1

Ludzie kurka będąc po prostu kibicami Barcelony jest zapewne procent nikły że reklamy związane z Realem mogą się tu pojawić to jedna liga główni rywale itd. Być może algorytm wybierania reklam bierze to pod uwagę.

1

No to dziwne bo jeśli jest statyczna to ja jej nie widzę.

0

Bardzo łatwo jest luknąć w treści dotyczące Realu Madryt nawet w zwykłych memach.

5

Jakież to katolickie "spalić heretyka na stosie " :)

38

Widać jakie masz preferencje po reklamach. Wiesz o tym ?

0

Ostatnio bronił Messiego jeśli chodzi o podejście fanów z Argentyny w kontekście reprezentacji.

2

Maradona walnąl tekścik jak jakiś gimbus z notatnika. Kurcze co powie coś sensownego to później dowali tak że szczęka opada.

0

Taraz to już chyba wypadało by powiedzieć ... "skończyły omijać" ;)

4

Myślę że podobna charakterystyka do naszego El Pistolero.

8

A ja pamietam inny wywiad jednego z asów Man untd z tamtych czasów - Poula Scholsa. Powiedział że po Messim tego nie widać ale jest cholernie silny i ciężko z nim sie wygrywa pojedynki siłowe. Mówił że Leo bardzo mocno trzyma się na nogach w meczu.

0

było było ... pamiętam :)

0

Noooo. prawde mówi :)

1

PAco zawsze będzie u nas tym drugim - to się nigdy raczej nie zmieni bo nawet jak Suarez się wypali to kupimy jakiś top topów na 9wiątke - jestem tego pewien. Inna sprawa że Paco może właśnie staje się naprawdę wartościowym zmiennikiem mającym możliwość wejścia i zrobienia różnicy. Taka dawka pewności siebie pomogła by nawet trupowi ;)

0

Dani dawał radę ;) Nie jestem pewien w 100% ale wydaje mi się że przewidywanie co się na boisku zdarzy to jednak trzeba mieć wrodzone - taka inteligencja piłkarska czy cuś ;)

0

Mi trochę go szkoda bo ładnie drybluje i umie grać kombinacyjna piłke - ma też szybkość. Jakby miał ten zmysł ustawiania się i przewidywania to byłby drugim Danim Alvesem.

0

Z Semedo jest taki problem że ma umiejętności techniczne i szybkość na bardzo dużym poziomie. Dynamika u niego jest super. Ma też niestety problem z czytaniem gry i czasami zachowuje się jakby nie wiedział co się na boisku dzieje, nie umie przewidzieć kiedy powinien zostać a kiedy pociągnąć do przodu, a to nie jest mały problemik to jest podstawa której raczej nie wyszkoli ani się nie nauczy - podstawa którą każdy zawodnik Barceolny powinien mieć.

2

Real Sociedad to rzeczywiście ogórki - zdaje się przez kilka ładnych lat nie mogliśmy z nimi w ostatnim czasie wygrać.

1

Sprawdzenie czy mamy do czynienia z botem czy z czlowiekiem przed oddaniem glosu w dzisiejszych czasach to banał. Zostawili sobie furtkę na tłumaczenia :)

0

De Light to chyba nawet realny ;)

0

Wiem twój świat jest bujny i pełen fantazji na temat swojej wielkości ;) Ty zanegowałeś natomiast to z czym się wszyscy zgadzają wynalazłeś jakiś "swój dowód" że lekarze to jednak męczennicy umierający na służbie dla dobra ludzkości obrażałeś mnie jako pierwszy a taraz silisz się na frazesy myśląc że coś tam osiągnołęś.

Kurtyna XD. he he co za bufonada. artysta od siedmiu boleści :)

0

Człowieku kończę tą dyskusję - ciężki z ciebie przypadek. Pozdrawiam.

0

"Po co te wycieczki osobiste" Ty masz klapki na oczach a ja "płacze" - pomyśl chwile zanim komuś coś zarzucisz i zastanów się czy aby przypadkiem nie byleś pierwszy.

0

A wpisz sobie fraze "długi czas oczekiwania na operacje" i będziesz miał wyniki.

https://www.google.com/search?q=d%C5%82ugi+czas+oczekiwania+na+operacje&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-

Twoja kultura kolego powala - jesteś agresywnym typem co chwila walącym epitetami na granicy bana na tej stronie.

Pytam po raz kolejny z czym się nie zgadzasz - zadałem dwa konkretne pytania wyżej.

0

Człowieku. Powinieneś się leczyć masz klapki na oczach i nie dociera do ciebie co piszę ... po raz kolejny. Nie będę Ci udowadniał swojej racji wklejając linki - bo później ty będziesz negował ich jakość itd itp ... Już to przerabialiśmy. Ja neguje Chamstwo lekarzy bo one jest. Neguje system służby zdrowia jako "chory" bo taki jest. W czym się nie zgadzasz ? Bo mam wrażenie że atakujesz na ślepo.

0

"Jest natomiast o wiele więcej przypadków śmierci starych ludzi którzy nie doczekali na pomoc,... " Chodzi mi bardziej o zabiegi/operacje a nie o "lekarzy morderców" bo chyba w złym kierunku to odbierasz.

0

"Jest natomiast o wiele więcej przypadków śmierci starych ludzi którzy nie doczekali na pomoc,... "

Kolego co chwila trąbią o takich przypadkach w mediach. Ja czytająć prasę co jakiś czas słysze że jakiś starzec dosał absatrakyjną datę operacji która ma mu uratować życie.

Jakoś o lekarzach umierających na służbie ja przynajmniej jeszcze nie słyszałem ale nie przecze że mógł być oczywiście taki przypadek, też mógłbym Cie przecież spytać "jakies konkrety ? ".

Z pracy która Cie wyniszcza można zrezygnować. To nie jest więzienie. Oczywistym jest że nie chodziło mi o wyjście od umierającego pacjenta w momencie przeszczepu serca.

0

Kolego dla jasności. Nie winie ludzi pracujących na najniższych stanowiskach za stan polskiej służby zdrowia. Ich winie za chamstwo pomimo ich umieralnosci jak twierdzisz. Mam delikatnie mówiąc zastrzeżenia do tego systemu. Który jest zniszczony przez zarządzanie troszkę wyżej, i tam doszukuje się korupcji. Co do Zapracowania i umierania z powodu Zapracowania, ci ludzie mogli po prostu wyjść z pracy. Na smyczy tan nie są związani. Jest natomiast o wiele więcej przypadków śmierci starych ludzi którzy nie doczekali na pomoc, będąc jednocześnie potraktowanie jak śmieci przez lekarzy zapracowanych 'na smierc' Pomimo że całe życie ten system opłacali. I tak jak mogli wyjść lekarze z pracy tak winni są seniorom po prostu życzliwość a nie bufonade.Z resztą nie tylko seniorom.

0

319,94x12 masz już kilka tysięcy a to tylko rok z kilkudziesięciu lat twojej pracy. Jak na razie moje składki nie pokryły jeszcze żadnego poważniejszego mojego leczenia oprócz kilkunastu wizyt u lekarza a kilkanaście lat już przepracowałem. Czyli zostawiłem w tym systemie kilkadziesiat tysięcy (prawie setka) - więc NIKT nie wysłałby mnie na drzewo jakbym przyszedł z taką kasą się leczyć w jakimś szpitalu. Schowaj wiec do kieszeni swój obronny ton na temat tego systemu.

Populizm ? śmieszny jesteś.

"Skąd pomysł, że system ma pokrywać koszty natychmiast? " Przecież to SŁUŻBA ZDROWIA - już sama nazwa powinna dać ci do myślenia. Nie no ludzie czekają z poważnymi chorobami po kilka lat na zabieg czy operację to na pewno było ustalone z góry - to jest dobre dla ich zdrowia :). Najlepiej w sumie jakby nie dożyli zabiegu czy operacji - mniejsze koszty dla systemu.

"Szpital nie jest firmą, żebyś był czyimś klientem" płace im za obłsugiwanie mnie więc jestem ich klientem - może inaczej łoże na ten system więc oczekuje że zostaną zatrudnione osoby które się do tego nadają a nie takie traktują ludzi jak bydło - bo za mało zarabiają - poniekąd nie twierdze że tak nie jest. Ale rozmawiamy tu o systemie który z toku tej rozmowy wynika że według ciebie jest w porządku.

" Łatwo się ocenia lekarzy i pielęgniarki, ale to nie Ty pracujesz 3 dni z rzędu, nie Ty podmywasz ludziom d.... " Jeśli ktoś nie czuje się na siłach by to robić może iść na inne studia, a nie potem wychodzą takie historie jak opisane powyżej. Tak - mam prawo oceniać bufonadę i brak pomocy tam gdzie to jest oczekiwane z urzędu.

Jest coś takiego jak przysięga Hipokratesa która zobowiazuje do szacunku dla pacjenta wiec nie wyjeżdżaj mi tu ze swoim populizmem na potrzeby udowadniania że służba zdrowia w Polsce jest "czysta" a zapracowani lekarze mają prawo mieć w 4 literach swojego pacjenta.

0

To że nie zdąży wynika jedynie z korupcji i wyprowadzania na lewo pieniędzy ze służby zdrowia. System w założeniu ma pokrywać te koszty natychmiast a to że tego nie robi ... patrz powyżej. Zdaje sobie sprawę że osoby pracujące pokrywają koszty osób niepracujących ale składka była ustalana dla "zdrowego konsumowania" tego systemu i jeżeli płacisz za operację w tych składkach (oczywiście mowa o operacjach przysługujących Ci) to nie za operację odłożona w czasie 10 lat i co dalej za tym idzie nie za sfrustrowanego lekarza czy pielęgniarkę mających wywalone na to że jesteś ich bądź co bądź klientem i należy Ci się szacunek jak w każdej innej branży.

PS: To że to jest system solidarnościowy i że za poważniejsze leczenia płacimy wszyscy za wszystkich to jest oczywiste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?