0

Jeszcze kilka kontuzji mięśniowych :) przeciążeń itd...

0

Dobry towar mają

128

Wychodzi przyzwolenie Lahoza na agresywną gre Modrica. Latał za nim jak jakiś poparzony - będąc spóźnionym non stop kopał go po nogach.

0

Wiesz że w swojej agresji właśnie sam się pogrążyłeś ? Miłego bana :). ładnie się określiłeś i zaorałeś - pozdrawiam XD

0

Komentarz usunięty

1

To już lepiej spróbować Mbappe. Ta pozycja bardziej jest w potrzebie

1

Śmieszne koleś za 150 baniek (najdroższy w historii Barcy) a mówisz że ma problem z przesunięciem na boisku o kilknascie metrów do przodu :)

0

Nie wiem jak u innych ja go po prostu nie lubię - nie wyzywam go ale rozumiem chyba tych "innych". Nie chodzi nawet o to że jest z Realu bo jest kilku zawodników Realu których lubię. Vasquez mnie irytuje po prostu :)

0

Sportowca ocenia się po grze ale też po tym co wygaduje w mediach i to tyczy się też oczywiście Xaviego i jego dennych tekstów na temat za krótkiej trawy. To są osoby publiczne i ich słowa mają większą wagę niż romowy na LaRambli.

1

Coutinhio to nadal gorący towar na rynku. Jeśli dalej będzie mieć takie problemy z przystosowaniem to oni wszyscy powinni usiąść do rozmów i to obgadać. Za takiego grajka można niełzy deal zrobić na innego - np Mbappe oczywiście jakby obaj piłkarze tego chcieli.

0

Larambla a profesjonalny sportowiec to różnica nieprawdaż?

40

Kto by pomyślał że będziemy mieli takiego grajka w pomocy tak szybko po dziurze jaką zostawił po sobie Xavi i Iniesta. Jak dla mnie w rewanżu powinnismy w podstawie pomocy wyjść tercetem Arthur Vidal i Rakitic i to powinno dać nam sporą przewagę.

24

Potknalby się.

0

U Ciebie na Polskim przeleciał chyba za szybko ;)

2

Potwierdziłem? Chyba tylko zauważyłem do czego pijesz. Ja tak w 100% nie uważam. Boże co za typ z Ciebie. Nie dziwne że tu polewę z Ciebie mają :). Nie dziwi tez że uciekasz od głupoty jaką napisałeś tekstami typu: bez odbioru XD. zmykaj, zmykaj ;) bo wstyd sobie przynosisz.

1

Gdzie tak potwierdziłem ? weź jeszcze odbierz ;)

0

Mina Modrica XD

3

On Cie tylko prosi abyś się nie ośmieszał ... trochę racji ma ;)

2

Kurde wydaliśmy tyle kasy na Coutihnio a on zaczyna spalać się jak Gomes. Masakra jakaś. Oby się odbudował bo inaczej bedzie spory problem

25

Koledze chyba chodzi że on tam MUSIAŁ stać bo to jego pozycja i nie bierze pod uwagę że piłkarze przemieszczają się po boisku grając + asekurują się na wzajem ;).

16

Gdyby Roberto zagrał taki koncert jak wczoraj Semedo to nikt by japy nie uchylił ;)

5

Dokładnie, jeśli już kogoś winić to Francuza -stracił czujnosć a spokojnie mógł ciałem przystopować.

1

Nie przywiązywał bym się do tej myśli za bardzo ;)

0

Mówię o ich meczu z Atletico w tą sobotę.

0

Bo to był aż JEDEN :) Ciężko zapamiętać monitorując XD

0

Czemu ?

0

Jedyne co cieszy to to że Real naprawdę włożył dużo zdrowia w ten mecz a my .... nie do końca ;). Z jednej strony wczoraj mnie to strasznie irytowało ale dziś na chłodno mysląć, my dalej możemy ich pogonić na Bernabeu a biali powinni być nieźle wypompowani na sobotnie derby z ciężkim rywalem ;) ... ale idąc dalej jeszcze o krok to w sumie też nie najlepiej jak przegrają z Atletico ... ehhh :)

3

Nawet i tyle nie było według mnie

0

Trzeba oddać Realowi że w pierwszej połowie walecznością nakrył nas czapą niestety i to boli najbardziej bo mecz u siebie nie powinien tak wyglądać. :(

2

Cały czas mam polewe. Ciągnie real od d 10 lat. A Suareza nawet przy nim nie stał XD. Gdzie tacy się rodzą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?