sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Człowieku proszę Cie ... oczy krwawią jak się to czyta :)
"Lucho nie powołał najlepszego hiszpańskiego lewego obrońcę. Ja bym powołał i kogo będziesz traktował poważniej"
Nie obraź się ale daje to będzie Lucho :)
2
Już nie mam siły gadać z nimi ale przynajmniej dam Ci lajka ;)
0
Nasza rozmowa troszkę się chyba z jej biegiem rozrosła na ogólny temat czy tęsknimy za szkołą - przynajmniej takie odniosłem wrażenie (być może błędne). Idąc twoim tokiem rozumowania - nie mogę brać w niej udziału bo jestem za stary (mamy tu limit do 30 roku zycia) ;) I nie denerwuj się tak przyjacielu.
0
Napisałeś 1 do 1. No to dziwne żebym inaczej to rozumował. To samo że myślałeś że rozmawiamy o wieku 30 lat - "My tu rozmawiamy o osobach właśnie w okolicy 30". Niby dlaczego ? Jeszcze w tonie oznajmiającym jakby to był jakiś fakt.
0
Ważne że hajs się zgadza ;)
0
A jak z twoim sentymentem do lat młodzieńczych ? Jest czy nie bardzo ?
1
A skąd wiesz ? Byłeś na emeryturce ? :) skoro sam sobie zaprzeczasz pisząc różnie w co drugim poście to nie dziwne że musisz to tłumaczyć. To co napisałeś o nauce i radzeniu sobie w życiu było jak najbardziej klarowne i jasno określiło do czego pijesz - teraz jak sam sobie zaprzeczyłeś (że jednak niby nigdzie tego nie pisałeś) to się z tego niezgrabnie wycofujesz.
0
"Bo takie osoby to w większości te, które szkołę wspominają z sielanką, zabawą. A teraz robią za grosze po rowach, bo wtedy nie mieli czasu na naukę" to tak apropo mojego bazgrania na temat tego co nigdzie nie było napisane ;). Tak BTW a dlaczego rozmawiamy o wieku 30 lat? To jakieś ustalone z góry było ? :) Nie dziwne że chcesz szybko zapomnieć szkołę ;P
1
Bo jestem starszy i wiem że to każdego dopada z wiekiem czasu. Kolega też nieźle zgeneralizował. Nauka = lepsza praca. To wcale nie koniecznie idzie w parze ;). Bardzo często jest odwrotnie - kto umie korzystać z życia jak jest szczeniakiem to umie też jak jest dorosłym człowiekiem. Wyjście z ramek nakazanych przez społeczeństwo bardzo często daje o wiele lepsze możliwości niż wyścig szczurów ;)
0
Za szczeniackimi latami zawsze się tęskni ;) W końcu i Ciebie to dopadnie. Mój okres nie ma tu nic do rzeczy bo jest jak najbardziej w porządku. Ja rozumiem że w wieku 25 lat ciężko jest tęsknić za czymś co było kilka lat temu i przez pół życia chciało sie już być dorosłym. Ale w końcu ma się te 40-50 lat i zaczynasz tęsknić i tyle. No chyba że miałeś przesrane w szkole ale to już inna bajka prawda ?
A twoje wywody o dzieciakach które się bawiły zamiast uczyć mnie dla przykładu nie ruszają. Ja się bawiłem i w życiu sobie poradziłem. Ba znam gości którzy w ogóle się nie uczyli wcale a wystarczył łeb na karku i kujonki im kopią drogi pod nową willę lub za grosze zakładają internety ;) To tyle jeśli chodzi o generalizowanie.
3
Jeśli nie tęsknisz za młodymi latami to albo jesteś nie dość stary by tęsknić albo cie jechali w szkole ;)
1
snobizm ... cóż począć ;)
1
O brałem udział w dyskusji z tym "kibicem" ;) Tam jest jeszcze nijaki Rzetafi też ostro jedzie po Rakiticu. Zazwyczaj odczekują jakiś czas aż ludzi się rozejdą i wtedy odpisują inaczej zostali by zjedzeni ;)
3
I tu się mylisz kolego :) Nie kopie po rowach - moja praca jest bardzo fajna i bardzo ją lubię ale tęsknie za szkołą.
1
Tak wszyscy trenerzy się mylą. Ja się nie muszę znać ale ludzie którzy wciągają cię nosem jeśli chodzi o piłkę nozna widzą go non stop w 1 składzie. Znasz się lepiej na piłce od Valverde czy Enrique? Masz jakieś doświadczenie z gry na najwyższym poziomie jak oni ? Nie ? A to szkoda ale ośmieszaj się dalej ;) jakiś kontrargument że ci trenerzy się nie znają a Rzetafi z LaRambli jest od nich lepszy i widzi ze aktualny wicemistrz świata to słaby gracz ??? :)
0
Rodzice mieli rację ;)
1
Jest ich dość sporo tylko ostatnio boją się odezwać ;P
2
Eee tam, zajebiście jest wychodzić z ekipą po lekcjach jeszcze jak jest ładna pogoda. I ten ciąg do odpi....nia czegoś fajnego. To nie szkoły brakuje a tego uczucia najbardziej.
0
wuuemm napisał kim jest ;)
0
Chyba 90% LaRambli wyjąłeś to z ust. Wnioskuje o nie banowanie bo kolega się prosił po prostu ;)
0
Szkoda że nie strzelił brameczki, jak dla mnie rywalizował by om MOTM z Messim jakby strzelił.
1
A ty non stop na La rambli XD he he
3
To będzie Cie chyba troche boleć (i mnie też ;) ) ale Arthur jak na razie to lipa. Rakitic o kilka klas jest lepszy.
3
Kolego proszę CIe przestań się ośmieszać. Albo wytłumacz mi na jakiej zasadzie mam Cie traktować poważniej od Luisa Enrique Lub Valverde. Aha jeszcze Chorwacki selekcjoner - też musi mieć gorszą wiedzę od ciebie w temacie piłki skoro tego wszystkiego nie widzi i buduje na nim swoją repre. Rakieta jeszcze grał w Sevilli ... hmmm też pierwsze skrzypce - dziwne. No szacun za napinke i wiare w swoją głupotę ;).
Tak na koniec powiedz mi dlaczego jest taki zajebisty jak jest taki h... wy ? ;) Będe wdzięczny.
2
Ju Ci odpisali powzej, wiec nie bede tego powtarzał, jak ktoś kuma choć minimalnie piłke nożną to takie atuty po prostu widzi ;). Ale ... no masz racje to nie jest Neymar, Coutinhio czy Messi, za sałby na barce na bank :)
6
Jeszcze nie ma żadnej wyjątkowej cechy XD. Kurde co za farciarz. Taki slaby piłkarzy a non stop 1 skład u każdego trenera i w reprezentacji. Ci wszyscy trenerzy to się kompletnie nie znają ;)
2
Kolego proszę cię ;) Jest sobota mam w d... pie ortografie. Wole się za wami przemyśleniami podzielić .. wyluzuj. Nie staniesz się głupszy jak przeczytasz z błędem XD
0
ha ha ha. Stary ja już się nie naucze ;) A na pewno nie w sobote o 2 - giej w nocy. Ale czujny jesteś - trzeba ci to oddać :) . Specjalnie dla ciebie poprawiłem XD
0
NO kurde 85 ... daj spokuj. 38 mam na szkle ;)
1
DO niczego nie pije oprócz lustra .. może nie bimber ale wystarczy XD