sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No w sumie norma. To nieistotne nawet że kłócił się z Allegrim - przecież to nie miało żadnego wpływu n rozproszenie trenera rywali ;)
4
No proszę "kulturalniak" od białych wyrwał bana.
0
i jeszcze karny w ostatnich 30 sekundach dla pewności ... oczywiście dla realu XD
0
Ramosa to może zabraknąć na tych meczach za incydent w tunelu
0
Też tak uważam.
1
ja tu mówię że to nie jest żaden wynalazek nie poleruje jego umiejętności.
0
Znasz go ? Znasz - to nie jest wynalazkiem. Wynalazkiem są ludzie - no-name. Dla przykładu gwiazda Douglas.
3
Syn największej legendy klubu jest wynalazkiem dla ciebie ?
0
Raczej nerwowy śmiech
0
No był moim idolem jak byłem dzieckiem. Niesamowity piłkarz.
0
Niezły był wariat z niego. Fajnie by było zobaczyć na żywo Maradone z najlepszych lat i Messiego w jednej drużynie :)
2
Spokojnie Real nie na szczęścia do trypletów ;P
0
Koloryzujesz kolego. Jakoś nie uśmiecha mi się za specjalnie bronić Valverde (chociaż ma zaslugi) to np Luis Enruiqe też nie był jakimś mega promującym młodych trenerem. W zasadzie już dawno takiego nie było. .Valverde faktycznie jest winien braku zmian i sztywnej taktyki .... Ale od początku sezonu w lidze rotowal cholernie inteligentnie w meczach zeklbym na zimno ale z pozytywnym skutkiem. Takie jego podejście spowodowało że o ligę nie trzeba się martwić a i lm była w miare pewna - ale coś sie stało w meczu z Roma - nie było zaangażowania. To w dużej mierze wina jednak graczy. Wątpię by ernesto nakazał im grać bez jaj. Wątpię też w ta historyjkę z Pique. Wszystkie media trabily że rewanż z Roma to formalność - podejrzewam że udzieliło się co poniektorym Panom piłkarzom.
1
Lament byłby mniejszy gdyby wczoraj Real poległ. Ba - było by tu nawet całkiem różowo zapewne - te dwa kluby są związane emocjami :(
0
Mam to samo. Nigdy Barcelona aż tak mnie nie rozczarowała :(
0
W tym meczu to akurat znaczyło wszystko ;)
0
Najgorszy był Iniesta i Umtiti. Rakitic przynajmniej walczył.
0
Oceny redakcji w miarę prawidłowe - Rakiecie dałby z pół punktu więcej i tyle.
1
Ja obstawiam jeszcze mniej
3
Janina ty się lepiej uspokój ja Ci mówię.
0
Uwierz mi nie głaszczę go dlatego bo jest Messim. Według mnie zagrał bardzo dobrze jako jeden z nielicznych. Tylko że Roma tak przygniotła że tego nie było widać. Cały zespół powinien zagrać z zaangażowaniem i wynik byłby inny. Tak jak pisałem na początku katastrofalnie zagrał Umtiti i Iniesta. Oni też joby powinni zebrać od Messiego za ten mecz razem z Valdkiem.
0
No tu to trwało prawie 90 minut. Niezły "moment"
0
U was ZZ reagował odpowiednio. Co więcej to zmieniony piłkarz uratował wam tyłek.
3
Messi chodzi tak od 10 lat a jak dochodzi do podliczenia statystyk i jego wpływu na mecz to nagle wychodzi że pomimo "człapania" wyprzedza wszystkich o kilka długości. Poza tym jak na niego to on akurat w tym meczu naprawdę zapierniczał.
0
No właśnie piszesz od wielu lat a Valverde jest tu pierwszy sezon. Zwalnianie go to głupota. Swoje sukcesy z nami i to kolosalne już osiągnął na samym starcie. Jak na początek sezonu to zjada wszystkich poprzedników. Fakt zawalił ten mecz strasznie - Messi miał prawo się na niego wk .... ć bo pogrzebał marzenia setkom tysięcy przez swoją indolencję (oczywiście nie tylko on), ale zwalnianie go teraz jest po prostu kretynizmem. Musi tu zostać jeszcze jeden sezon - myślę że wyciągnie konsekwencje.
0
Wiem że nie pierwsza i nie ostatnia. Ale styl .... styl mnie rozwalił. Oni naprawdę nie mieli prawa położyć takiej lachy na tm meczu. Za dużo kalkulacji a za mało zwykłej pracy piłkarza. Samuel pierniczy o podwyżce Iniesta ma rozdwojenie jaźni - sam nie wie czy jest jeszcze graczem tego klubu. I później takie pierdy wychodzą. Jak nie sa w stanie skupić się na pracy to buty na kołek i hawaje kurna.
0
Oczywiście że masz racje z motywacją. Ten mecz mnie rozpierniczył - nie mam ochoty na co poniektórych graczy nawet patrzeć przez ich motywację właśnie. Ale uczciwie trzeba przyznać że było kilku graczy którzy walczyli, gryźli ziemie ale sami nic nie mogli wskórać koledzy zawodzili trener nie widział meczu - doskonale rozumiem wkórw Messiego. A co do oceny procentowej to 50/50.
0
Ja nie czytam nawet takich wpisów. To są dzieci. Dla mnie to nie są żadne istotne wpisy. Wymieni se jeden z drugim trenera w Fifie dobrze mu pyknie kilka meczy i napisze później że już wie kto ma zastąpić Valverde.
1
Dokładnie trener jest od tego by reagować jak zawodnicy zawodzą. A to że zawodzili widział każdy obserwator .... tylko nie trener ;). Długo będę miał zadrę do kilku graczy + Valverde za ten mecz :(
2
halo halo a kto go zwalnia ? To że Messi mu powiedział kilka słów prawdy nie znaczy że ktoś go zwalnia. Każdemu przyda się opi... ol w życiu aby wyciągnął wnioski.