliśmy ostatnie 30 minut kontrami.
1
Dla mnie dziś Arthur chyba jednak zaraz po Messim ;). Naprawdę zawiało Xavim troszeczke ;)
0
To fakt - ale za poprzednie mecze już swoje na La-Rambli dostali ;)
0
Nie zgodzę się z tobą - Semedo tragicznie stracił koncentrację pod koniec meczu. Była sytuacja jak odpuścił chyba na 10 metrów swoją flankę i poszedł na 3-ciego w środek a jego stroną biegł totek niekryty. Na szczęscie nic z tego nie wyszło
5
Messi z tymi słupkami jest niesamowity :)
3
Ten kryzys nie był (jest ?? - to dopiero pierwszy dobry mecz ) taki mały ;)
0
Możliwe ale dla mnie walka liczy się najbardziej. Można przegrać ale trzeba walczyć.
0
Kosztem Rakitica aż Chorwat wróci do formy - później nie wiadomo jak ich pomieszać :(
4
Ja bym nie miał do nich żalu nawet po przegranej. W tym meczu oddali serducho
0
Jak ktoś już wyżej napisał szczepionki nie są w 100% skuteczne więc twoje: "Jeżeli dziecko jest szczepione to znaczy, że ma odporność" jest nie prawdą po prostu. "Najbardziej mnie wkurza, że na decyzjach rodziców cierpią bezbronne dzieci." ... no popatrz a dla mnie jest to bardzo smutne bo na mojej decyzji ucierpiało moje dziecko właśnie. Bo zrobiłem właśnie tak jak nakazuje dogmat czyli je zaszczepiłem. Jak widzisz nie wszystko jest takie proste
0
Wybaczam ;)
0
Czy muszę Ci streścić całą kilkuletnią gehenne jaką przeszedłem z tym tematem i uświadamianie sobie że przyczyną była szczepionka byś nie uznał tego jako argument anegdotyczny? Ja też się broniłem przed takim wytłumaczeniem tego a wiesz czemu ? Bo sam dziecku to podałem tzn. zaprowadziłem za rączke do lekarza w wierze że robie słusznie. A wiesz kto mnie w tym uświadomił? Może Cie to zdziwić ale (w końcu) lekarze. Lekarze którzy za kulisami przyznali mi się że nie są pewni szczepeiń - że takie przypadki są zgłaszane lecz oni muszą je narzucać pacjentom. I to nie jeden lekarz. Przy okazji poznałem osoby mające takie same doświadczenia. Baardzo dużo osób które są dyskryminowane za to że ośmielają się mówić takie rzeczy. Jeśli dla ciebie to anegdotyczne myslenie to jesteś po prostu ignorantem.
PS ja też ci przesłałem link ;)
0
http://stopnop.com.pl/vaccinegate/
0
Niemniej jednak jesteś dość stronniczy i zarzucasz mi "dowody anegdotycznie" i "wadliwą logikę". Powiedz skoro nie jesteś specjalistą w tej dziedzinie to dlaczego mnie oceniasz ? Skoro nie zamierzasz się wgłębiać to czemu tak pokrótce (płytko) i stronniczo zarzucasz takie linki ?
0
Ja to oczywiście rozumiem ale to można nadinterpretować. A gdy w gre wchodzi zdrowie a niekiedy życie i milionowe odszkodowania oczywistym jest że producent będzie próbował z tego skorzystać, sugerując chociażby mały katarek przy podawaniu. Lek bezpieczny to taki w którym mały katarek nie implikuje takich problemów. Znowu wracamy do leku - szczepionka nie jest lekiem to chyba akurat ma naukowe udokumentowanie ;) Dochodzi jeszcze jedno pytanie - co jest powikłaniem poszczepiennym? ;)
0
Szczepionka nie jest lekiem ;) to tak na marginesie. Działanie niepożądane w takim razie jest dość wygodną furtką w interpretacji powikłań nie sądzisz ? ;)
0
Miło że starasz się być miły i kulturalny - doceniam i pozdrawiam serdecznie ;) W tej rozmowie pełnej arogancji w myśleniu co poniektórych osób to złoty gest ;)
0
Oczywiście, ale to działa w obie strony ponieważ twoje szczepione z tego samego powodu może zarazić moje czyż nie ?
0
Kolego korzyścią płynącą z braku szczepienia mojego dziecka byłoby brak jego choroby ;). Co za różnica efekt uboczny czy działanie niepożądane ? Przecież to jest śmieszny argument i tu i tu jest tragizm w skutkach płynący z ryzyka szczepienia.
0
Oczywiście że wiem :) ... sugerujesz że mając takie przykre doświadczenia z tym związane i tyle lat problemów nie wiem jak działa szczepienie ? Silisz się na złośliwość ? To miała być retoryczna uwaga ?
1
Posłuchaj nie musisz w to wierzyć ale miło by było gdybyś się zastanowił nad zaszczepieniem swojego dzieciaka. To tylko moje ostrzeżenie. Moimi dowodami jest niestety moje doświadczenie praktyczne. Nie mam żadnych stopni naukowych by być od ciebie w tej dziedzinie mądrzejszym ale nie pozwolę się obrażać bo swoje przeżyłem i widziałem. Poznałem ludzi słyszałem ich historie. Takich rozmów jak ta prowadziłem setki i zawsze kończyły sie tym że nie mam racji (z waszego punktu widzenia). Ignorancja na ten problem jest po prostu tragiczna dla ludzi. Naprawdę nie o osobistą racje mi chodzi a o to by taka historia jak moja i moich znajomych nie powtórzyła się tobie czy drugiemu koledze. Ja niestety ma doświadczenie praktyczne którego wam naprawdę nie życzę.