sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja się nie zgodze. Każda drużyna z topu z tak zmotywowanym Rayo miała by ogromny problem.
20
Suarez dał nam zwycięstwo. Ale życie otrzymaliśmy od Dembele w tym spotkaniu ... jak irytujący często bywa tak błysk jego geniuszu jest często niedoceniony.
5
Rayo zagrało wielkie spotkanie, ale my wytrzymaliśmy je i zagraliśmy jak mistrzowie ... wytrzymaliśmy do samego końca i dobiliśmy mega zmęczonego przeciwnika. Szacun dla Rayo ale jeszcze większy dla naszej ekipy. Tego typu mecze są mega ciężkie co wszyscy doskonale wiemy z ostatnich lat. WAŻNE 3 punkty idą do mistrzów.
0
Najpierw są cytaty geniuszu a później jedziesz zaczynając od słów "Fakt jest taki, ... " i wylewka swojego szamba zupełnie jak w cytatach które ganiłeś. ALe rozumiem że nie trybisz tego co piszesz.
0
Rayo walczy - biegają za 3-ech zobaczymy ile tak wytrzymają. Trzeba by później jak już się zmęczą puścić na nich Vidala i Dembele. TO powinno być zabójcze.
0
Najpierw piszesz że szambo wylewa na LR a poóźniej sam to robisz. ile ty masz lat ? Myślę że przedział 5-10.
1
Dembele kosztował 115 i gra ogony tak że ten ... ;)
4
Pomnik moim zdaniem się pojawi przy camp nou ;)
2
A skąd ty taką teze sobie ułożyłeś ? Czy ja gdzieś napisałem jakieś żale do Malcoma ? Koleś zaryzykował (ja też bym na jego miejscu próbował) ale jak na razie nie pykło. Jest za słaby na ten moment i tyle. Będę pierwszy mu pokłony bił jak zacznie orać wszystkich po kolei i udowodni (szczególnie w meczach z 3 ligowcem XD ) że jest na właściwym miejscu i we właściwym czasie. Naprawde mu tego życze !!! Jak na razie jest jednak za słaby a przedkładanie jego potrzeb nad trenera który dba o wyniki ... to jest dopiero pierdo....e...!
2
A wiesz gdzie mam fakt że wymiatał w innym klubie ? Powiem więcej ... wiesz ile mnie interesuje indywidualna kariera Malcoma i na siłe dawanie mu szans ? Dopowiedz sobie. Mnie interesuje nasz klub. Valverde bedzie rozliczany z wyników a nie z prowadzenia kariery Malcoma. Widzi że na treningach nie daje rady to nie będzie ryzykował w meczahc o punkty - proste. Nawet jak mamy korzystny wynik. Bo może się okazać że nagle Malcom zawali w ostatnich meczach wygrany mecz i wetedy wszyscy nabiorą wody w usta. Ktoś to widzi ale napewno nie "pisarze" z tej strony tylko ktoś kto ich trenuje codziennie.
5
A ja nie cierpie bzdurengo negowania decyzji trenera siedzących za monitorem krzykaczy i nie widzących na żywo treningów. Wszyscy darli jełopy że trener marnuje talemnt Malcoma. Jak wszedł i pokazał swoją magię to tym wszystkim pwoinno być teraz wstyd. Okazuje się bowiem że jednak trener jest mądrzejszy.
0
Gdyby to jeszcze jakiś poważny mecz był to nawet przyznałbym Ci racje. ....
7
No parodia że nie widzieliśmy przed zakupem że jest za słaby na Barcelone. Lekką ręką 40 baniek wydać no gościa który se nie radzi z 3 ligową drużyną - fakt - to jest parodia.
2
Malcom powyjaśniał w pucharze króla rzekomy kaprys Valverde. I zanim odpowiesz że to tylko jeden mecz - ja od razu ripostuje że - z 3 ligowcem. Kurde on trafił do BARCELONY - na tle trzecioligowca to powinień świecić jak słońce nad Saharą. Widocznie na treningach widać że jest słaby a kibicom 40 baniek przysłania troche rozum i zaczynają opowiadać niestworzone historie o strasznych trenerach marnujących ludziom życie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ale to la-massia to stan umysłu tego nie ogarniesz :)
4
Myślę że się nie mylisz. Mamy nosa do stoperów w ostatnim czasie. Nie wiem czy zauważyłeś ale koleś ma dobry instynk na banie pod bramką. W końcu mu się udało ale już kilka takich sytuacji stykowych miał. Trochę jak Ramos.
5
Cholera zaczynam go coraz bardziej lubić. Robi dobrą robotę. Mądrze gada. no no. Pique coraz starszy. Licze na duet Lenglet-Umtiti w niedalekiej przyszłości. Oby Waldek go nie odstawił jak wróci Samuel. A oni chcą jeszcze Holendra sprowadzać. Jeśli będzie chciał być zmiennikiem to czemu nie.
0
Tak to jest właśnie ten mecz gdzie miał pokazać że jest kozak. Grali z 3 ligowcem.
1
Sprzedać Valverde bo niszczy kareire Malcoma XD.
7
Z tych rezerw to chyba Alena już się w miare nadaje. Malcom sałbiutko. Nie dziwie się trenerowi że nie gra.
1
można prosić o stream na priv ?
0
Nie lubię - to fakt :). Doceniam jakim wsapniałym piłkarzem był na początku kariery. To co robił w Man Unt. i na początku w Realu było niesamowite ale ostatnie lata aż tak mnie nie ruszają. Cały Real pracował na niego.
0
Piłkarsko pasuje. Jako człowiek nie jestem pewien. Giggs nie taki święty ;)
0
Halooo. Co tu się odwaliło ? Złącza w dyni puściły jakieś czy co?
3
Wszyscy Ci piłkarze - jakby nie było wspaniali - grali non stop na wysokim poziomie jednak nie dorównują Argentyńczykowi który od wszystkich (może pomijając bramkarzy bo nie sposób tego porównać) jest po prostu o przynajmniej klase lepszy. To porównanie jednak pasuje do Krystyny ;) Ronaldo pasuje do tego grona jak najbardziej.
2
Tom I Jerry rozwalił :)
1
Pochwal lepiej trenera ze widział co się dzieje i go zmienił a jego zmiany przyniosły super efekt. To mu się należy (trenerowi) jak psu buda ;). Jest współautorem tego fantastycznego rezultatu.
0
"Przy nim Rakitic to istny Ronaldinho" to było trochę sarkastyczne jednak.
6
"Ciężko się przyczepić do czegokolwiek .... " i wykład na kilka linijek :) smarujący Rafinie i przy okazji (dla zasady chyba) Rakitica. No nieźle. Jak widać dla chcącego (hejtera) nic trudnego XD. A dałbyś już chłopie spokój po takim meczu bo trochę nie wypada ;)