0

Oni wszyscy czasami coś pokażą problem w tym że rzadko ;)

1

O ten towar w dzisiejszych czasach najtrudniej. Maradona coś o tym wie i ćpie ;)

0

Dla mnie to swego rodzaju pociecha ;) Byli ujowi (jak my) ale jednak rade dali ;) ... a jak Messi szczęśliwy to lepiej dla Barcy ;). Blamaż z Nigerią (i nie wyjście z grupy) by mu się odcisnął na bańce jak całemu rodowi Polskiemu blamaż naszych XD

2

Nie przesadzaj aż takim poetą to dziś nie był ;)

2

A dzis momentami pokazywali że potrafią umierać za sukces. Walka najważniejsza jest zawsze ;)

5

Dzisiaj jednak zagrali lepiej niż ostatnie dwa mecze. Było widać cokolwiek. Ten bramkarz chyba już nie powoduje w obronie słabych emocji bo łysy to masakra była. Czasami jest tak że mistrzowski zespół tworzy się podczas mundialu czego Arentynie naprawdę życzę ;). Ciesze się że weszli :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W końcu bramkarza jakiegoś wtstawili

0

Wojownikiem dziś byl mashe. I w końcu jakiś bramkarz :)

0

Może herą poprawil

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kolumbia z nami jechała pięknie :)

8

Chyba uchodzi tylko w Realu no bez jaj :). TO już włoscy Obrońcy z Juve lepsi. Chielini go wciąga nosem, to samo Godin, zresztą Umtiti też ale nie można wymieniać bo za młody XD. Gdzie mu do Maldiniego

8

I myślisz że Rabiot nam da LM ? :) Spoko gościu jest dobry ale na pewno to nie jest zbawca.

0

Naingolan to niezły koszmar rafy. Najpierw zerwał mu wiązadła teraz iner wybiera jego i rafa jest trochę na lodzie.

0

Mślisz że Nigeria czy Islandia go zawyży ? ;). Argentyna gra piach ale i tak wole ich niż wyżej wymienione drużyny.

0

Dokładnie wiem co masz na myśli ;)

1

Notatnik ... Sam zobacz. ;) W szczególności przegląd prasy :). Ale trafnie w sumie podsumowałes XD

14

Fajnie że Portugalia trafiła na Urusów. Myślę że taki Godin doskonale wie jak powstrzymać Krystynę ;)

0

I zając 1 miejsce. W sumie za waleczność to im się nawet w tej grupie należało :) to by był piękny scenariusz ;)

4

Niepotrzebnie takie fajne wrzyty dajesz po meczach. TO zleci w 5 minut poza widok i mało kto to obaczy

0

Sędzia się starał trzeba przyznać, ale jaj mu jednak brakło ;)

0

Teraz też będzie gadane - nie bój bidy ;)

14

Aha .... no tak to musiał mu szczęke złamac ? XD

0

Ale jakich opinii żali ? - jak prywatnie? Powiedział to co wszyscy widzieliśmy. Krystyna wywaliła mu z łokcia w zęby ale arbiter bał sie podjąć właściwej decyzji. Jakikolwiek inny piłkarz poleciałby od razu. A ten stał przed tym monitorkiem chyba ze 3 minuty. Pewnie analizował jak go zbesztaja jak idola wywali. Po kiego Var jak sędzia ulega presji gwiazdy.

11

Mówisz o tym że nazwali Krystyne "Świętą krową" ? XD. W końcu ktoś mówi jak jest.

1

Zawsze można chyba uderzyć do trybunału praw człowiek czy jakoś tak. Nie trzeba tego w Polsce rozsądzać.

0

Ja entuzjazm związany z tym mundialem już straciłem - to co teraz odczuwam to tak jakby zrezygnowany czarny humor ;)

8

Uderzam po kilku-milionowe odszkodowanie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?