sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.pazera-software.pl/products/mkv-to-mp4-converter/
0
Jak nie ma. Lewa strona jak wół - specjalnie dedytkowany do tego program. W sekcji konwertery wideo
0
Pazera. Cały pakiet programow konwertujacych filmy. praktycznie ze wszystkich rozszerzeń na wszystkie. Darmowy - Polak zrobił ;)
http://www.pazera-software.pl/
Uzywam od lat - super sprawa duże możliwości konfiguracji
11
Tygrysa Bengalskiego trzeba trzymać na smyczy i bedzie ok XD
0
łeeeee tam nie mają juz Krystyny a my mamy Leosia ;)
0
6:1? XD
1
Będzie cięzko o dobrą jakość
1
Według mnie ta brama była ładniejsza nawet od ostatniej klepy :)
10
Real. Myślę że w dwu meczu ostro by dostali od nas na ten moment.
1
E tam, Niech zostawią ich nam ;)
7
Myślę że jednak nie o to chodziło Messiemu ;)
0
'Jak było widać bramkarz wcześniej rzucił się w swój prawy róg więc Coutinho zamiast strzelać w tą stronę winien oddać strzał w przeciwny róg. Miał bowiem połowę bramki wolną.'
- Jeszcze Cou powinien w międzyczasie podejść do Suareza i się spytać czy aby na pewno walić w tą pustą połowę ;). Stary - karne to loteria wybierasz stronę i walisz precyzyjnie. Lub strzelasz technicznie na wyczekanie bramkarza. Cou wybrał 1 opcje i zrobił to perfekcyjnie.
21
Panie "miękki" - Barca po was przejechała jak walec po świeżym asfalcie. No sorry ale nie pistol głupot.
0
Oni już dzisiaj złożą broń ;)
0
W punkt kolego. dzisiaj czarne owce zrobiły spektakl :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
jest kropka nad i !!!!!!!!
3
vidal jest gdzie ma byc
2
Roberto jak by podał byłby gol
0
Messi musisz !!!!!!
0
co ty pierniczysz
0
stary powinien coś poprzestawiać
0
kóźwa szachy się zaczną a byli na fali :(
1
jutro płacz w madryckich gazetkach będzie - nie ominie ich zmierzenie się z nami jeśłi chcą to zdobyć :P
1
Jeszcze Messi musi kropke nad i postawić ;)
1
Pax wyjaśnił już ;)
0
Cytując Marce - TO JEST PUCHAR KRÓLA
1
JEEEEEEST !!!!!!!
1
Jeszcze jedna i będzie na spokojnie
0
ODBLOKOWANIE !!!!