0

Zagrał bardzo dobrze ale to chyba jednak non stop za mało na 1 skład.

2

Może oni to robię taktycznie .. im później tym dłużej Alba forme utrzyma ;)

1

Nie ma Leo i Ivana - świat się kończy ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jaaaaasne a później maść na 4 litery.

2

Kurde odświeżam tą główną co jakiś czas i cały czas wydaje mi się że tam jest tytuł: " Barca została wykluczona z Pucharu Króla" :)

0

Gra coraz lepiej to fakt i naprawdę przypomina Xaveigo ale nie nastawiałbym się zbytnio na powrót do starych czasów.

2

Wczorajsza pomoc była świetna. Moim zdaniem dawała więcej niż pomoc z Busquetsem w ostatnim czasie. Rakieta asekurował wszystko jak to on. Vidal walczył i siłowo przeważaliśmy a Arthur wprowadzał pierwiastek starej Barcelony i co najważniejsze grał już odważniej próbował nawet strzałów.

13

Jesli nas wyrzucą to przede wszystkim PRZED losowaniem.

0

dasz linka do tej informacji ?

0

Tego nikt nie zgłosił

0

Może być tak że sprawą chcą się zająć dla samego wyjaśnienia tego typu kwestii na przyszłość. I nawet jak uznają naszą wine to kary nie wprowadzą w życie własnie z powodu zbyt późnego zgłoszenia problemu.

0

A kto to rozstrzyga finalnie?

0

W terminie zdaje się to było.

11

Skoro szukają tak naszego błedu powołując się na przepisy, a sami ich nie przestrzegają składając zaskarżenia po terminowym czasie to ewentualną decyzja wywalenia nas powinna przerodzić się w skandal chociażby z tego właśnie powodu.

5

Ogólnie to fajna mieszanka w pomocy była wczoraj. Vidal, Rakieta i Melo. Bardzo solidnie, walecznie i z agresywnym pilotem.

5

Legia nie grała w Pucharze Hiszpańskiego Króla.

0

ładnie pokrył :)

2

"Niezależnie od tego, co wydarzy się na boisku, jutro Levante przedstawi całą sytuację federacji" Niezależnie od tego co wydazy się na boisku .... jasne. WIedzą co się wydaży menty więc zapowiadają co zrobią.

0

Oczywiście że tak. Arthur wszedł do składu z przytupem a też jest młody. Zresztą Vidal też dopiero co się do składu dostał. Gdyby de Jong okazał się lepszy od Rakitica co oczywiście jest trudne to myślę że Waldek by nie miał problemu by Chorwata zastąpić Holendrem.

3

Widzę że link który wrzuciłeś dość szybko został odwiedzony przez LR ;)

0

Myślę że w tym wypadku do rozmów na temat szans na wystawianie to by musiało dojść przed podpisem. De Jong jest zbyt łakomym kąskiem na rynku by jego agent tego nie sprawdził. Malcom zapewne rzucił się na Barce jak Reksio na boczek. To był bardzo szybki i niespodziewany transfer. Wątpie że Waldek mu szanse obiecywał - tym bardziej że nie był jego zwolennikiem.

2

Uważasz że Waldek powinien zadzwonić do Holendra i obiecać mu pierwszy skład ? Kosztem kogo ? Busquetsa, Rakitica, Cautinhio, Arthura, Vidala, Alenii, Riqui Puiga ? Oczywistym jest że musiałby walczyć o ten pierwszy skład. No chyba że oczekujesz że Waldek zadzwoni i nakłamie co by tylko do nas przyszedł ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobrze że nadmieniłeś że nie masz 15 lat ;) he he.

PS:
napisz to proszę po Polsku:

"Ty nie czytasz ze zrozumieniem bo z mojej wypowiedzi do ktorej sie odniosles wlasnie NIE MOZNA BY bylo snuc takiej teori bo kompletnie nie to mialem na mysli i osoba czytajaca ze zrozumieniem to zrozumie"

:)

0

Skoro nie chcesz się kłócić to po co zaczynasz kłótnie ? Czyżbyś nie zauważył emotikony sugerującej żart + nadmienione "można by" i kto tu nie czyta ze zrozumieniem ? ;)

2

Widzisz takie słowo "MOŻNA BY"? Czy ... dalej se dopisz XD

0

a ten dalej rudy ;)

2

Czyli można by snuć teorie że przed erą Guardioli tego się nie oczekiwało ;)

0

Mało ludzi korzysta + spowalnia działanie strony (np od strony serwera - muli go)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?