sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dobry obrazek na mema :)
2
O Arthurze nie ma co wspominać nawet za chwilę będzie wart lekko stówke ;)
0
I to jest przyszłość tego zesopłu poza Rakietą i gryzoniem :)
3
cicho i tak jest do zwolnienia .. nie pamiętasz juz ? :)
1
Najlepiej po jakiejs prowokacji Vidala :P
0
Jeśli Dembele się zmotywuje to jest o kilka klas lepszy od Rafy ale musiałby dorosnąć przed tym meczem na szybko.
0
Messi emocje schował do kieszeni ;]
3
Na nas biały działa jak płachta na byka If You know... :)
18
Dla Lengleta to bardzo dobra wiadomość. Chłopak troche przynajmniej pogra. Można powiedzieć że przy "szaleństwie" rotacyjnym naszego trenera to Lenglet jest w czepku urodzony ;P
0
Busi Rakitic Vidal Arthur Suarez Coutinhio 4:2
1
I nastąpiło wyrównanie szans ;]
0
Mimo jakie wszystko ? Zagrał przecież porządny mecz.
0
Dokładnie - ręka to szczęście w nieszczęściu ;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Spoko zaczyna dawać rade nawet. Nie tracił dziś głowy.
1
Obstawiam że Leo wróci na rewanż z Interem.
8
CO wy z tym Dembele ? To jest artykuł o kontuzji Messiego - troche w temacie dyskutujcie.
1
No Gattuso w tańcu się nie pie..... ;)
0
Ja to bym się normalnie bał takiego spotkania :)
0
Kurna - to była paka. Ciekawe jak byśmy sobie z nimi dzisiaj poradzili z taką Barceloną jaką mamy teraz i czy w ogóle byśmy sobie poradzili. W t ej kapeli było wszystko, mieli wszystkie cechy potrzebne do bycia wielkim zespołem.
6
I to był gol! ... bez kalkulowania co by Messiemu podać jak to u nas w zwyczaju ma większość.
17
Na żartach się nie znasz ... ogarnij się bo widać że nie rozumiesz ;)
0
ha ha daleko mi do adorowania kogokolwiek z tej strony :), ale masz racje luzik ;)
0
Przeczytałem jeszcze raz "zarzewie" naszego sporu.
cytuje moją odpowiedź o adBlocka:
" Nie mam. Przecież kolega wyżej jest redaktorem strony. Chyba wie co jest w serwisie ? "
Faktycznie była dość oschła - nie chciałem Cie obrazić jeśli tak się stało to przepraszam.
0
Ale czytałeś po kolei całą dyskusje ? Kilka postów niżej (ale przed twoim wpisem) napisał redaktor tej strony że jest to reklama ad sense co powinno uciąć tą rozmowę bo sprawa się wyjaśniła. Pomio tego grzecznie Ci odpisałem że nie posiadam adblocka i przypomniałem o słowach kolegi który się serwisem opiekuję i pozamykał wszelkie spekulacje. Skąd więc twoja irytacja moją odpowiedzią ? Jakbym był złośliwy to sam mógłbym być zirytowany tekstem "Co ma piernik do wiatraka." a mimo to staram się z tobą tą kwestię wyjaśnić bez zbędnych "podjazdów" kto powinien być papieżem.
PS: nie ma też mowy o tym że tych reklam nie widzę w ogóle.
0
Jakby wrócił to myślę że takie słowa by padły.
1
Ha ha ...coś w tym jest. :) Sportowo on zawsze robił u nas "joga bonito". Miło się to oglądało.
2
Byłem na niego zawsze wściekły za to w jakim stylu nas opuścił ... ale już mi trochę przeszło :). Czemu nie w sumie. Z Barceloną po erze Messiego miałby faktycznie szanse być najlepszy.
0
Nie widzę jej bo to reklama ad sense - myślałem że z kontekstu dyskusji to jasne :). Nikt tu nie pisał o blokowaniu reklam tylko treściach jakie w nich widzi. I właśnie kolega redaktor wyjaśnił wszystko więc "Co ma piernik do wiatraka" można skierować do Ciebie własnie ;) Po krótce - pytanie o adblocka w tym wypadku okazało się bez sensu bo z pierwszego źródła wiedzieliśmy już że nie o blokowanie reklam tu chodziło tylko o algorytm ich wyświetlania dla poszczególnych userów.
0
Co bzdura ??