2

Jest taka możliwość. Mi najbliżej myśli że koleś spora pensję pobiera i na nia nie zapracowuje. Co powinno jednak dac nam do myślenia.Za darmo tu grać nie przyjdzie jeśli w ogóle będzie zdrowy. Obaj bracia Alcantara mnie nigdy do siebie nie przekonywali z różnych powodów. Thiago zawsze uważałem za grajka który wyżej się ceni niż daje coś zespołowi. Promocja Bayernu daje do myślenia i powinna się zapalić jakaś czerwona lampka przed szybkim zakontraktowaniem. Co mnie obchodzi Douglas Costa? Może i z 10 lat temu też dali ciała z jakimś zawodnikiem to są inne tematy. Bayern robi interesy 20 razy lepiej od nas.

0

Chyba mowa o Thiago ? Który przez wszystkich był tu wyceniany jak Coutinhio. Spokojne ktoś by go mógł wyjac i za 100 wke. A Bayern raczej kasy nie rozdaje.

0

Dani to była u nas gwiazda. Za tym szla pewność siebie i branie ciezaru gry na własne barki. Zawsze robił różnice in plus przez swoje ryzyko jakie podejmował. Semedo tego nie ma. Musi dużo wody upłynąć aby złapał odpowiedzialność i poczuć się ważna częścią zespołu. Tyle.

0

Może należało by się zastanowić czemu Bayern robi na niego promocje? Może ich lekarze znaleźli coś co chronicznie naraża go na kontuzje np jakaś przypadłość genetyczna ?

1

Dokładnie zabierać Rafe i puścić gdzie indziej za mniej niż 35 dla zasady kurde ;P

0

Pewnie Inter chce dopłaty ..... :/

0

Po dwóch takich jak ten rozegrany musielibyśmy mieć plecy jakiegoś szejka żeby go wyjac ;)

0

No ale to też normalne. Mój syn wygląda podobnie a wpiernicza jak szalony. W tym wieku tłuszcz u dzieciaka to oznaka że coś nie tak w odżywianiu, lub tryb zycia przed konsola z grami.

0

Ty no ale serio - gdzie ty te bicepsy widzisz ? :) Bo może nie o tym zdjęciu mówimy :)

0

Ibra by go spojrzeniem połamał

121

100-tka jest w Sławku a nie odwrotnie ;)

0

No tak ale to kuszenie losu jeśli chodzi o słabe memy ;). BTW faktycznie fajne te zdjęcia

0

Juz widze memy po tej sesji "fanów" Messiego.

0

Widać szanujesz zwierzęta ;)

3

Na razie proszą .... jak im coś takiego przyszło w ogóle do głowy to lepiej omijać szerokim łukiem.

0

Umtiti z pół sezonu miał takie że każdy obrońca mógł mu buty czyścić łącznie z Pique. Dlatego taki hype na niego jest. Ja dołączam się do zajarania tym gosciem bo jest mega talent. zeby w Barceonie robić taką różnice to trzeba mieć talent.

6

NEIN

1

Szkoda że Pep go nie chciał :(

0

Nie przesadzaj - normalna rozmowa po prostu niektórzy mają inne zdanie.

2

Kolego a czy ja Ci czegokolwiek bronie ? Możesz mieć sobie zdanie jakie chcesz ale nie dziw się reakcji jak jest dość kontrowersyjne - tyle a twoja odpowiedź:



"Chciałem napisać post o Barcelonie, a wszyscy jadą po Realu, bo łatwiej wytykać błędy komuś innemu niż sobie. Dzięki i cześć. "



sugeruje że zaczynasz zbyt emocjonalnie podchodzić do tej
rozmowy. Czego się spodziewałeś że wszyscy Ci przyklasną i się zgodzą i dadzą furę zielonych ? :)

4

Zacząłeś tematem czego byś nie oddał aby być na miejscu Realu. Nie dziw się że irytujesz innych takim postem.

0

Nie powinna właśnie - mamy tam piękna serię właśnie. Poza tym nie ma to jak Puchar Króla w Katalonii ;P

0

Gdyby się spieli to wywarli by na nas jeszcze presje ale LM im zaświeciła w głowie i postawili wszystko na jedną kartę.

0

Ja rozmawiam z ludźmi którzy się nawet piłką nie interesują i wszyscy jadą po Ramosie i są zniesmaczeni tym finałem. Myślę że to obrazuje styl w jaki można coś wygrać w dzisiejszej piłce.

1

A co robili na wiosne ? Non stop wpadki pomimo szumnych zapowiedzi że liga się nie skończyła i ble ble ... a forma na LM już była ;) Rozdwojenie jaźni im się jakieś przytrafiło chyba ;)

7

Głupotą jest skupiać się tylko na LM jak zrobił to Real. Fakt udało im się i dokonali czegoś historycznego ale po pierwsze odpuszczając ligę ryzykowali że za rok w ogóle się do tych rozgrywek LM nie załapią po 2 jedna wpadka i adios - zero pucharów. LM należy traktować bardzo poważnie ale swoje podwórko posprzątać to rzecz święta.

5

Lubiłem tego gościa jak pracował u nas.

0

1 musisz wygrać ;)

0

Jeśli gra lepiej to może być nawet i heroinistą.

1

Nie sądzę by Krystyna miała problem z ZZ. Francuz był zapatrzony w Portugalczyka jak w obrazek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?