1

Ramosowi jaja skisly jak do niego leciał ;). Od czasu do czasu tak trzeba jak się jest kapitanem zresztą Ramos o tym wie ;). Złożył się jak Burek od samego podmuchu wiatru :)

2

Zaliczacie zjazd jeśli chodzi o kulture XD. He he. Ja to się nawet cieszę że przeorali Ramosa trochę. Który prowokował co starcie. O Balu już nie wspomnę nawet. Jak Suarez leżał a honorowi i kulturalni nie zatrzymali gry też było ok ? Szkoda ze Paulina dosadniej Vasquesowi nie pokazał co o tym myśli. Niech się kolega pomartwi o Ceballosow i Hernandezow lepiej. Do nas idzie Grizmann i zapewne Dembele po okresie przygotowawczym a u nich dalej zapewne Benzema i Krisztiano ;)

0

Emilio jeszcza jest chyba na bunga-bunga u Berlusconiego ;)

0

Ale szpaleru mu nie chciał wystawić ;)

0

Chodziło moi o to że Messi fajnie dziś robił pressing i bardziej się jaram tym niż wspominam Romę. Tamten mecz to nie jakieś tabu co by nie można było wspomnieć chyba co przyjacielu ;) ?

0

To paskudne złamanie mogło być jakby Samu mocniej stał na nodze.

0

no dobre to było :)

1

Dokładnie sędzia dziś od początku wpływał na losy meczu. Ten mecz bez tych jego "dodatków" byłby prawdopodobnie zupełnie inny, a Jaki to też trudno powiedzieć. Waldek to stary wyjadacz ;). Raz mu nie podeszło dopiero ;)

1

Swoją drogą nieźle musieli być pewni dobrego rezultatu dzisiaj skoro przygotowali fieste na mistrza po meczu. Jak by Real nas pojechał to świętowanie było by słabe ;)

0

to było z przymrużeniem oka i bardziej do tego meczu .. co się czepiasz ? :)

3

Gdyby Messi zapierdzielał tak z Romą jak leciał dziś do Ramosa to sam by nam tamten mecz wygrał ;)

0

Zaraz czerwo poleci dla białych ;)

0

ha ha ha co my byśmy bez tego dzika Luisito zrobili XD

1

Bale mógł złamać paskudnie noge umtitiemu tą nakładką

0

Zachowała się w stylu Ramosa i dobrze sprowadził go na ziemie

1

Naprawdę porównujesz Real do Romy ? Nastawienie na bank jest inne ;)

1

tak dla podniesienia im morale przed Liverpoolem ;)

0

No dobra to przynajmniej tłumaczy dlaczego akurat Barcelona ... ale czy takie szpalery już były w temacie KMS w ogóle ?

2

Czy tradycją jest robienie szpaleru po KMŚ ? Czy to już było kiedykolwiek wcielane w życie ? Czy Zidane wymyślił sobie że akurat Barcelona powinna (!!!) wykonać dla nich ten gest (a nie np Atletico czy inny klub Hiszpański który brał udział w LM przed KMŚ) ?

Serio pytam - bo nie wiem.

Wiem natomiast że wykonywanie szpaleru za LL jest tradycją i Barcelona się do niej stosowała. więc ... jak dla mnie ZZ cierpi pięknie dla oka kibica Barcelony na hemoroidy ;)

1

Po za tym czy ktoś kiedykolwiek komuś robił szpaler za KMS ?

3

Nie dość powiedzieć że to po prostu przestępcy są. Trochę "samobojstw" za ich kadencji się posypało ;)

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Z Roberto po malu zaczyna robić się jak Rakiticem. Podejrzewam że niedługo nieźle hejty będą lecieć bo koleś nie gra technicznie tylko siłowo i wydolnosciowo.

1

I tak będzie bardzo dobry nawet jak coś wtopia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

To niestety fakt.

7

Wszystko cacy szkoda tylko że aby wykrzesac z siebie taki poziom nasi zawodnicy potrzebują jakis niesamowitych okoliczności typu ostatni mecz w karierze dla Barcy lub motywacja po blamazu 10 lecia. Btw gratki - zagrał jak za starych lat. Szkoda że nie grał tak przez cały sezon. Ten mecz potwierdził że jeszcze go na to stać - trochę to smutne że się u nas wypalił. Kiedyś takiego Inieste oglądaliśmy co 3 dni, ten mecz przypomniał czasy w których Barceloną w pomocy była potworem nie do pokonania.

1

Komentarz usunięty

2

Cholera. Co najlepsze - na koniec zachował - chytrusek jeden :)

47

Dobry tekst: "Sevilla płaci rachunek za Romę" ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?