0

KdB jest przekozak. Jak ja bym go u nas chciał :(

0

Gattuso chyba był dość szczery w okazywaniu emocji boiskowych ;)

1

Ja tam obu lubię.

0

Przecie Strejlau i Gmoch to najfajniejsze Janusze nasze Polskie. Uwielbiam.ich.

1

Zajebiste są te wrzuty :)

0

Jeszcze z kałacha ... jak nic w Rosji piłkarzy mordują ;). To chyba na takie artykuły mówi się clickbait ?

1

Myślę że sporo gawiedzi by wzięło udział w np ukamienowaniu jak by byla taka możliwość. Lubimy prekraczac granicę doznania jak nas nie boli ;)

5

Ja zaczynam liubic te jego wrzutki. zawsze ciepłe i dość mądre słowa o naszej sytuacji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeden im wystarczy przegrany ;)

1

Kto następny gra z Niemcami ? Zapewne zapłaci rachunek Meksyku ;P

1

Jak wyrównają to szpaku spazmów z zawałem dostanie.

0

Jak dla mnie to Meksyk pokazuje ;)

4

Dobić szwabow póki się jeszcze nie podnieśli :)

0

Trzeba brać pod uwagę że być może tak próbował ... nerwy potrafię wiązać nogi ;)

1

Syn marnotrawny.

0

Chcą się do Mundo dokopać chyba

1

Arnaiz może wystarczy. Koleś jest skutecxny.

1

Przecierz on tam ma przyjaciół ;)

0

dublet to chyba lepiej niż rok temu ?

0

Z większością tego co napisałeś się zgadzam oprócz samego Griezmanna - szacunku to on u mnie nie uzyskał ponieważ potraktował Barelonę instrumentalnie. Nie chodzi mi o samego zawodnika i jego umiejętności piłkarskie. Chciałem go u nas. Ale nie podoba mi się to że wykorzystał Barcelone do własnych celów. Wiem, wiem - wina zarządu jest ale nie tylko zarządu - Barclona nie jest po to by jakiś piłkarzyk sobie robił z niej trampolinę do pensji.

1

A jaki cel zarząd miałby w niepodawaniu tej informacji do opinii publicznej? Wspieranie Antka w jego ambicjach aktorskich czy jak ? Wszyscy widzieliśmy jakie były oczekiwania tysięcy kibiców ;)

0

Chcesz powiedzieć że Barcelona zaproponowała Gryzakowi 25 baniek pensji ? :) dobre :). Gdyby Messiego porównać do tego co odwalił Gryzak to wyglądało by tak: "Messi dogadany z PSG (ewentualnie Man City) ale nie jest pewien co zrobić" - i przez pół roku szał w mediach. No bardzo profesjonalnie i jak widać ta miłość do klubu wtedy prawda ? To by znaczyło finalnie jakby został (po mega podwyżce) że chodziło mu o zostanie legendą Barcy ? :) he he. Dla jasności: Griezmann wystawił się na sprzedaż a to że kupiło go Atletico ... no cóż nie sprzedał się ? Czyżby ?

0

No tak bo nasz klub to zabawka by po nim skakać.

1

Potraktował nasz klub jak szmatkę. No ale on taki oddany Atletico. To trzeba docenić przecierz. Jakby był taki oddany to nie wykorzystał bg Barcy by wydoić Atletico. Nie wiem co w tym szlachetnego.

0

100 to nie 222 ;P

0

To nie kupoburza - finał może i wygląda na szlachetny z jego strony ale troszeczke zeszmacił nam renomę ;) Troszkę to irytuje jednak. Ostatnio Neymar teraz Gryzak. Jak taki szlachetny to mógł od razu się określić.

3

O to to :)

0

Zgodziłbym się z tobą gdyby nie fakt że przez ponad miesiąc podcierał się w mediach zainteresowaniem Barcelony dla własnych celów ;)

0

Nasz zarząd naprawdę powinien się naprawde wstydzić. Coraz więcej graczy traktuje ich jak debili których można wykorzystać do własnych celów. Jakoś w innych drużynach z topu takich akcji nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?