2

Fuj on mu palce włożył za łopatkę. Co za brutal.

21

Puig moim zdaniem wydaje się bardziej utalentowany.

10

W sumie juz lepszy Holender od Rabiota ale pensja delikatnie mówiąc PRZEGIĘTA.

0

Musieli by opchnac chyba resztę swoich graczy by fair play utrzymać XD

1

Wszystko cacy tylko czy De Jong jest faktycznie aż takim crakiem ? Po Dembele, Mbappe czy Neymarze bardziej to było widać według mnie.

4

Chyba optowałbym za składem Sportu. Obawiam się jednak o atak. Cou bez formy, Malcolm jeszcze nie pewny a Suarez lubi jednak z kimś pograć w ataku. Moim zdaniem to będzie bardziej mecz na wywiezienie remisu niż na wygraną - obym się mylił.

0

Ja tam się z tobą zgadzam ;)

2

W sumie. COś w tym jest.

0

Kto tam te bramki ma strzelać ? Sam Luisito może mieć problem :(. KUrde chyba jadą po remis.

1

Tym bardziej powinno być to uwzględnione ;)

0

Mbappe aż tak wymiótł w ostatnim meczu że zgarnął okrągłą 10 ?
Kurde myślałem że mecz Dembele był prawie perfekcyjny.

0

To chyba transmitowała Barca TV więc nic dziwnego jesli tak się zachował ;)

0

Taki troche drugi Vidal + umiejętności (nie to że Vidal ich nie ma ;) )

1

Z Rakiticem to też trochę (delikatnie mówiąc) ryzykowne.

6

"ponadto w przypadku przybycia Holendra dwóch podstawowych piłkarzy miałoby opuścić klub" Taka obietnica brzmi bardzo słabo względem zespołu.

1

To dobrze że zdaje sobie z tego sprawę ... szkoda że tylko czasami ;)

1

Wiadomo. Luis to zwierz w końcu przyatakował ;)

6

Np metrowe przekroczenie piłki za linię bramkową i brak gola. No jakoś nikt nie kazał się z tego tłumaczyć ... ale może to nie było ewidentne XD

0

OMG. Przeginają z ty Photoshopem. Tam na tej koszulce nawet widać w których miejscach były trzymające ją ręce (wycięte).

2

Z tym że Luis tutaj piłke tylko dziobnął a później widać jak na dłoni że cofa nogę by bramkarzowi nie zrobić krzywdy. Nie jestem obrońcą Suareza w tej kwestii bo sam nie wiem jak to ocenić. Zwracam tylko uwagę na ten fakt.

1

Ale dość długo trzymał kanał zamknięty. Wiedział chyba do czego laska dąży ;)

0

Jakieś zakażenie chyba się wdało ;P

1

No Ramos może mieć z nimi problem ;)

1

To jest przekozak. Zastanawia mnie czemu większej kariery nie zrobił.

3

Jego występ był genialny. Wczoraj podobał mi się o wiele bardziej niż Neymar. Szkoda tylko że dość rzadko trzyma aż tak wysoki poziom. Kurcze te jego kiwki. Na pełnym pędzie wchodził w 3-4 zawodników i robił z nich mizge. Zupełnie jak Messi za dzieciaka ;). Wczoraj Francuz był przekozakiem. U Neymara owszem widziałem super kiwki ale nie na takiej prędkości.

3

Widzieli ostatniego Darwina ?







Z Dorocińskim kurka ... się chłopaki rozwijają ;)

1

a było było było. :)

0

No raczej ;) Później bramkarz się troche poskładał ale raczej teatralnie.

5

NO i prawde powiedział. Bramkarz też nie może wykorzystywać sytuacji. Jak już czuje że nie zdąży to niech później nie pajacuje, bo po takich akcjach jest 7 minut co w sumie dla nas akurat było ok :)

1

Gwiezdne Wojny dla Holendrów mają w sumie dodatkową moc ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?