sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciekawy filmik i ciekawe ujęcia kamer.
Zerknijcie na minute 2:04. Świętoszek Marcelo sprowokował oczywiście łokciem naszego Sergi podobnie jak Ramos Suareza. Nie tłumaczę tutaj Roberto bo nie wytrzymał presji a jedynie wrzucam aby była jasność że to oni często prowokowali świńskimi zagraniami naszych.
0
Jeśli nie ukarał zawodnika to może po prostu go nikt nie obraził ? :).
Czy nikt tego nie bierze pod uwagę ? Podejrzewam że na stronie białych na pewno XD
2
Trochę zbyt dosłownie podchodzisz do tematu. Oczywiście że "tego" się nie mówi. Poza tym ja mówię o podziwianiu ich urody a nie traktowaniu je przedmiotowo. Trochę na siłę utrzymujesz się przy swoim punkcie widzenia zbaczając z tematu. One lubią być podziwiane ale nikt zdrowo rozsądkowy nie mówi im że są ozdobą dla mężczyzny i nikt też tak ich nie traktuje kolego .... proszę Cie.
1
Myślę że jakbyś dostał tysiąc Euro za tego buziaka to sam byś dał w policzek XD.
1
No wiesz zawsze się znajdzie ktoś kto wyłamuje się ze schematu. Ja mam już swoje lata przyjacielu i w moim życiu spotkałem może z 5% kobiet które NAPRAWDĘ tego nie chciały (być podziwianą oczywiście - bez podtekstów ;) ). Bo wiesz jest jeszcze taka znana "przypadłość" Pań że myślą troszkę na przekór tego co mówią i to jest urocze a one o tym wiedzą :)
0
Opisałeś swój punkt widzenia w sposób jak dla mnie gloryfikujący go ;). No ale ok nie ciągnijmy już tego trochę się droczę z tobą. Przyjmuję do wiadomości że masz rację :) Teraz za to ty przypinasz mi łatkę taką z typu wycieczek personalnych ;)
3
Myślisz że kobiety nie lubią być "ozdobami" ? :) Ja myślę że bardzo lubią jak mężczyźni je podziwiają. Świat mężczyzn i kobiet jest ściśle ze sobą związany i nie ma co na siłę tego rozdzielać jakimś średniowiecznym moralizatorstwem.
2
No ale teraz to nieźle gloryfikuesz swój punkt widzenia przyjacielu. Ale trzymam kciuki za wytrwałość w podejściu :)
3
Ja gdzieś wyczytałem wczoraj że był o to pytany i zaprzeczył.
0
Jeszcze tylko Liverpool z Klopem zamkną pozytywnie sezon ibędzie pięknie. Nie sądziłem że to El-Classico będzie tak pełne emocji i tak zaszkodzi tyłkom Białych :) Miły bonus na koniec sezonu XD
0
Nie przesadzaj - lubię Cie pomimo że zawsze ich bronisz ;)
0
Mi to aż miło się teraz ogląda te ich biadolenie. Mam świeżo w pamięci jak bronili sędziów gdy piłka o metr wchodziła do siatki jak strzelalismy lub obrońca rzucał się jak bramkarz z łapami w polu karnym i wyjmował nasze strzały a sędziowie milczeli ... bo wtedy Real zdobywał La-ligę.
1
No nie identyfikują się z klubem ? Poza tym Ramos chyba tak wygadywał a teraz rozpowiada brednie na prawo i lewo. No ale Ciebie kolego w kontrze to akurat się spodziewałem nigdy nie dasz złego słowa na nich powiedzieć co ;)
4
U białych jakie żale w artykułach i rozpisanie na temat błedów sędziowskich el-classico. Ale ale oni przecież nie rozmawiają na temat sędziów bo to ciężka praca i trzeba szanować :) Ha ha ha ale jaja.
2
Przeciez nawet sędzia zaprzeczył że Messi go zwyzywal. Więc pozwól prasie szkalowac oblude.
1
Ramos do tej pory w szoku po wslizgu i majaczy w gorączce.
6
Trochę irytuje ten altruizm Iniesty. Dał koszulkę
kolesiowi który szkaluje jego przyjaciela i klub który kocha. Sędzia zaprzecza, Messi zaprzecza a Real dalej w swojej zakrzywione czasoprzestrzeni tkwi.i pielegnuje ból tylka. Messi sprowadził Ramosa na ziemię i ten teraz będzie płakał do prasy wymyślając kłamstwa na jego temat. Trzyma poziom nie ma co. Profesja.
0
Coś nie pykło ... :(
0
Dembele teraz nie pójdzie za stowe.po takim sezonie.
8
A Ramos był świadkiem XD
11
"syn prostytutki" z jaką kurtuazją :)
0
zbiera zbiera ale po drugiej stronie barykady ;)
0
Proszę cię ... tak jak napisałem wszystko zależy od siły nacisku. Nie chce wyszukiwać Ci zdjęć z takimi złamaniami bo nienawidzę na coś takiego patrzeć, ale pls uwierz na słowo ;). Kiedyś widziałem takie złamanie (zdjęcie ze złamania) w NBA.
0
Spokojnie się da. A co to jakaś poduszka powietrzna czy jak ? Wszystko zależy od siły nacisku.
1
Jak stronniczo oceniłeś mecz .... no no. Aż mnie zastanowiło czy nie jesteś jakimś trollem od białych. Nie było przecież nakładki Bejla na czerwo która mogła zaowocować otwartym złamanie Samuela. Nie było prawidłowo zdobytej bramki Suareza bo sędzia wymyślił spalony :) 2 połowa była w większości nasza. Nasze kontry były groźniejsze a Real był zagubiony i w zasadzie nie wiedział co zrobić ze swoją przewagą jednego zawodnika. Więc tak jechaliśmy ich mimo osłabienia."Nie widziałeś chęci gry" a to dobre - może ty oglądałeś wczoraj mecz z Romą na jakiejś powtórce ?
3
Naszym nie odcina prądu (no może poza Albą) a Messi zrobił to świadomy konsekwencji co widać po tym jak dostał kartkę - zero reakcji - wiedział że zostanie ukarany ale uznał że warto go "naprostować". Mi to zaimponowało w pewnym sensie.
1
Nie nie widziałem ale widziałem to bardzo często u przeciwników. Zazwyczaj działa. Pokazanie przeciwnikowi że też możemy zacząć grać na granicy w naszym przypadku jest bardzo rzadko stosowane ale jak widać taka prewencja tu zdała egzamin. A Ramosa nie cierpie baaardzo dlatego być może patrze na ten przypadek inaczej niż oceniłbym taki wjazd na innego przeciwnika. Zawsze będe miał w pamięci to:
Zerknij na minutę 1:02. Jak bardzo Ramos w mediach by nie błyszczał elokwentnością - na boisku to cham i prostak non stop stosujący nieczyste sztuczki. Dla takiego nie mam litości w ocenie.
4
Messi dobrze zrobił. Wyczyścił Ramosa i pokazał mu żeby nie próbował więcej swoich brudnych sztuczek bo nie jest u siebie a na Camp Nou. Czasami tak trzeba. Trochę strachu było że sędzia go wywali ale później biały się już uspokoił. Ramos ewidentnie pierdyknął z łokcia Suareza już po akcji. Było to wredne zachowanie wywołujące właśnie takie emocje. Po wyjaśnieniu mu pewnych niedomówień wjazdem Messiego już nie kozaczył tak bardzo.
0
Marca niby ogólnokrajowa gazeta a zdjęcia na okładce stronnicze do przesady. Mogli by dać dla równowagi wejście nakładką Bale'a lub gola Suareza który powinien być uznany.
1
Gdyby nie będzie mysle że byśmy wygrali ten mecz, pomimo kilku decyzji korzystnych dla nas.