sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Trochę mi siedzi w głowie zachowanie Yerrego Miny względem Coutinho.
To trochę zakrawało o psychiatryk. Było widać że Cou był tym zirytowany.
1
Ja oprócz tego świetnego widowiska liczę na Liverpool ;)
1
Griezmann jest priorytetem bo jest wart minimum 200 baniek a można go wyjąć za 100. Proste.
2
Będzie dobrze wiedźminie. To jest finał obie drużyny będą mega zmotywowane. Liverpool na bank będzie gryzł trawę bo nieczęsto im się trafia taka okazja. Myślę że Klop ich ułoży pod Real idealnie. Zidane natomiast wygrał już LM 2 razy z rzędu. Jak mecz zacznie się układać po myśli The Reds to z biegiem czsu piłkarze Realu zaczną sobie w głowach tłumaczyć że i tak zrobili coś historycznego i polegną. To bardzo możliwy scenariusz ;) Liverpool natomiast musi to wygrać - wystarczy że przełamią pewną barierę i będzie ok.
0
Oni zdaje się muszą go kupić za konkretnie ustaloną z góry kwotę. Pytanie "ile zapłacą" nie powinno w ogóle być.
1
A bo Ramos jest rozumiem wyjęty z pod prawa ?
0
Ten co zapodałeś najlepszy - ponadczasowy ;)
3
Xavi jeszcze Emiraty zawojowal ;)
15
Zgaduje ... będzie nim Leo ;)
1
Dla mnie MASAKRA. "We are the champions" i fajerwerki byłby 100X lepsze. Wymyślają takie pierdy że wstyd.
0
Coutihnio mi bardzo Messiego przypomina oczywiście z pewnymi brakami w całokształcie, jednak ma on dużo cech naszego Leo. Podobne utrzymywanie się przy piłce, przegląd pola dobry (tu Messi go zjada) i te strzały .... poezja.
0
Troche jak psychiczny sie zachował. Mam coraz większe obawy co do niego. Cou się wk....ił byłowidać.
2
Gościu nie kuma dystansu. Za to doskonałe ogarnia a temat wywyzszania się ;)
0
W takim razie dać mu 10 ;)
0
A czy to nie powiedział czasami Robert Fernandez ?
0
Grizmann nie wiesz co tam podpisałes ??
0
Dobra uwaga gościu ;)
0
Phi jak starzy nawaleni to w końcu się odwalslo co się chciało ;)
2
Dawaj dupsko. Ja ci ko....a dam Eriksena x/
2
Będzie miał ciepło jak go posadzą ;). Orszak powitalny czeka XD
0
To oczywiste według mnie że Neymar nie zagrzeje w PSG. Może jest jakaś szansa że odejdzie do Man City ale na pewno większa że do Realu i to że Messi mu coś tam mowił myślę że nie ma dla niego znaczenia. Jakby się liczył z jego zdaniem to zostałby w Barcelonie.
2
W punkt kolego w punkt.
0
Poharataj się na treningu tak że matce serce zmięknie i wtedy jej powiedz ;)
2
Ja uważam że ceny powinny być na nasze kieszenie - czyli ostro poniżej 3 zł. Tylko że to spowoduje nie tylko boom gospodarczy ale i zaśmieci nam Polske. Zaraz stare samochody z Europy zachodniej pojawią się u nas w kali x10. Dooopy z domu nie ruszysz bo igły na ulice nei wciśniesz. Problem ze spalinami istnieje nie ma co się łudzić że nie i po takim zabiegu powiekszył by się w niewyobrażalnej skali. Ja wiem że w domkach palą śmieciami ale to ma być kontrargument ? XD. Ten system jest chory i trza go zmieniać od podstaw. JA oczywiście jestem za zmniejszeniem cen paliw na 100%.
0
Masakra z tymi cenami. ale pozwolę sobie zarysować czarny scenariusz gdyby ceny były niższe. Jeśli faktycznie cena spadłaby poniżej 3 zł. Ludzie masowo przesiedli by się do aut wzrosła by ilość samochodów. Duże miasta w Polsce zmieniły by się w Bangkok. Zanieczyszczenie powietrza by nas już wtedy zabiło chyba - już teraz mamy najwyższe w Europie. No i pewnie wpływy z Państwowych firm przewozowych jak różnej maści koleje by im pospadały na łeb. Ogólnie myślę że operacja obniżenia paliwa naprawdę do łatwej nie należy, bo pociąga za sobą też negatywne konsekwencje. Chwile po tym powinny wejść ustawy (restrykcje) które by jakoś likwidowały zanieczyszczenie i natężenie ruchu. Myślę że płacz byłby równie duży jakby za wjazd do miasta trzeba było płacić gruby hajs. No ale jakby im się chciało to by to zrobili a tak to pierdzą w stołki i nas doją.
0
Oczywiście - nie odbieram Ci przecież prawa do oceniania innych. Uważam jednak że należy wspierać graczy jeśli już grają u nas. Gomesa też ;) Niedopuszczalnym jest według mnie gwizdanie na zawodnika swojej drużyny co miało miejsce z Portugalczykiem.
1
Zbyt osobiście podchodzisz do tej kwestii według mnie ;) żaden z tych transferów nie jest twój czy mój. Powinniśmy trzymać za nich wszystkich kciuki i tyle. Nie ma co wypominać że się w czymś miało racje czy jej nie miało. Kibicuj Francuzowi bo to naprawdę zdolny gówniarz. Jak mu się w głowie ułoży to może być nawet głównym motorniczym tego zespołu w przyszłości.
0
Troszkę wyżej opisałem innemu użytkownikowi co myślę o Dembele ne chcę się powtarzać więc jeśli interesuje cię moje zdanie to przeczytaj :)
1
Ja tam wierzę we Francuza. Jast młody i ma kosmiczny talent. Pewnie ma jeszcze siano w głowie, ale jak Messi wierzy to my mamy go skreślać ? W poprzednim meczu przypomnę strzelił dublet i zanotował asystę ;) Jego podania są perfekcyjne więc ma dobry przegląd jest też mega szybki i dobrze prowadzi Pile. W następnym sezonie będzie rozwalal system zobaczysz
1
A mówiłeś o tym Bartomeu ? ;)