sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
KdB jest przekozak. Jak ja bym go u nas chciał :(
0
Gattuso chyba był dość szczery w okazywaniu emocji boiskowych ;)
1
Ja tam obu lubię.
0
Przecie Strejlau i Gmoch to najfajniejsze Janusze nasze Polskie. Uwielbiam.ich.
1
Zajebiste są te wrzuty :)
0
Jeszcze z kałacha ... jak nic w Rosji piłkarzy mordują ;). To chyba na takie artykuły mówi się clickbait ?
1
Myślę że sporo gawiedzi by wzięło udział w np ukamienowaniu jak by byla taka możliwość. Lubimy prekraczac granicę doznania jak nas nie boli ;)
5
Ja zaczynam liubic te jego wrzutki. zawsze ciepłe i dość mądre słowa o naszej sytuacji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeden im wystarczy przegrany ;)
1
Kto następny gra z Niemcami ? Zapewne zapłaci rachunek Meksyku ;P
1
Jak wyrównają to szpaku spazmów z zawałem dostanie.
0
Jak dla mnie to Meksyk pokazuje ;)
4
Dobić szwabow póki się jeszcze nie podnieśli :)
0
Trzeba brać pod uwagę że być może tak próbował ... nerwy potrafię wiązać nogi ;)
1
Syn marnotrawny.
0
Chcą się do Mundo dokopać chyba
1
Arnaiz może wystarczy. Koleś jest skutecxny.
1
Przecierz on tam ma przyjaciół ;)
0
dublet to chyba lepiej niż rok temu ?
0
Z większością tego co napisałeś się zgadzam oprócz samego Griezmanna - szacunku to on u mnie nie uzyskał ponieważ potraktował Barelonę instrumentalnie. Nie chodzi mi o samego zawodnika i jego umiejętności piłkarskie. Chciałem go u nas. Ale nie podoba mi się to że wykorzystał Barcelone do własnych celów. Wiem, wiem - wina zarządu jest ale nie tylko zarządu - Barclona nie jest po to by jakiś piłkarzyk sobie robił z niej trampolinę do pensji.
1
A jaki cel zarząd miałby w niepodawaniu tej informacji do opinii publicznej? Wspieranie Antka w jego ambicjach aktorskich czy jak ? Wszyscy widzieliśmy jakie były oczekiwania tysięcy kibiców ;)
0
Chcesz powiedzieć że Barcelona zaproponowała Gryzakowi 25 baniek pensji ? :) dobre :). Gdyby Messiego porównać do tego co odwalił Gryzak to wyglądało by tak: "Messi dogadany z PSG (ewentualnie Man City) ale nie jest pewien co zrobić" - i przez pół roku szał w mediach. No bardzo profesjonalnie i jak widać ta miłość do klubu wtedy prawda ? To by znaczyło finalnie jakby został (po mega podwyżce) że chodziło mu o zostanie legendą Barcy ? :) he he. Dla jasności: Griezmann wystawił się na sprzedaż a to że kupiło go Atletico ... no cóż nie sprzedał się ? Czyżby ?
0
No tak bo nasz klub to zabawka by po nim skakać.
1
Potraktował nasz klub jak szmatkę. No ale on taki oddany Atletico. To trzeba docenić przecierz. Jakby był taki oddany to nie wykorzystał bg Barcy by wydoić Atletico. Nie wiem co w tym szlachetnego.
0
100 to nie 222 ;P
0
To nie kupoburza - finał może i wygląda na szlachetny z jego strony ale troszeczke zeszmacił nam renomę ;) Troszkę to irytuje jednak. Ostatnio Neymar teraz Gryzak. Jak taki szlachetny to mógł od razu się określić.
3
O to to :)
0
Zgodziłbym się z tobą gdyby nie fakt że przez ponad miesiąc podcierał się w mediach zainteresowaniem Barcelony dla własnych celów ;)
0
Nasz zarząd naprawdę powinien się naprawde wstydzić. Coraz więcej graczy traktuje ich jak debili których można wykorzystać do własnych celów. Jakoś w innych drużynach z topu takich akcji nie ma.