1

Nie zauważyłem tego akurat, lecz dla twojej świadomości nie jestem ich zwolennikiem. Uważam jednak że sa o wiele lepszym wyborem niż PO.

2

Myślę że sporo osób zagłosowało by odsunąć od władzy PO. Tylko PIS był w stanie wywalić poprzednią partię za burte. O PO nie chce się rozpisywać bo nimi gardze za sprzedawanie kraju i donosy do Niemca i na szczęście już o nich zapomniałem.

2

Skropił go XP. Teraz Diaz będzie Boskim pomazańcem XD

3

Siemone nie musi wygrywać z Gironą. Remis bramkowy na wyjeździe i bezbramkowy u siebie i jazda dalej ;)

0

Co zmienia diametralnie obraz sytuacji ;) 18 tysi to nosi w kieszeni pewnie 18 a baniek to już myślę że byłby problem.

0

Ja tam Munira bardziej szanuje niż Denisa. Bardzo dobra decyzja i dla klubu i dla niego.

1

Okładka L'esportoiu idealna na robienie memów ;)

1

Beka cały rok by była XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

5 miejsce w la lidze jest brane do LM ? XD

1

TO może być piękny wieczór ... bo już jest nieźle ;)

1

100% prawdy kolego :)

1

To raczej pewne ze na takiej wymianie kiepsko wyjdziemy. W sumie to "trenerzy" z LR w końucu by przejżeli na oczy ile chorwat dawałtemu zespołowi.

2

MALCOLM pewnie pamięta ;)

0

Dokładnie - żeby utrzymać wartość Rabiota to trzeba go systematycznie wystawiać a on powinien dawać przynajmniej tyle co Rakieta a w to wątpię.

0

Strasznie szkoda tego de Ligta - wydaje się mega wzmocnieniem . Rabiota natomiast bym w ogóle nie brał pod uwagę. Po cholerę kapryśny roszczeniowy koleś który wali fochy i potrafi przespać mecz.

0

Gruba BIAŁA kreska :)

3

Skoro ty to rozumiesz to dlaczego nie rozumiesz że tym tam poniżej też to przysługuje ? ;)

6

Caniggia, Batistuta... Ci kolesie miazdzili każdego teraźniejszego reprezentanta Argentyny (oczywiście oprócz jednego ;]). Trochę mu się zapomniało na starość.

3

Raphael Varane według mnie troche zawysoko. Kevin De Bruyne za nisko.

9

Cou ma nieybywały talent. Bez 2 zdań. Mam jedynie nadzieje że będzie umiał go (talent) utrzymywać cały sezon bez wpadek. Chodzi o jego mega krótkie prowadzednie piłeczki i perfekyjne strzały z "jego opzycji - czyli lewe zejście ze szkłydła". Tego mu życzę w 2019 (Przeglądu pola na najwyższym poziomie też - bo to też ma wrodzone skubany ) ;)

0

Takie samo prawo jak ty masz do określania zabawy innych patologią ;)

0

A to rozumiem. Przykro troche ale trzymam kciuki że i tak dobrze spędzisz czas ;)

6

Ludzie się po prostu bawią. Patologią jest też marnowanie życia przed monitorem i negowanie zabawy sylwestrowej

0

Nie masz kumpli ? Bawić się nie trudno. Monopol i w miasto ze znajomymi. Ostatnio pogoda prawie jak w Rio ;)

0

Dokładnie mam takie same odczucia. Zatrudniłby profesjonaliste to i dostałby swoje i nie byłoby w mediach wiochy.

0

Nowy jacht w nowym porcie drogą nie chodzi ;)

5

Komentarz usunięty

2

Oby Rabiot te loty podwyższał bo na razie to nie widzę możliwości by mógł się do skłądu przebić.

0

Wesołych redakcjo, wesołych ... wszystkim cules również :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?