sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fuj on mu palce włożył za łopatkę. Co za brutal.
21
Puig moim zdaniem wydaje się bardziej utalentowany.
10
W sumie juz lepszy Holender od Rabiota ale pensja delikatnie mówiąc PRZEGIĘTA.
0
Musieli by opchnac chyba resztę swoich graczy by fair play utrzymać XD
1
Wszystko cacy tylko czy De Jong jest faktycznie aż takim crakiem ? Po Dembele, Mbappe czy Neymarze bardziej to było widać według mnie.
4
Chyba optowałbym za składem Sportu. Obawiam się jednak o atak. Cou bez formy, Malcolm jeszcze nie pewny a Suarez lubi jednak z kimś pograć w ataku. Moim zdaniem to będzie bardziej mecz na wywiezienie remisu niż na wygraną - obym się mylił.
0
Ja tam się z tobą zgadzam ;)
2
W sumie. COś w tym jest.
0
Kto tam te bramki ma strzelać ? Sam Luisito może mieć problem :(. KUrde chyba jadą po remis.
1
Tym bardziej powinno być to uwzględnione ;)
0
Mbappe aż tak wymiótł w ostatnim meczu że zgarnął okrągłą 10 ?
Kurde myślałem że mecz Dembele był prawie perfekcyjny.
0
To chyba transmitowała Barca TV więc nic dziwnego jesli tak się zachował ;)
0
Taki troche drugi Vidal + umiejętności (nie to że Vidal ich nie ma ;) )
1
Z Rakiticem to też trochę (delikatnie mówiąc) ryzykowne.
6
"ponadto w przypadku przybycia Holendra dwóch podstawowych piłkarzy miałoby opuścić klub" Taka obietnica brzmi bardzo słabo względem zespołu.
1
To dobrze że zdaje sobie z tego sprawę ... szkoda że tylko czasami ;)
1
Wiadomo. Luis to zwierz w końcu przyatakował ;)
6
Np metrowe przekroczenie piłki za linię bramkową i brak gola. No jakoś nikt nie kazał się z tego tłumaczyć ... ale może to nie było ewidentne XD
0
OMG. Przeginają z ty Photoshopem. Tam na tej koszulce nawet widać w których miejscach były trzymające ją ręce (wycięte).
2
Z tym że Luis tutaj piłke tylko dziobnął a później widać jak na dłoni że cofa nogę by bramkarzowi nie zrobić krzywdy. Nie jestem obrońcą Suareza w tej kwestii bo sam nie wiem jak to ocenić. Zwracam tylko uwagę na ten fakt.
1
Ale dość długo trzymał kanał zamknięty. Wiedział chyba do czego laska dąży ;)
0
Jakieś zakażenie chyba się wdało ;P
1
No Ramos może mieć z nimi problem ;)
1
To jest przekozak. Zastanawia mnie czemu większej kariery nie zrobił.
3
Jego występ był genialny. Wczoraj podobał mi się o wiele bardziej niż Neymar. Szkoda tylko że dość rzadko trzyma aż tak wysoki poziom. Kurcze te jego kiwki. Na pełnym pędzie wchodził w 3-4 zawodników i robił z nich mizge. Zupełnie jak Messi za dzieciaka ;). Wczoraj Francuz był przekozakiem. U Neymara owszem widziałem super kiwki ale nie na takiej prędkości.
3
Widzieli ostatniego Darwina ?
Z Dorocińskim kurka ... się chłopaki rozwijają ;)
1
a było było było. :)
0
No raczej ;) Później bramkarz się troche poskładał ale raczej teatralnie.
5
NO i prawde powiedział. Bramkarz też nie może wykorzystywać sytuacji. Jak już czuje że nie zdąży to niech później nie pajacuje, bo po takich akcjach jest 7 minut co w sumie dla nas akurat było ok :)
1
Gwiezdne Wojny dla Holendrów mają w sumie dodatkową moc ;)