6

Maradona nie wie czemu konfrontują go z Messim? Jakby ktoś był złośliwy to mógłby odpowiedzieć że też nie wie ;P

4

Tak jest. Gunwo!!

6

Niesamowity jest ten chłopak. Czy on sobie nie zdaje sprawy gdzie jest i jakie ma umiejętności ? Jak by przycisnął mógłby zaorać wszystkich (oprócz Messiego oczywiście ;)). To co mu się przytrafiło to mało powiedzieć że życiowa szansa, bo jest we właściwym miejscu z właściwymi umiejętnościami by pisać legendę. Ale uj tam ... lepiej to odpuścić.

15

Ale charakter to trzeba mieć. Bez tego ani rusz sam talent nie wystarczy.

0

Nie znam się zapewne tak jak ty bo nie jestem żadnym trenerem ale skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ? Mówie o Betisie i jego pozycji w tabeli oraz zdobyczach bramkowych ;). Noż kurde prawie wszyscy ich jadą a Barcelona jest chłopcem do bicia ? ;) Opisując ich atuty oraz klase tego trenera odnosze wrażenie że powinni być w top 3 a nie są ... no właśnie :)

1

Nie podzielam twojego zdania. Wczoraj Betis miał duuużo szczęścia (wszystko im wychodziło) a Barcelona oczywiscię sobie odpuściła (+ nic nie wychodziło) a i tak było na styku - biorąc pod uwagę grę w osłabieniu pod koniec to nie było aż takiej tragedii. W 95% przypadków takie wyjscie na Barcelone kończyło by się pogromem i to jeszcze na Camp Nou!!. Koleś bardzo zaryzykował - dla mnie to było nierozsądne ale pokłony że mu się udało.

7

Wszyscy tu już zatrudniają trenera Betisu jako zabawce. Natomiast Betis w tym sezonie strzelil 12 bramek w tym 4 nam. To bardziej pokazuje nieudolność Barcelony w obronie niż geniusz ofensywny tego trenera (Barcelona natlukla już 34 brameczki). A Busquets mógłby darować sobie takie gesty i postarać się nie dawać obecnemu trenerowi powodów do zmiany w tak wczesnym etapie meczu. Rzekł bym nawet ze pan Quique to 'jeździec bez glowy'. Szkoda że to wystarczyło na Barcelonę. Kiedyś dostali by za taki styl 2 cyfrowe w plecy na Camp Nou.

1

trafnie.

0

Mnie ruszyło ... jednym okiem wczoraj oglądałem koncert na stadionie narodowym w TV i już mnie troche brało. Dziś na FCB zobaczyłem jak cały świat nam gratuluje, jak w różych miejscach świata na budynkach są biało czerwone barwy. To było to. Piękne w sumie. Szkoda ze nie umiemy się zjednoczyć jako Polacy w tak pięknym dniu. Jesteśmy dumnym narodem i tak bardzo hardym - o wszystko się wykłucimy ;) ..,.. Oczywiście flaga wisi na maszcie ;). To święto powinno nas zjednoczyć a nie podzielić - to podstawa jest.

2

Kurde jeszcze niedawno było tak że zespół który próbował grać za nami tak ofensywny futbol dostawał prawie dwucyfrówki. Nikomu do głowy nawet nie przychodziło grać ofensywnie z Barceloną. Jakże tego brakuje :(.

2

Zacznij Gerard od siebie lepiej ;)

27

Jasne że się żyje non stop ... pomiędzy zajmowaniem się kręceniem filmów i organizowaniem turniei tenisowych XD.

0

Też nie lubię gdybania ale miałem dziś nieodparte wrażenie że tak właśnie by było jak patrzyłem na jego grę.

18

Jakby Arturo Vidal grał od początku to nie przegralibyśmy tego meczu.

1

Powinien zdjąć Leo. moze by się wtedy zmotywowali.

6

Bo Dembele to ten któremu się chce najbardziej XD

0

A za co go gonić ? za 2 porażki ? noż kurde ludzie ...

0

Bo ty tak twierdzisz. Aha...

1

0

Coś było tam jeszcze o płaskim brzusiu czy jakoś tak XD

1

A co ty jesteś wyrocznia że to umiesz ? Siedzisz w redakcji gazety i wiesz co jest prawdą a co fałszem ? Widziałeś na własne oczy że sfabrykowali tą wiadomość ? Domniemasz ... wiec twój ton i pewność że coś tam wiesz lepiej ode mnie jest nic nie warte. No chyba że budujesz sobie ego i dla ciebie to istotne wrzucanie komuś choroby jednoczesnie głaszcząc się po brzuszku. Ja przynajmniej podparłem się na artykule a ty się podparłeś hmmm przeczuciem ... że to plotka :) I jeszcze mi mówisz że mam jakiś problem :).

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie sądz go tak ostro. Ładnie się o Barcelonie wypowiedział.

1

Ale ja uwielbiam takich graczy jak Vidal właśnie. Jeśli już jestem fanem na wyrost jakiegoś zawodnika to Rakitica własnie za waleczność.

0

Po prostu rozśmieszyłeś mnie że niby jestem jego fanboyem - nie jestem, ale jak zacznie grać na miare swoich umiejętności to kto wie :)

0

Ale ja mam podobne odczucia. Ale nie zamierzam po bardzo dobrym meczu po nim jechać. Wczoraj zagrał z całym zespołem tak jakby był jego częścią i cholernie mi się to podobało bo częscto własnie miało się wrażenie patrząc na niego "co ja tutaj robię".

1

Ciebie chyba ..... XD. ha ha ha bez urazy ale nie jestem jakimś jego fanem. To jest moja ocena tylko :). Ale przyznam lubię jego przebłyski geniuszu ma je czasami i przypomina wtedy Neymara.

0

Pewnie masz rację ale było też sporo walki z jego strony i gra z zespołem były też indywidualne próby. Jak dla mnie bardzo dobry mecz wczoraj zagrał.

4

Był tu zdaje się artykuł, ale może faktycznie masz racje. Szkoda w takim razie że nasza redakcja to powiela.

0

Też nie lubię takich graczy i Dembele mnie irytował w niejednym meczu ale nie we wczorajszym. Jak dla mnie ta kwestia jest do wypracowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?