sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie wciągaj mnie w to proszę Cię. Znam tą sprawe od podszewki i nie jest tak różowa jak byś chciał aby była. Poza tym mam swoje doświadczenia i znam baaardzo wiele osób które mają jeszcze gorsze.
5
Skoro twoje dziecko jest zaszczepione to czym ryzykuje w tym przedszkolu ? he ? Jakby mi umarło dziecko to nie potrzebowałbym więzienia i linczów publicznych by czuć się odpowiedzialnym za to.
2
Ja tak bardzo serio przyjacielu
4
WIdzę że mądrale z was. Nie spodziewam się że nawet spróbujecie to zrozumieć, w końcu zapewne sami jesteście jeszcze dość młodzi i świat trafia do was nie przez pryzmat (jeszcze) własnych doświadczeń
4
Nie musiałem czekać latami. kilka godzin po szczepienuiu się zaczeło i trwało kilka lat.
9
Ja jestem przeciwny, moje dziecko miało poważne problemy po szczepienne. Irytuje mnie nagonka na tą grupe społeczna ignorantów którzy temat znają z reklam na pneumokoki w tvn'ie. Już drugi raz widzę u ciebie jad płynący w "antyszczepionkowców". Przez swoje problemy poznałem baardzo wiele osób których dzieci zostały kalekami do końca życia po tym syfie. Wiesz w ogóle jakie to nieszczęscie dla rodziny jest ? Czy ty masz pojęcie kogo wyszydzasz ?? To nie są debile to so ludzie którzy do końca życia będą obserwować jak ich dziecko się nie rozwija. I bardzo często ich dzieci są !!! ZDIAGNOZOWANE !!! - jako niepożądany odczyt poszczepienny. Ale w Polsce nie ma zezwolenia na mówienie o tym. Jest to dyskryminowane i uciszane a ludzie ci są przedstawiani w taki sposób w jaki właśnie trafił do ciebie. W stanach problem poszczepienny jest to normalny i są nawet specjalne sądy przyznawające odszkodowania za takie przypadki które idą w miliony dolarów. U nas idą w odwrotną strone - mianowicie przymus. Oby Cie to nigdy nie dotknęło przyjacielu. Zrozumienie czegoś w bólu jest tragiczne
1
Ruskich tak łatwo się nie drukuje ;P
4
Jeszcze nie zauważyli że Ronaldo już w Juventusie ?
12
Sędzia na siłe próbował cos pomóc białym ale Ruskie wytrzymały :P
2
Sędzia to chyba z klucza był ... ale za późno trochę sie obudził ... premii nie będzie ;)
0
Według mnie jeśli zdjął by Gerarda nie miałby takich problemów jakie może mieć po następne wpadce z nim w składzie. Ale cholera wie w sumie ;)
0
A co to ma do rzeczy ? Uwielbiam gościa ale jest bez formy i tyle. Po co te złośliwości ?
0
Ale on nie powinien się wachać. Tak na dobrą sprawę to wyjscia nie ma. Stawianie na Pique i następne straty punktów przez niego tylko jeszcze batrdziej ustawią Varverde w złym świetle. Myślę że Wystawienie innego bloku defensywnego (pomimo ewentualnego złego wyniku) dobrze by jednak o trenerze świadczyło. Pytanie odwieczne - czy Valdek ma te jajka ? ;)
0
Co do Rakitica zgadzam się w 100% ale uważam że trzymanie na boisku teraz Gerarda to jeszcze większe zło. On nie ma formy kompletnie a jest na kluczowej pozycji. Tak na dobrą sprawę 3 ostatnie mecze i strata punktów to w 85% jego wina. Wydaje mi się ze mniejszym ryzykiem jest wystawienie Langleta i Vermy razem. Na treningu na pewno to ćwiczą. Vermalen jest na bank głodny gry a jego wpadka w ostanim meczu tłumaczy pozycje jaką zajął i 134 dni bez grania.
3
Na ławie powinien usiąść Rakitic kosztem Vidala i Pique kosztem Vermalena. Takie moje zdanie. Obaj są w bardzo słabej formie. Powinni naprawde odpocząć cały mecz (a nawet kilka) bez wchodzenia na końcówki niezależnie od wyniku. W zapasie mamy jeszcze Arthura (pomoc) i ewentualnie można Busquetsa cofnąć do obrony.
1
Dokładnie tak jak piszesz. Liczę w tym aspekcie trochę na Arturo Vidala po cichu ;). Bez takich graczy drużyna często jest po prostu "jałowa" w ważnych momentach.
1
Jeden z ostatnich prawdziwych wojowników na boisku. Szkoda takich graczy że odeszli
0
Akurat Verma w tym momencie bardziej potrzebny.
1
To były te same kajzerki !!! X]
2
Sam na pewno nie. Ja bym postawił na Vermalena. Pique posiedzi kilka meczy na ławie to sobie przypomni jak się gryzie ;P
0
Bo to pierwsze problemy zdrowotne Samuela ?
6
Komentarz usunięty
18
I kogo ty nazywasz Januszem? Żenująca odpowiedź. Nie ma to jak drwić z rodaków to tak jak byś załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne do swojego talerza. Tak czy siak podejrzewam że danie ci smakuje skoro to robisz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
I baaardzo dobrze. Jest var to trzeba sprawdzać wszystko a nie tylko jedną ekipe lustrować.
1
Więcej takich świńskich trików i szybko zraża do siebie kibiców. Piłka nożna to nie tylko Real niezależnie od podpisanych umów.
1
Świetny - ustawiłem sobie tapetkę ;)
0
W telewizji mówili ;)
0
Ależ zaczyna nam się maraton mocnych meczy teraz. Ja myślę że nasi są tak podk....eni sytuacją że zaczną grać lepiej. Myślę że fajna jesien się szykuję ;)
2
fakt to jest niesamowite :)