sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pirat. To była zapewne przyczyną tak ogólnie.
2
Ale słaby crack lub brak pathy też może tak działać na komputer. Nie strasz kolegi od razu wydatkami ;) Nie mówiąc już o tym że crack mógł zawirusowac.
2
Leć na policję od razu. Co tu jeszcze robisz ?
2
Marcelo na oiomie leży. Nie śmiej się z czyjegoś nieszczescia. Ciut mocniej by mu Sergii wypłacił i kaplica by była.
2
Co poradzisz taki mają klimat :)
4
Ale co dzisiaj Rakitic pociągnął skrzydłem ... pięknie to zrobił. :)
0
Wtedy dzięki Marcelo Messi pozamiatal Real ;)
3
Co ja czytam:
"Prezes Atlético Enrique Cerezo wziął udzielił wczoraj kilku wywiadów" he he wziął i udzielił skubany :). Tak w ogóle koleś trochę koloryzuje że jest na poziomie Messiego i Krystyny. Dobry jest ale nie przesadzajmy.
0
W miarę dobry. Ale to ploty są.
0
Nie no to by było przegięcie. To słowiańska bajka jest.
0
he he he. OMG Żebrowski.
0
Spoko się nada. Bardziej podobny do tego z gry. Ale pewnie jako aktor - uboższy warsztat.
0
Jeśli im się uda to 2 sezon będzie już wypasiony :)
0
Tak coś czułem ;)
0
Myślicie że fake ?
Koleś jakoś średni mi pasuje do Geralta ale pewnie grą jestem przesiąknięty ;)
11
edytowałem i przeoczyłem - już poprawiam. Kuźwa już się nie dało - musicie z tym żyć ;)
1
"Cope" podaje iż Barcelona zakomunikowała że Atletico że wpłaca klauzule za Griezmanna :)
http://www.cope.es/noticias/futbol/noticia-cope-barcelona-comunicado-atletico-madrid-que-pagara-clausula-griezmann_212499
1
Moja logika jest podobna do twojej z tym że w twoim przypadku wiemy jak to się skończyło i nie skończyło się źle. Skąd więc taka twoja narracją że: "jego kartka mogła zniweczyć plany" ? Wiemy że nie zniweczyła. To to samo co mi zarzucasz że "nie wiemy jak by się to potoczyło" czyż nie ? :) Więc nie rozumiem podwójnych standardów w myśleniu jeśli wiemy już ze jego zachowanie nie zniweczyło planów natomiast pomogło w osiągnięciu remisu :) Skupmy się na faktach dostał czerwo ale znacząco przysłużył się dobremu wynikowi a co mogło być z powodu jego kartki ? To domysły.
7
To tak jakby liczyła się tylko ta kartka a reszta nieważna. Gdyby nie jego asysta nie było by gola i było by 1:2 dla Realu - trzeba mieć tego świadomość. To chyba też by zniweczyło roczne starania czyż nie ? ;)
34
Trochę przegięte oceny Sergi Roberto. Dopóki Marcelo go nie sprowokował grał bardzo dobrze. Piękna asysta na milimetry.
0
Nie no dopisze jeszcze - Verratti wygląda jakby mu tłumaczył - musisz tak negocjować żeby szejk dał Ci podwyżkę ;P
1
Neymar negocjuje z Reale i zdjęcie że specem od takich negocjacji :)
0
Niech zgadnę - prawa noga :[
0
To wejście miało po prostu dać Ramosowi do myślenia i było zamierzone. Finalnie nic mu nie zrobił ale Ramosik rozpaczał jak nasz Suarez*2. Szkoda że sędzia przerwał akcję - trochę poleżał by na murawie to oduczyłby się zagrań nie fair ;)
1
:)
https://www.facebook.com/groups/1368184049870165/permalink/1847138635308035/
Na samym końcu (na 12 sek przed końcem) słychać "la kurva la kurva la kurva". Ostatnio kolega na La -Rambli pytał co to znaczy - chyba zakręt ;)
0
ups pochopne wnioski - jednak nie tak źle ;)
0
OMG Lahoz. ..... Stawiają wszystko na jedną kartę abyśmy nie zrobili tego rekordu :[ Idą na noże. Większego kalibru już nie mogli wyciągnąć. Jak Lahoza przejdziemy to rekord nasz ;)
0
Pazera studio. Darmowy fajny program do konwertowania formatów video
2
Ciekawy filmik i ciekawe ujęcia kamer.
Zerknijcie na minute 2:04. Świętoszek Marcelo sprowokował oczywiście łokciem naszego Sergi podobnie jak Ramos Suareza. Nie tłumaczę tutaj Roberto bo nie wytrzymał presji a jedynie wrzucam aby była jasność że to oni często prowokowali świńskimi zagraniami naszych.
0
Jeśli nie ukarał zawodnika to może po prostu go nikt nie obraził ? :).
Czy nikt tego nie bierze pod uwagę ? Podejrzewam że na stronie białych na pewno XD