sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze kilka kontuzji mięśniowych :) przeciążeń itd...
0
Dobry towar mają
128
Wychodzi przyzwolenie Lahoza na agresywną gre Modrica. Latał za nim jak jakiś poparzony - będąc spóźnionym non stop kopał go po nogach.
0
Wiesz że w swojej agresji właśnie sam się pogrążyłeś ? Miłego bana :). ładnie się określiłeś i zaorałeś - pozdrawiam XD
0
Komentarz usunięty
1
To już lepiej spróbować Mbappe. Ta pozycja bardziej jest w potrzebie
1
Śmieszne koleś za 150 baniek (najdroższy w historii Barcy) a mówisz że ma problem z przesunięciem na boisku o kilknascie metrów do przodu :)
0
Nie wiem jak u innych ja go po prostu nie lubię - nie wyzywam go ale rozumiem chyba tych "innych". Nie chodzi nawet o to że jest z Realu bo jest kilku zawodników Realu których lubię. Vasquez mnie irytuje po prostu :)
0
Sportowca ocenia się po grze ale też po tym co wygaduje w mediach i to tyczy się też oczywiście Xaviego i jego dennych tekstów na temat za krótkiej trawy. To są osoby publiczne i ich słowa mają większą wagę niż romowy na LaRambli.
1
Coutinhio to nadal gorący towar na rynku. Jeśli dalej będzie mieć takie problemy z przystosowaniem to oni wszyscy powinni usiąść do rozmów i to obgadać. Za takiego grajka można niełzy deal zrobić na innego - np Mbappe oczywiście jakby obaj piłkarze tego chcieli.
0
Larambla a profesjonalny sportowiec to różnica nieprawdaż?
40
Kto by pomyślał że będziemy mieli takiego grajka w pomocy tak szybko po dziurze jaką zostawił po sobie Xavi i Iniesta. Jak dla mnie w rewanżu powinnismy w podstawie pomocy wyjść tercetem Arthur Vidal i Rakitic i to powinno dać nam sporą przewagę.
24
Potknalby się.
0
U Ciebie na Polskim przeleciał chyba za szybko ;)
2
Potwierdziłem? Chyba tylko zauważyłem do czego pijesz. Ja tak w 100% nie uważam. Boże co za typ z Ciebie. Nie dziwne że tu polewę z Ciebie mają :). Nie dziwi tez że uciekasz od głupoty jaką napisałeś tekstami typu: bez odbioru XD. zmykaj, zmykaj ;) bo wstyd sobie przynosisz.
1
Gdzie tak potwierdziłem ? weź jeszcze odbierz ;)
0
Mina Modrica XD
3
On Cie tylko prosi abyś się nie ośmieszał ... trochę racji ma ;)
2
Kurde wydaliśmy tyle kasy na Coutihnio a on zaczyna spalać się jak Gomes. Masakra jakaś. Oby się odbudował bo inaczej bedzie spory problem
25
Koledze chyba chodzi że on tam MUSIAŁ stać bo to jego pozycja i nie bierze pod uwagę że piłkarze przemieszczają się po boisku grając + asekurują się na wzajem ;).
16
Gdyby Roberto zagrał taki koncert jak wczoraj Semedo to nikt by japy nie uchylił ;)
5
Dokładnie, jeśli już kogoś winić to Francuza -stracił czujnosć a spokojnie mógł ciałem przystopować.
1
Nie przywiązywał bym się do tej myśli za bardzo ;)
0
Mówię o ich meczu z Atletico w tą sobotę.
0
Bo to był aż JEDEN :) Ciężko zapamiętać monitorując XD
0
Czemu ?
0
Jedyne co cieszy to to że Real naprawdę włożył dużo zdrowia w ten mecz a my .... nie do końca ;). Z jednej strony wczoraj mnie to strasznie irytowało ale dziś na chłodno mysląć, my dalej możemy ich pogonić na Bernabeu a biali powinni być nieźle wypompowani na sobotnie derby z ciężkim rywalem ;) ... ale idąc dalej jeszcze o krok to w sumie też nie najlepiej jak przegrają z Atletico ... ehhh :)
3
Nawet i tyle nie było według mnie
0
Trzeba oddać Realowi że w pierwszej połowie walecznością nakrył nas czapą niestety i to boli najbardziej bo mecz u siebie nie powinien tak wyglądać. :(
2
Cały czas mam polewe. Ciągnie real od d 10 lat. A Suareza nawet przy nim nie stał XD. Gdzie tacy się rodzą?