sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie zauważyłem tego akurat, lecz dla twojej świadomości nie jestem ich zwolennikiem. Uważam jednak że sa o wiele lepszym wyborem niż PO.
2
Myślę że sporo osób zagłosowało by odsunąć od władzy PO. Tylko PIS był w stanie wywalić poprzednią partię za burte. O PO nie chce się rozpisywać bo nimi gardze za sprzedawanie kraju i donosy do Niemca i na szczęście już o nich zapomniałem.
2
Skropił go XP. Teraz Diaz będzie Boskim pomazańcem XD
3
Siemone nie musi wygrywać z Gironą. Remis bramkowy na wyjeździe i bezbramkowy u siebie i jazda dalej ;)
0
Co zmienia diametralnie obraz sytuacji ;) 18 tysi to nosi w kieszeni pewnie 18 a baniek to już myślę że byłby problem.
0
Ja tam Munira bardziej szanuje niż Denisa. Bardzo dobra decyzja i dla klubu i dla niego.
1
Okładka L'esportoiu idealna na robienie memów ;)
1
Beka cały rok by była XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
5 miejsce w la lidze jest brane do LM ? XD
1
TO może być piękny wieczór ... bo już jest nieźle ;)
1
100% prawdy kolego :)
1
To raczej pewne ze na takiej wymianie kiepsko wyjdziemy. W sumie to "trenerzy" z LR w końucu by przejżeli na oczy ile chorwat dawałtemu zespołowi.
2
MALCOLM pewnie pamięta ;)
0
Dokładnie - żeby utrzymać wartość Rabiota to trzeba go systematycznie wystawiać a on powinien dawać przynajmniej tyle co Rakieta a w to wątpię.
0
Strasznie szkoda tego de Ligta - wydaje się mega wzmocnieniem . Rabiota natomiast bym w ogóle nie brał pod uwagę. Po cholerę kapryśny roszczeniowy koleś który wali fochy i potrafi przespać mecz.
0
Gruba BIAŁA kreska :)
3
Skoro ty to rozumiesz to dlaczego nie rozumiesz że tym tam poniżej też to przysługuje ? ;)
6
Caniggia, Batistuta... Ci kolesie miazdzili każdego teraźniejszego reprezentanta Argentyny (oczywiście oprócz jednego ;]). Trochę mu się zapomniało na starość.
3
Raphael Varane według mnie troche zawysoko. Kevin De Bruyne za nisko.
9
Cou ma nieybywały talent. Bez 2 zdań. Mam jedynie nadzieje że będzie umiał go (talent) utrzymywać cały sezon bez wpadek. Chodzi o jego mega krótkie prowadzednie piłeczki i perfekyjne strzały z "jego opzycji - czyli lewe zejście ze szkłydła". Tego mu życzę w 2019 (Przeglądu pola na najwyższym poziomie też - bo to też ma wrodzone skubany ) ;)
0
Takie samo prawo jak ty masz do określania zabawy innych patologią ;)
0
A to rozumiem. Przykro troche ale trzymam kciuki że i tak dobrze spędzisz czas ;)
6
Ludzie się po prostu bawią. Patologią jest też marnowanie życia przed monitorem i negowanie zabawy sylwestrowej
0
Nie masz kumpli ? Bawić się nie trudno. Monopol i w miasto ze znajomymi. Ostatnio pogoda prawie jak w Rio ;)
0
Dokładnie mam takie same odczucia. Zatrudniłby profesjonaliste to i dostałby swoje i nie byłoby w mediach wiochy.
0
Nowy jacht w nowym porcie drogą nie chodzi ;)
5
Komentarz usunięty
2
Oby Rabiot te loty podwyższał bo na razie to nie widzę możliwości by mógł się do skłądu przebić.
0
Wesołych redakcjo, wesołych ... wszystkim cules również :)