14

E he he he... Dobry z ciebie agent. Benzema przez ostatnie kilka lat był klaunem z ktorego pół świata miało polewe w tym kibice królewskich (no tu była bardziej wściekłość). Biorąc to pod uwagę to fakt że Suareza nigdy nie stał przy Francuzi XD

0

Mówisz spokojny?.... :)

26

"Czy to celowe zagranie, że macie mniej odpoczynku?" Ja pierdziele losowanie było w piątek wtedy nawet nie było wiadomo kto będzie miał mniej a kto wiecej odpoczynku. Już wtedy kulki ciepłe były i specjalnie pod Barce losowali Real ?

1

wygramy 2 razy i raz będzie remis ;)

1

Obie trzymają poziom. Teraz gram w 2 a 1 już przeszedłem.

21

I dobrze że nie zawraca mu gitary. Poprzednicy non stop to robili i w zasadzie w każdym wywiadzie Messi to Messi tamto. Tam ma być drużyna a nie Messi i reszta. Zapewne traktuje go jak innych zawodników i tak powinno to wyglądać.

0

Ostatnio wyszedł w podstawie na Valencie chyba

0

https://www.fcbarca.com/87663-oceny-za-remis-z-valencia.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news

I kto jest zawodnikiem meczu ? No prosze tragiczny Messi i to według i czytelników i redakcji

0

Jaka trzeba mieć wyobraźnię by stworzyć coś tak pięknego. Miazga muzyka. Obrazy same człowiekowi przed oczami idą razem z ciarami jak się słucha.

1

Ja przy pierwszym golu to generalnie przyczepilbym się do sędziego bo ewidentnego faulu na Messim nie odgwizdal ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zresztą już widać jaki z ciebie znawca:

https://www.fcbarca.com/mecz/6841/fc-barcelona-valencia-cf/oceny-za-mecz?utm_source=MamutBanner&utm_campaign=matchRates

Dla przypomnienia głupoty jakie wypisywałeś:

"gol Valenci padl po stracie... Messiego! 1wsza polowa byla tragiczna. zla podania, zle dryblingi... poza golami Messi nie zachwycal wcale"

:)

0

Messi nie stracił piłki został sfaulowany nawet wstudiu nie mieli wątpliwości że to był poważny błąd sędziego wypaczajacy wynik spotkania. Zwalanie straty gola na Messiego jest po prostu żałosne. Nie mówiąc o tym że to Messi nam dupy jak zwykle uratował i wyciągnąl wynik. Zresztą zobaczymy w ocenach redakcji i czytelników kto jest bliższy racji. To już bardziej można zrozumieć ten niby faul Roberto w polu karnym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ha ha ha po stracie.... Wszyscy wiedzieli że został sfaulowany, no ale ty widziałeś stratę.... Tia. Widzę że kolega ma problem by ocenić faktyczny wkład zawodnika w wynik. O mój stosunek do Messiego się nie martw jak gra tragedię to widzę to. Inna sprawa że nawet wtedy często jest najlepszy na boisku ;)

1

Tak mieli na wynik wywalone że odrobił 2 bramki nic nie robieniem

4

Real dziś wtopi a MD jutro. Real zamyka ligę XD

0

MOTM to jak zwykle był Messi. Pareho to moze w Valencji co najwyżej

0

Tez wydawało mi sie ze to było stłuczenie. chwile po tej akcji kamera pokazywała w powtórce jak jeden z piłkarzy Valecnji wjachał mu z impetem w to miejsce kolanem. NAstawią mu ten miesien i będize polował na tygrysa bengalskiego :P

0

CO ma do tego fakt że grałeś w piłke? Nie oceniam morale twoje a zawodników barcelony a i tobie nie radze oceniac innych swoją miarką. Jakby mieli gdzieś lige to by dziś nie gryźli murawy i nie wyciągali wyniku z 0:2 (po co sie zajeżdzac jak liczy sie tylko LM). Jakby mieli gdzieś puchar to nie zrobili by remontady z Savilla i UWAGA: Messi nie udzieliłby wywiadu w kótrym stwioerdził że walczą o WSZYSTKO. NIe wiem co ty tam widzisz ale kup lepiej olulary.

0

Ty nie trzęsiesz ?

0

Zrozum człowieku że takie myślenie nie przystoi sportowcom na tym poziomie. Ja wiem że tyłek boli bo Real wygrał ja 3 ostatnie razy LM ale zejdź na ziemie i zacznij się przejmować i pucharem i la ligą. Bo jeden słabszy mecz w LM i twoja teoria runie jak domek z kart. i dopiero będzie bolało.

0

Podejzewam że chodzi o cashowanie pamięci przy tak dużym pliku. Opcja dzielenia na mniejsze przyspiesza konwersję. Można to pewnie odchaczyc ale dłużej będziesz czekał na wynik

0

Sprawdź ustawienia. Ja nie miałem takich cyrkow

1

Co jeden zabierze drugi odda ;)

0

Temu damy a tamtemu zabierzemy :P Entliczek pętliczek.

2

No to kurda igrzyska pełną gębą. Będą kontrowersje XD. Lud tańczy się cieszy krew się leje.

0

Na bank powinno się udać - jak byś miał problemy to możesz tam rzeźbić w kodekach audio/video. Konfiguracji masz sporo

0

Nie wiem czemu tak masz. Ja ściągałem stąd programy kilkanascie razy. Może spróbuj inną przeglądarką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?