0

Jak nie ma. Lewa strona jak wół - specjalnie dedytkowany do tego program. W sekcji konwertery wideo

0

Pazera. Cały pakiet programow konwertujacych filmy. praktycznie ze wszystkich rozszerzeń na wszystkie. Darmowy - Polak zrobił ;)

http://www.pazera-software.pl/

Uzywam od lat - super sprawa duże możliwości konfiguracji

11

Tygrysa Bengalskiego trzeba trzymać na smyczy i bedzie ok XD

0

łeeeee tam nie mają juz Krystyny a my mamy Leosia ;)

0

6:1? XD

1

Będzie cięzko o dobrą jakość

1

Według mnie ta brama była ładniejsza nawet od ostatniej klepy :)

10

Real. Myślę że w dwu meczu ostro by dostali od nas na ten moment.

1

E tam, Niech zostawią ich nam ;)

7

Myślę że jednak nie o to chodziło Messiemu ;)

0

'Jak było widać bramkarz wcześniej rzucił się w swój prawy róg więc Coutinho zamiast strzelać w tą stronę winien oddać strzał w przeciwny róg. Miał bowiem połowę bramki wolną.'
- Jeszcze Cou powinien w międzyczasie podejść do Suareza i się spytać czy aby na pewno walić w tą pustą połowę ;). Stary - karne to loteria wybierasz stronę i walisz precyzyjnie. Lub strzelasz technicznie na wyczekanie bramkarza. Cou wybrał 1 opcje i zrobił to perfekcyjnie.

21

Panie "miękki" - Barca po was przejechała jak walec po świeżym asfalcie. No sorry ale nie pistol głupot.

0

Oni już dzisiaj złożą broń ;)

0

W punkt kolego. dzisiaj czarne owce zrobiły spektakl :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

jest kropka nad i !!!!!!!!

3

vidal jest gdzie ma byc

2

Roberto jak by podał byłby gol

0

Messi musisz !!!!!!

0

co ty pierniczysz

0

stary powinien coś poprzestawiać

0

kóźwa szachy się zaczną a byli na fali :(

1

jutro płacz w madryckich gazetkach będzie - nie ominie ich zmierzenie się z nami jeśłi chcą to zdobyć :P

1

Jeszcze Messi musi kropke nad i postawić ;)

1

Pax wyjaśnił już ;)

0

Cytując Marce - TO JEST PUCHAR KRÓLA

1

JEEEEEEST !!!!!!!

1

Jeszcze jedna i będzie na spokojnie

0

ODBLOKOWANIE !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?