sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oni wszyscy czasami coś pokażą problem w tym że rzadko ;)
1
O ten towar w dzisiejszych czasach najtrudniej. Maradona coś o tym wie i ćpie ;)
0
Dla mnie to swego rodzaju pociecha ;) Byli ujowi (jak my) ale jednak rade dali ;) ... a jak Messi szczęśliwy to lepiej dla Barcy ;). Blamaż z Nigerią (i nie wyjście z grupy) by mu się odcisnął na bańce jak całemu rodowi Polskiemu blamaż naszych XD
2
Nie przesadzaj aż takim poetą to dziś nie był ;)
2
A dzis momentami pokazywali że potrafią umierać za sukces. Walka najważniejsza jest zawsze ;)
5
Dzisiaj jednak zagrali lepiej niż ostatnie dwa mecze. Było widać cokolwiek. Ten bramkarz chyba już nie powoduje w obronie słabych emocji bo łysy to masakra była. Czasami jest tak że mistrzowski zespół tworzy się podczas mundialu czego Arentynie naprawdę życzę ;). Ciesze się że weszli :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
W końcu bramkarza jakiegoś wtstawili
0
Wojownikiem dziś byl mashe. I w końcu jakiś bramkarz :)
0
Może herą poprawil
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kolumbia z nami jechała pięknie :)
8
Chyba uchodzi tylko w Realu no bez jaj :). TO już włoscy Obrońcy z Juve lepsi. Chielini go wciąga nosem, to samo Godin, zresztą Umtiti też ale nie można wymieniać bo za młody XD. Gdzie mu do Maldiniego
8
I myślisz że Rabiot nam da LM ? :) Spoko gościu jest dobry ale na pewno to nie jest zbawca.
0
Naingolan to niezły koszmar rafy. Najpierw zerwał mu wiązadła teraz iner wybiera jego i rafa jest trochę na lodzie.
0
Mślisz że Nigeria czy Islandia go zawyży ? ;). Argentyna gra piach ale i tak wole ich niż wyżej wymienione drużyny.
0
Dokładnie wiem co masz na myśli ;)
1
Notatnik ... Sam zobacz. ;) W szczególności przegląd prasy :). Ale trafnie w sumie podsumowałes XD
14
Fajnie że Portugalia trafiła na Urusów. Myślę że taki Godin doskonale wie jak powstrzymać Krystynę ;)
0
I zając 1 miejsce. W sumie za waleczność to im się nawet w tej grupie należało :) to by był piękny scenariusz ;)
4
Niepotrzebnie takie fajne wrzyty dajesz po meczach. TO zleci w 5 minut poza widok i mało kto to obaczy
0
Sędzia się starał trzeba przyznać, ale jaj mu jednak brakło ;)
0
Teraz też będzie gadane - nie bój bidy ;)
14
Aha .... no tak to musiał mu szczęke złamac ? XD
0
Ale jakich opinii żali ? - jak prywatnie? Powiedział to co wszyscy widzieliśmy. Krystyna wywaliła mu z łokcia w zęby ale arbiter bał sie podjąć właściwej decyzji. Jakikolwiek inny piłkarz poleciałby od razu. A ten stał przed tym monitorkiem chyba ze 3 minuty. Pewnie analizował jak go zbesztaja jak idola wywali. Po kiego Var jak sędzia ulega presji gwiazdy.
11
Mówisz o tym że nazwali Krystyne "Świętą krową" ? XD. W końcu ktoś mówi jak jest.
1
Zawsze można chyba uderzyć do trybunału praw człowiek czy jakoś tak. Nie trzeba tego w Polsce rozsądzać.
0
Ja entuzjazm związany z tym mundialem już straciłem - to co teraz odczuwam to tak jakby zrezygnowany czarny humor ;)
8
Uderzam po kilku-milionowe odszkodowanie XD