sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo zawsze pcha się przed szereg.
0
O tym samym myślę już od jakiegoś czasu. Zastanawia mnie jedynie jak głodni są ligi bo to że my jesteśmy głodni LM to jestem pewien.
0
Jedyna pociecha ze piękny grał kupe i może nie będą go za uszy ciągnąć do 6 złotej piłki ... ale wątpię to. Oby MŚ były wulkanem dobrych emocji. Szkoda że bez Salaha zapewne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z żółtą by nie zszedl ;)
0
Komentarz usunięty
8
Karma. Czekam na Ramosa
0
Nie komentuje bo bana wylapie
43
Jego reprezentacja jest chyba ostatnia jakiej bym kibicował więc jego głupie ddcyzje mnie nawet cieszą. Szkoda jedynie naszego bramkarza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Kolego jeśli to twój kumpel to po uj tu po nim jedziesz ? Kapuś to najgorsza sprawa jaka może być. Jeśli chcesz sie nim stać to sie tu nie chwal tylko zrób to po cichu. Żeby nie było potępiam takich naciągaczy ale kumpla bym na psy nie wydał.
0
Zgłosić można ale pewnie jak tak wali to już niejeden zgłosił ... a jak wali dalej to znaczy że uj mogą zrobić .. albo nie chcą.
0
Jaka zajawka taka odpowiedź
1
Ty jesteś w tej drużynie? Tu masz prawo mu czegokolwiek odmawiać? Nie odpowiadaj proszę ... ;)
4
Nikt się nie pcha. To jest ustalone między nimi na treningach. Trochę szacunku bo Luis sporo serducha zostawia na boisku.
0
No według mnie są style których nie powinno się ze sobą mieszać. Marcelo jeszcze trochę to przymaskował bo czarne te adidasy założył ale białe to lipa jest konkretna :). W sumie na tym zdjęciu co we trójkę stoją to wyglądają jak stewardzi :)
4
Skoro taka moda to czemu nie lakierki do dresu ? ;P
3
Kurde biją po oczach te buty sportowe dobrane do gajeru. Sportowcy chyba dość często tak się ubierają.
0
Ani ja nie czytałem ani ty też nie więc daruj sobie pompowanie sobie ego tłumacząc mi że znasz się na takich umowach. Dla twojego uspokojenia - nie myślę że to typ umowy wynajmu stancji. Wszystkie zródła trabily że inter zobowiązany jest wykupic Rafę po zakwalifikowaniu się do lm za konkretną kwote. Warunek że jeśli klub popadnie w problemy finansowe jest wręcz śmieszny. Robiąc umowę na taką kasę trzeba być przygotowanym na wywiązanie się ... właśnie dlatego że nie podpisuje się tego na serwetce. Nikt nie ma wglądu w ich ksiegowosc więc zgodzenie się na coś nie mając nad tym kontroli było by żałosne.Od jakiegoś czasu inter dawał do zrozumienia że nie chce się wywiązać z umowy najpierw coś pierdzial że nie zapłaci tyle teraz wymyślają ffp. To kluczowy punk tej umowy dla nas nieprawdaż? Jak ich to tak boli to było odpuścić ta lm nie mieli by problemu.
0
Za 10 lat to może go zatrudnią w mlodziezówce
1
Skoro podpisali papiery że w razie awansu wykupują rafę to powinni byli być na to przygotowani. To nie Barca powinna mieć problem z czekaniem tylko inter z ffp po wywiązaniu się z tej umowy. Bo równie dobrze mogą nas ladowac w bambuko i przeciągać sprawę w celu np zbicia kwoty lub w ogóle wymeldowania się z tego dealu. Nikt im wpapiery nie spojrzy.
0
Chyba żona Lewandowskiego mu robiła.
2
nie widzicie ;)
8
Z tych liczb wynika że Messi powinien być 5.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na poprawę humoru ;)
0
no Gennaro już wie że zabawa dopiero się zaczyna ;), a Szewczenko już ma ciepło (widać po minie) na myśl co się będzie działo za kilka godzin ;P
1
Myślisz że Cou mu tak na treningu zrobił ?? ;) Niezły wyskok musiał by mieć;)
2
Może i tak, sam zęby na piłce zjadłem i wiem że takie kuksańce się zdarzają - w sumie norma. Ale on tu trochę przegiął z siłą i na początku wcale się nie uśmiechał poza tym jest nowym żółtodziobem w zespole. Jak dla mnie delikatnie mówiąc to było dziwne.
6
Trochę mi siedzi w głowie zachowanie Yerrego Miny względem Coutinho.
To trochę zakrawało o psychiatryk. Było widać że Cou był tym zirytowany.