1

Czyli dostać w d...e w pięknym stylu XD

0

Troche hurra optymistyczna wizja ale po części się zgadzam.

0

He he. Ja wiem że Denis w OSTATNIM meczu zagrał dobrze trenerze ;). Co do Malcoma masz rację.

2

Jeśli jest mocny tak jak się wszyscy nad nim spuszczają to by wygryzł. No ale jak oczekuje że z automatu mu się pierwszy skład nalezy to faktycznie niech idzie do szejka. I niech się nie zdziwi jak szejkowi ten pierwszy skład się odwidzi po 1/2 sezonu jak zobaczy następną młodą gwiazdkę - zabawkę.

1

Nie mamy dobrych zmienników co potwierdził mecz w pucharze. Jeśli chłopak ma moralny kręgosłup, wysokie umiejętności i czuje się silny to spokojnie miejsce by wywalczył, to samo dotyczy De ligta. A Valverde bardzo rozsądnie rotuje i nie ma dla niego świętych krów (tutaj przykład Coutinhio bez formy - najdroższy transfer w historii klubu). Oczywiście wiem że zaraz ktoś wyskoczy z Rakiticem - tylko że Chorwat daje nam w pomocy pewność i jakość na najwyższym poziomie. Zmarnować kariere może równie dobrze z w PSG. No chyba że jest łasy wygrywać non stop lige francuską gdzie PSG nie ma konkurencji. Jak mu tak zależy na pierwszym składzie to w sumie ma go przecież w Ajaxie no chyba że w gre wchodzi jeszcze kasa ;)

0

Ostatnio zarotował w pucharze tak że tego ....

28

Rozważa ? TO chyba oczywiste powinno być po ostatnim wyniku.

0

I daj teraz Albie podwyżkę na jaką zasługuje :(. Masakra.

8

Albo mąkę w koks.

0

Ja trzymam kciuki za ich strefe poza LM w nastepnym rozdaniu

2

Mi taki śmiech na sali to by się przydał w kieszeni ;]

0

Spoko w sumie mamy podobnie ;)

0

A jaka partia jest twoją partią jeśli oczywiście to nie problem bys mi powiedział ? :)

0

Nie chce się z tobą kłócić. Widzę to zupełnie inaczej niż ty. Jakbym Ci odpisał swoimi argumentami to pewnie byśmy się przewalali politycznym gównem kilka dni. Ja mam swoje zdanie ty swoje i niech tak zostanie :). Nie powinniśmy jako Polacy w ogóle wchodzić w tego typu kłótnie, bo o to tylko chodzi politykom (przynajmniej z tych 2 partii) i udaje im się to już od bardzo dawna. Tak z ciekawości - jakie ty masz preferencje polityczne ? Jak ja juz swoje zdradziłem to chciałbym też znać twoje ;) Pozdrawiam.

0

Nawet fajne te składy :)

0

Nie do śmiechu mi bronić PIS'u ale czy PIS prosił Rosjan przed kamerami o interwencje w naszym kraju bo u nas nie ma demokracji? Co ty w ogóle porównujesz ?? :) Wiesz co by był gdyby faktycznie poprosił ? Rosjanie nie mają skrupułów - zapewne by tej interwencji udzielili od ręki - więc nie mów mi że zachowywali się tak samo. :). Za PO gospodarka została rozsprzedana firmom z UE to był swego rodzaju haracz za pomoc w budowie dróg i dotacje. Jeśli to uważasz za rozwój to gratuluję. Faktycznie ładnie to teraz wygląda ale nie tędy droga. W zasadzie idąc tym tokiem rozumowania to może od razu sprzedać kraj i zacząć uczyć Niemieckiego w szkołach, przybić pionę rządzącym bo pewnie od ręki będzie lepiej. Gospodarka będzie pewnie super wtedy. Przecież my byliśmy o krok od sprzedaży nawet Polskich Linii Lotniczych, zgadnij komu - AMBER GOLD XD.

Co do Kukiza - to bardziej PIS chciał tej koalicji i potrzebowali go by odsunąć złodziei z PO od władzy. Kukiz o tym wiedział i na to przystał. Ale teraz ludzie którzy nienawidzą PIS;u a jest ich sporo (i ja ich rozumiem) oczywiście bezmyślnie zarzucają mu hipokryzję, zaślepienie generowane przez tuby typu TVN czy TVP wchodzi w umysły pełną gębą bo Kukiz niewygodny dla każdego praktycznie. Jakbyś się zainteresował to byś może widział jak bardzo ciężkim partnerem dla PIS'u jest jego ugrupowanie. Oni praktycznie nie zgadzają się z większością idiotyzmów proponowanych przez PIS. Tak jak negują większość głupich ustaw PIS'u tak samo PIS odrzuca wszystkie projekty proponowane przez Kukiza - nawet te najbardziej racjonalne. No kochają się normalnie. :)

0

Ukraińcy i Ruscy są do nas kulturowo podobni. Przybysze z południa już jednak nie. To co się odp....la w Europie mrozi krew w żyłach. Nie można tego porównywać z Ukraińcami. Wiesz, mi nawet już nie o te podatki chodzi. Każda partia doi naród - żyje już pare wiosen i się przyzwyczaiłem nawet do tego. Ja nie mogę patrzeć na PO przez to że oni po prostu pluli polakom w twarz pitoląc w Eurosenacie że u nas są niszczone prawa człowieka i jest potrzebna interwencja z zewnątrz. Podburzali UE a Europie to było na rękę bo Kaczor się stawiał. Przy okazji dzielili naród na pół jak gorącym nożem masło. Bo bardzo wielu Polaków wierzy w wartości UE i chce być w niej - to bardzo pomagało im nie widzieć co tak naprawdę oni odpi....ją. To jest jawna zdrada jak dla mnie. Ale to oczywiście tylko moje odczucia. Jak bardzo PIS nie byłby zaściankowy obciachowy i chciwy nie przeskoczy w mojej głowie tego co zrobiła lewica. Jendego jestem pewien moim wyborem już nigdy nie będzie żadna partia wywodząca się z z PO czy też samo PO. nie zagłosuję też na PIS. Zapewne będe oscylował pomiędzy Korwinem a Kukizem. Wydaje mi się że Pawełek naprawdę chce ukrucić partiokractwo w naszym kraju.

0

Jeszcze jedno. Tam niektóre materiały które przytoczyles były pisane w formie co ma się stać. Ten człowiek (publicysta) opisal fakty. Opisał to co się stało. To nie było pisane w formie co ma się stać tylko stwierdzenie faktu tego co juz się stało.

0

Nie broń ich dla mnie to gnidy którzy donoszą na rodaków i to do korde ukochanego sąsiada Niemca który jeszcze 80 lat temu urządził piekło na naszej ziemi. Obozy koncentracyjne gazowane dzieci przesladowania. Akurat się wkrecilem w tą tematykę i trochę cięty jestem ;P Zdania nie zmienię. Dla mnie PO to najgorsza partia jaka kiedykolwiek widziałem w sejmie. Nie ma znaczenia że coś im kazali w UE. (stawk VAT) . PISowi też kazali uchodźców przyjmować a jednak się dało nie przyjąć. Za to ich nawet szanuje. Oczywiście PIS wkurza na innych polach ale do donosicielstwa w świetle kamer na własny kraj im daleko.

PS. Obniżenie Vatu było na bank ich oficjalnym postulatem wyborczym. Może jutro coś poszukam już dziś mi się nie chce.

0

Wklejam poniżej info. To oczywiście nie jest moje przekopiowałem ze strony publicysty Tomasza Cukiernika Który w miarę ładnie to ujął w całość ;)



"W 2005 roku PO opowiadała się za uzdrowieniem finansów publicznych poprzez zmniejszenie z jednej strony podatków, a z drugiej – wydatków państwa. Partia zamierzała wprowadzić liniowy PIT na poziomie 15% oraz równocześnie zlikwidować ulgi i kwotę wolną od podatku. Podatek dochodowy od osób prawnych Platforma zamierzała zmniejszyć z 19% do 15%, a 0%, 3%, 7% i 22% stawki VAT zamienić na 15%. Ponadto PO obiecywała zlikwidować różnorodne dodatkowe opłaty i parapodatki (w tym abonament RTV) nakładane na przedsiębiorców i obywateli, a także ukrócić władzę aparatu skarbowego wobec podatników. Miał także zostać zlikwidowany podatek od dochodów kapitałowych (tzw. podatek Belki).



Praktycznie żaden z tych postulatów nie został spełniony, a sytuacja finansów publicznych pod rządami PO uległa drastycznemu pogorszeniu. Po przejęciu władzy przez PO w 2007 roku zarówno podatki, jak i wydatki publiczne znacznie zwiększyły się. Zamiast obniżyć podatki, wprowadzano nowe i podnoszono stare, na przykład akcyzę na alkohol, papierosy i tytoń, samochody, oleje i paliwa opałowe, gaz do silników spalinowych czy quady, meleksy i skutery śnieżne, opłatę paliwową na olej napędowy, opłaty i podatki nakładane na branżę hazardową. Zamrożono progi podatkowe w PIT na lata 2011-13. Podniesiono wszystkie stawki podatku VAT, a wiele artykułów przeniesiono do wyższej stawki: żywność nieprzetworzona (z 3% do 5%), domy (powyżej 300 m2) i mieszkania (powyżej 150 m2) (z 7% do 23%), odzież i obuwie dla dzieci (z 7% na 23%), książki i prasa specjalistyczna (z 0% do 5%). .... "



Mam nadzieję że starczy ;)

Tutaj link do całości materiału (jest tego o wiele więcej !!!) jakbyś chciał poczytać ;)

http://tomaszcukiernik.pl/artykuly/komentarze-wolnorynkowe/niespelnione-obietnice-po/

0

Odnosisz się do tego mojego wpisu ?
" Obie trzeba piętnować. Mnie jednak mniej wk....ia PIS. :) "
Na co mam Ci dać przykłady ? Na moje mniejsze wk...nie ? :)
Mam Ci to opisać ? :)

0

Nie ja wyjechałem z PO. Zauważ odniosłem się do tej partii po twoim wpisie na jej temat. Później rozmowa już tak się potoczyła i nie tylko ja byłem jej prowodyrem. Dość pretensjonalna i zastanawiająca reakcja z twojej strony ;) Porównanie do poprzedników i najmocniejszej opozycji w tej chwili chyba jednak nie jest zupełnie nie na miejscu. Piszesz że "Wyborcy PiS za to, to osoby wredne, zawistne, narzucające komuś swoje racje i strasznie agresywne w dyskusjach osoby" po czym dość opryskliwie odpisujesz mi że "wyjeżdzam" ze swoim zdaniem :). No sam się zastanów nad tą logika która przekazujesz. ;)

0

Obie trzeba piętnować. Mnie jednak mniej wk....ia PIS. :)

3

Daj spokój. Podniosło i to te które w obietnicach wyborczych mieli obniżyć. Kłamstwo za kłamstwem. Wiek emerytalny tez sobie podwyższyli bo wykombinowali sobie że dziadkowie też mają na nich robić. Ja nie wiem że ludzie tego nie widzieli (lub nie chcieli widzieć). Może umieli się prezentować i nie byli tak obciachowi jak PIS ale no na litość boską co za różnica czy d...a cie ktoś w białych rękawiczkach czy w gumowych kaloszach. Upokorzenie to samo.

1

Niech z nim pisze dalej a ty zaciągnij ją do łóżka ;P

8

Tak bo PO to je non stop obniżało XD he he he. Ludzie dajcie spokój. Obie partie nas nie szanują i są do odstrzału.

4

Ja obserwuję tą walkę PO - PIS w mediach społecznościowych i moich zdaniem jedni tak samo są je .... ci jak drudzy.

1

Jedna komuna, druga "antypolska" - jeden kij. Dwie tuby opozycyjnych partii walczących o wpływy. Powinno się w ogóle obie omijać szerokim łukiem.

0

Baryłka ropy nie jest stała. Przesz 8 lat PO nie była w jednym miejscu tak samo jak teraz nie jest. Przekrzykiwanie się nie ma sensu. Każdy ma swoją racje, w zależności od wycinku okresu czasu w którym ... akurat ją ma ;)

1

Nie oglądam telewizji ale dużo "dobrego" słyszałem też o TVNPO. ;). To jak teraz o telewizje się pokłócimy ? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?