sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ramosowi jaja skisly jak do niego leciał ;). Od czasu do czasu tak trzeba jak się jest kapitanem zresztą Ramos o tym wie ;). Złożył się jak Burek od samego podmuchu wiatru :)
2
Zaliczacie zjazd jeśli chodzi o kulture XD. He he. Ja to się nawet cieszę że przeorali Ramosa trochę. Który prowokował co starcie. O Balu już nie wspomnę nawet. Jak Suarez leżał a honorowi i kulturalni nie zatrzymali gry też było ok ? Szkoda ze Paulina dosadniej Vasquesowi nie pokazał co o tym myśli. Niech się kolega pomartwi o Ceballosow i Hernandezow lepiej. Do nas idzie Grizmann i zapewne Dembele po okresie przygotowawczym a u nich dalej zapewne Benzema i Krisztiano ;)
0
Emilio jeszcza jest chyba na bunga-bunga u Berlusconiego ;)
0
Ale szpaleru mu nie chciał wystawić ;)
0
Chodziło moi o to że Messi fajnie dziś robił pressing i bardziej się jaram tym niż wspominam Romę. Tamten mecz to nie jakieś tabu co by nie można było wspomnieć chyba co przyjacielu ;) ?
0
To paskudne złamanie mogło być jakby Samu mocniej stał na nodze.
0
no dobre to było :)
1
Dokładnie sędzia dziś od początku wpływał na losy meczu. Ten mecz bez tych jego "dodatków" byłby prawdopodobnie zupełnie inny, a Jaki to też trudno powiedzieć. Waldek to stary wyjadacz ;). Raz mu nie podeszło dopiero ;)
1
Swoją drogą nieźle musieli być pewni dobrego rezultatu dzisiaj skoro przygotowali fieste na mistrza po meczu. Jak by Real nas pojechał to świętowanie było by słabe ;)
0
to było z przymrużeniem oka i bardziej do tego meczu .. co się czepiasz ? :)
3
Gdyby Messi zapierdzielał tak z Romą jak leciał dziś do Ramosa to sam by nam tamten mecz wygrał ;)
0
Zaraz czerwo poleci dla białych ;)
0
ha ha ha co my byśmy bez tego dzika Luisito zrobili XD
1
Bale mógł złamać paskudnie noge umtitiemu tą nakładką
0
Zachowała się w stylu Ramosa i dobrze sprowadził go na ziemie
1
Naprawdę porównujesz Real do Romy ? Nastawienie na bank jest inne ;)
1
tak dla podniesienia im morale przed Liverpoolem ;)
0
No dobra to przynajmniej tłumaczy dlaczego akurat Barcelona ... ale czy takie szpalery już były w temacie KMS w ogóle ?
2
Czy tradycją jest robienie szpaleru po KMŚ ? Czy to już było kiedykolwiek wcielane w życie ? Czy Zidane wymyślił sobie że akurat Barcelona powinna (!!!) wykonać dla nich ten gest (a nie np Atletico czy inny klub Hiszpański który brał udział w LM przed KMŚ) ?
Serio pytam - bo nie wiem.
Wiem natomiast że wykonywanie szpaleru za LL jest tradycją i Barcelona się do niej stosowała. więc ... jak dla mnie ZZ cierpi pięknie dla oka kibica Barcelony na hemoroidy ;)
1
Po za tym czy ktoś kiedykolwiek komuś robił szpaler za KMS ?
3
Nie dość powiedzieć że to po prostu przestępcy są. Trochę "samobojstw" za ich kadencji się posypało ;)
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Z Roberto po malu zaczyna robić się jak Rakiticem. Podejrzewam że niedługo nieźle hejty będą lecieć bo koleś nie gra technicznie tylko siłowo i wydolnosciowo.
1
I tak będzie bardzo dobry nawet jak coś wtopia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
To niestety fakt.
7
Wszystko cacy szkoda tylko że aby wykrzesac z siebie taki poziom nasi zawodnicy potrzebują jakis niesamowitych okoliczności typu ostatni mecz w karierze dla Barcy lub motywacja po blamazu 10 lecia. Btw gratki - zagrał jak za starych lat. Szkoda że nie grał tak przez cały sezon. Ten mecz potwierdził że jeszcze go na to stać - trochę to smutne że się u nas wypalił. Kiedyś takiego Inieste oglądaliśmy co 3 dni, ten mecz przypomniał czasy w których Barceloną w pomocy była potworem nie do pokonania.
1
Komentarz usunięty
2
Cholera. Co najlepsze - na koniec zachował - chytrusek jeden :)
47
Dobry tekst: "Sevilla płaci rachunek za Romę" ;)