sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wymowne nazwisko ;)
0
Dokładnie niech zagra na tym poziomie przynajmniej jeden cały sezon. :)
1
"Ty masz za argument wypowiedzi trenerów i piłkarzy, a ja mam jego grę, którą każdy widzi w meczach. I jest naprawdę słaba". Człowieku tylko ty ja widzisz jako słaba. Naprawdę ci nie świta jak wszyscy go chwalą bo widzą coś więcej niż kilka podań do tylu ? Już pal licho że nie słuchasz nas ale nie zaswitalo ci nic jak chwali go Xavi mowiac że to jeden z najlepszych graczy w historii tego klubu ? Przecierz Xavi to chyba jest autorytet prawda? Zęby zjadł na pomocy u nas i być może to co ty odbierasz jako grę do tylu i w bok on widzi jako kontrolowanie środka pola i tempa gry. Jest bądź co bądź jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i wie chyba co mowi. To tylko jeden przykład od jednego profesjonalisty. A jest ich bardzo dużo. Tu na prawdę nie ma o czym dyskutować bo naszym argumentem mogą być słowa piłkarzy którzy są od ciebie (i od nas) lepsi w ocenie o kilka lat świetlnych. My możemy się tym podeprzeć bo dlaczego niby nie?. A ty czym możesz obronić swoją tezę ? Swoim zdaniem ?? Nie bądź śmieszny kolego.
9
Bo trochę tak to zabrzmiało ;)
1
Daj spokój oni widzą COŚ :). Khris przynajmniej (na jego wytłumaczenie) coś tam wciąga więc idzie to wytłumaczyć ale Rzetafi jeszcze się nie wypucował z czego to się bierze :P
0
Tak czepiaj się błędów :) Tu ci przyznaje racje. To zawsze coś. Taka mała pociecha, a Khris dokładnie napisał O SOBIE(sic !!!):
"Niestety trafiłeś na niezłego kozaka w tej kwestii"
proszę Cie nawet jak trzymasz jego stronę w sprawie Ivana to przyznaj że to jest po prostu żenujący tekst ;)
0
"Dla mnie to taki Hajto w pomocy! " A mi Hajto bardziej ciebie przypomina. Szczególnie elokwencją i z memów XD
1
Podsumujmy: Daliśmy ci filmy na których widać w jakiej czarnej d... są twoje argumenty. Mówimy o wicemistrzu świata, piłkarzu który z Modricem pociągnęli ten zespol do srebra. W Barcelonie non stop 1 skład u każdego trenera. PSG właśnie dawało za niego prawie 100 baniek pomimo za ma 30 lat. Wybierany do najlepszych jedenastek. Ostatni link od Mario w zasadzie powinien dać ci poważnie do myślenia. Ale nie kozak z Koziej Wólki co się zna na piłce przejzal wszystkich i cały piłkarski świat się nie zna !!!! he he he. Wszystko co piszesz coraz bardziej cię grzebie. ale jak to lubisz ;)
0
Podsumujmy: Daliśmy ci filmy na których widać w jakiej czarnej d... są twoje argumenty. Mówimy o wicemistrzu świata, piłkarzu który z Modricem pociągnęli ten zespol do srebra. W Barcelonie non stop 1 skład u każdego trenera. PSG właśnie dawało za niego prawie 100 baniek pomimo za ma 30 lat. Wybierany do najlepszych jedenastek. Ostatni link od Mario w zasadzie powinien dać ci poważnie do myślenia. Ale nie kozak z Koziej Wólki co się zna na piłce przejzal wszystkich i cały piłkarski świat się nie zna !!!! he he he. Wszystko co piszesz coraz bardziej cię grzebie. ale jak to lubisz ;)
1
Kozak ha ha ha chyba z Koziej Wólki. Wszyscy mamy ty z ciebie beke kozaku :) Zdajesz sobie sprawę że pisanie o sobie niezły kozak to maksymalnie infantylna opcja ? Chyba za dużo już wciagnoles nosem. Zejdź na ziemię XD
0
Ja mam trochę odwrotnie. Zacząłem inaczej patrzeć na Krystynę ;) (lubię Juve). Ciekawe czy ktoś kiedyś w jakiejś autobiografii napiszę jakieś ciekawostki z szatni na temat Krystynki ;)
0
ha ha ha ... zastanawia mnie ile ci "bohaterowie" z którymi prowadzimy tą konwersację jeszcze muszą przyjąć na klatę XD.
3
"W obecnej formie siedziałby w Sevilli na ławie. Selekcjoner Chorwacji wybrał Rakiticia i przegrał w finale. Bez niego mogliby wygrać." ha ha ha ... tego nie da się nawet już komentować ale jaja skąd ty się urwałeś XD ??
Sevilla w obecnej formie to by go nie utrzymała bo z miejsca kupił by go PSG lub Man. City do pierwszego składu XD. Co zresztą było widać po zakusach w tym okienku. Ale jaja. Na pewno w Sevilli grzałby ławę a u nas gra pierwsze skrzypce :). Kto tam jest trenerem w tej Sevilli ?? Wujek Khrisa czy może twój ?
Tak BTW znowu gdybanie co ? (siedziałby na ławie w Sevilli) XD
1
Człowieku te ponad 100 osób to przekrój Ra-lambli którzy akurat wtedy weszli w ten komentarz przez 2-3 godziny zszedł na dół i nikt dalej tego nie czyta. Jakby się utrzymał na topie tydzień to tam by było z 5000 lajków XD. Może byś nawet wylądował u jakiegoś youtubera jako obiekt do robienia sobie z niego jaj. Trelnik w którymś z komentarzy idealnie podsumował jak się rozmawia z waszymi argumentami. Powtórze żebyś dobrze zrozumiał. Mam w 4 literach twoją opinię i ciesze się że moja Barcelona gra tak wspaniałym zawodnikiem jakim jest Rakitić. Tobie pozostaję płacz w poduszkę i zaklinanie rzeczywistości bo wiesz co ? To się nie zmieni :) I to jest najlepsze XD. Twoje ośmieszanie się tylko wpływa na mój humor i tak ... mogę je porównać do wymysłów zacofanych ludzi którzy nie widzą prawdy.
1
I Roberto i Vidal mogą mu co najwyżej buty czyścić jeśli chodzi o robotę w pomocy. Nie to że oni są źli - to świetni piłkarze ale Rakitic ich zjada. Takie wymysły widzą tylko jacyś sfrustrowani przeciwnicy chorwata i nie jest ich dużo ;) Ty i Rzetafi to raptem 2 osoby.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jesteś uprzedzony i tyle. Jak dla mnie to twoje gadanie jest typu że ziemia jest płaska pomimo że wszyscy wiedzą że tak nie jest. (Co cię obchodzi 100 innych ty że swojej perspektywy kuli nie widzisz) ;). Ja pamiętam że to właśnie bez Rakitica sobie nie s
radziliśmy i zawsze jak trener ryzykował mecz bez niego to i tak musiał ratować spotkanie właśnie Rakiticem. Busi i Coutinhio to wspaniali zawodnicy ale troszkę inne role mają na boisku. Coutinhio to w zasadzie napastnik lub op. Busi wiadomo. A Rakitic jest typowym pomocnikiem który pracuje za dziesięciu nie gwiazdorzy wykonuje założenia trenera w 100 ℅ czego dowodem jest non stop 1 skład we wszystkich swoich dorosłych szczeblach kariery. Strzela ważne gole, strzela z daleka. W zasadzie nie mamy żadnego innego pomocnika który by to robił (na jego pozycji) a jest to o tyle istotne że gramy z autobusami. Jego technika jest na bardzo dobrym poziomie. Te bzdury że gra do tylu lub na boki są po prostu śmieszne co zresztą widać doskonale w filmie jaki zalaczylem. Idealnie rozumie się z linią ataku i obrony. Po prostu zal słuchać ludzi którzy po nim jadą wymyślając bzdury na jego temat. No ale niestety niektorzy dalej mysla za ziemia płaska :) .... W zasadzie coraz mniej mnie razi wasza głupota. Na szczęście mamy mądrych trenerów a wam pozostaje zgryzora i wylewanie żalów na portalach inyernetowych. Ja natomiast mam przyjemność oglądania Barcelony z Rakiticem i ... no coz nieprzyjemności (jednak) słuchania kretynizmow na jego temat. Ale cóż ... Nie wszystkich można uratować ;)
1
Już cie zaoraliśmy kilka razy. I co z tego że skoro dalej pieeniczysz jak potluczony. Niektórzy się uczą i przyznają do błędów inni nie. Dla przykładu mógłbym napisać i ci co z tego że Messi strzela najwięcej według mnie jest słaby i kropka takie to twoje argumenty. Rakitic umie grać piłka a ty się nie znasz. Masz tam 2 wpadki które będziesz wywlekal i 20 innych akcji potwierdzajacych to co ja mówię. :) Ciekawie sie czyta twoje głupoty. To poprawia mi chumor. Widzisz ponad 100 lajkow na górze? I nic ci nie świta że bzdury gadasz ? Wiesz ośmieszać się możesz ale po co?
0
Odpowiedź trelnika ta która dostała ponad 100 lajków (na samej górze) idealnie obrazuje kto pierniczy głupoty panie Khris. A dokładnie opinie większości ludzi to obrazują. Schowaj się lepiej do jaskini bo się ośmieszasz. Ludzie nie chcą z tobą dyskutować bo ciężko jest gadać z kimś kto w kółko powtarza coś co sobie ubzdurał i co nie jest prawdą. Nabijają sięz ciebie bo się o to prosisz. Niektórych wkurzasz bo ciężko zachować zimną krew jak obrażasz najlepszego pomocnika w Barcelonie. I tyle w temacie.
1
Skoro lepsi są tylko Messi i Cautinhio to ... czy nie jest on czasami wtop 3 ? he he. Jak dla mnie właśnie przyznałeś rację Bagsikowi ... fakt on znał odpowiedź ;)
Myślę że częściej ważne bramki strzela tylko Messi i Suarez, dalej więc jest w top 3 :)
Właśnie Rakitic nam kontroluje grę. Człowieku nie możesz pisać takich bzdur nie narażając się na ataki. To są bzdury co wypisujesz.
0
1. o wszystkie praktycznie. Każdą statystyke ma lepszą jeśli umiesz je czytać bo chyba na tą potrzebę specjalnie ci umysł zaćmiło.
2. Uciekasz od tematu bo słowo "kilka" zabiło według ciebie argument że Rakitić strzela dużo i to często ważne bramki.
3. Wiesz jak się jest uprzedzonym to w każdym nawet genialnym zagraniu w polu karnym zauważy się np lepiej ustawionego własnego bramkarza na własnym polu karnym którego akurat nikt nie kryje i można było podać :)
2
Ciekawe czy ma funkcję klękania, schylania i pod stół się zmieści ;)
0
On musiałby przyjść na zasadzie wolnego transferu. Dograć do końca u szejków umowę, nie przyjąć żadnych ofert i wrócić. Wtedy bym uwierzył że się zmienił.
6
Smutne to w sumie kurka :(
0
Mam wrażenie że cały czas się mylisz i odpowiadasz mi na jego posty ;)
0
Rzetafi zarzucił że
"Rakitić nie umie tego robić, mimo że gra cały czas"
(grać ofensywnie)
Myslę że na filmie widać dokładnie że umie.
1
" Jednak możesz mieć w pamięci El Clasico z końca 2015 roku, gdzie bardzo mądrze ruszył (Roberto) z piłką i asystował przy golu Suareza - Rakitić nie umie tego robić, mimo że gra cały czas."
Link który obala twoje Rakitic nie umie tego robić - obejrzyj proszę bo to konkretny dowód na to że pierniczysz głupoty:
Przytaczasz jedną akcję Roberto z 2015 roku która ma sprawić że Rakitic nei umie podłączać siędo akcji i brać udział w ofensywnej grze ? To masz ode mnie cały pakiet takich zagrań Chorwata. Odnieś się proszę :)
1
" To nie jest przejęzyczenie. Chodzi o to, że napisał, że Rakitić zdobył kilka bramek z dystansu, a ja uważam, że kilka bramek to za mało. Ty nawet nie rozumiesz wypowiedzi osoby, które którą się zgadzasz."
doskonale rozumiem - Chodzi o to że uciekasz od tego tematu łapiąc się jak tonący brzytwy bo twoje argumenty tu nie istnieją (bo dla ciebie kilka to zbyt mało by podjąć rozmowę)
1
" W jaki sposób on jest zgrany i co to dla ciebie oznacza? Że oddaje piłkę do boku innym, bo sam nie umie dobrze podać? Rakitić to nie jest defensywy pomocnik"
Rakitic u nas bardzo często gra jako cofnięty pomocnik, co to ma za znaczenie że w papierach nim nie jest ? Mamy tylu ofensywnych piłkarzy że to oczywiste że gra bardziej cofnięty.
Na szybko masz tu statystyki piłkarzy:
Rakitic:
https://www.whoscored.com/Players/22732/Show/Ivan-Rakitic
dla porównania najbliższy mu Busquets:
https://www.whoscored.com/Players/44721/Show/Sergio-Busquets
Wynika z nich że wykręca lepsze liczby od najlepszego defensywnego pomocnika wszechczasów w Barcelonie
1
Te perełki określaję właśnie twój prosty umysł :)