0

Myślicie ze on prosi o te wywiady ??? XD ... to jego proszą - a że to dobry człowiek to ich udziela. Tak poza tym to pasuje mu ta Japonia jakoś do charakteru chyba ;)

0

Piękny opis tego podania od Cesca. To musiało być magiczne bo miliony energii na świecię było skupionych właśnie na nodze Andreasa ;)

5

"a w Barcelonie pozostanie w cieniu innych zawodników" No to skubany wierzy w niego nie ma co

0

Psg musiałoby chyba zwiewac do Szwajcarskiej ;)

1

jak to jest że kwoty piłkarzy których chcemy pozyskać rosną z przeglądu na przegląd a tych których sprzedajemy (Marlon) spadają :)

0

słowny gwałt ;)

1

Ależ brutalny gwałt.

0

Po cholerę Dollaruma na okładce jak temat z tyłka - wszyscy zaprzeczają. Tak sobie myślę że PSG wymieni się z Realem na swoje największe gwiazdeczki.

8

A ja powiem tak. Śmieszą mnie te gadki "pokrzywdzonych" piłkarzy bo Barcelona nie proponuje im podwyżki co kilka miesięcy. Jak się nie podoba to wyjazd do Manchesterów. I jestem pewien że żaden się nie odważy. Wątpię że będą tak wyrywni bo tutaj oprócz kasy są na ustach świata bo co roku w gablocie ląduje jakiś puchar (przynajmniej jeden). Chcą to zmienić na Chelsea co by zarabiać kilka baniek więcej spoko - ich wartość po 1-2 latach grania bez błysku trofeów - co za tym idzie flashy spadnie na pysk. Ja myślę że są tego świadomi. Dlatego takie grożenie i zdziwienie "że nie dzwonią" mnie obrzydza. Koleś gra w podstawie w jednym z najlepszych klubów świata a Ci ciągle czekają na telefon w którym chcą usłyszeć damy Ci 2 razy tyle bo jesteś boski .... co to kuźwa infolinia ??

1

"EasyRecovery" chyba czy jakoś tak

3

Pewnie już było ale ponoć jakiś Egipcjanin pozwał Ramosa na ponad miliard euro za straty moralne narodu ;)

15

Już mnie irytują Ci "zdezorientowani przedstawiciele" Niech idzie do Chelsea lub United z nadzieją że wygra cokolwiek. Kurde gra w klubie z TOP 3 na świecie. Robi piękne akcje z Messim. Ma pewność że jego gablota z pucharami co roku rośnie. Kurde wychodzi w podstawie. Ale nie .... dajcie wincyj kasy bo idę do Chelsea. Ofertę na pewno dostanie ma jeszcze 2 lata grania u nas więc trochę pokory kurka.

0

A no taki że jak Antek odmówi to możemy sobie co najwyżej pobiadolić. On jeszcze się publicznie nie określił.

1

No to szybciej powinniście dojechać ;)

0

Mogą zapłacić. To jest jednak grajek z TOPU jak nie łapie kontuzji a w Anglii (o dziwo) nie łapał. Może chodziło o ciągłość gry ? sam nie wiem.

9

No ale usiłowanie zabójstwa ? To już śmieszne jest ;)

2

0

Dyskusja rodzi się z prostego powodu - następna akcją boiskowego bandyty która wyeliminowała świetnego gracza z finału LM a i być może z MS w Rosij.

2

jak lecisz na klate to wyciągasz rączki by zamortyzować upadek i nie zaorć noskiem. No ale może lepiej się obrócić oo 180 by upaść n plecy ... jak się jeszcze przy okazji ręke przeciwnika wkręci w ten opbrót to czemu nie ? ;)

0

ha ha ha boże człowieku to nie tylko o to starcie chodzi. On jest rekordzistą czerwonych kartek w Lalidze. "Czerwony Ramos" mówi ci to coś ? Koleś ewidentnie ma problem z myśleniem na boisku. Może chce dorównać Pepe ?

0

Nie trzyma ale obraca się w taki sposób aby Salah nie miał szans jej wyjąć jak w Judo. Swoim obrotem upada całym ciałem na bark i zdaje się ma w czterech literach czy zaora buźką o glebę bo chodzi mu o jedno.

6

Tak bo musiał nadążyć za dźwignią twojego bohatera aby nie doznać złamania otwartego trzymanej ręki :)

4

W najgorszym z możliwych - w momencie upadku gdy pada ciałem na jego bark - w zasadzie mógł mu tą rękę złamać. Salah mu wsadził łapę jak biegli trochę się potrzymali ale Ramos zamiast amortyzować swój upadek zrobił wszystko aby uszkodzić Salaha. Myślę że nawet jakby miał gębą przeorać murawę to i tak by ni puścił. Wyczuł moment i wykorzystał wiedział kogo ma w kleszczach ;)

0

Live grało lepiej ale bardziej w tym zasługa była Innych graczy według mnie. Poza tym Real jest doświadczonym klubem. I ten scenariusz był po prostu bardzo prawdopodobny że przetrzymają pierwsze ataki a później zjedzą ich doświadczeniem ... i tak się też stało. Co z tego że Salah by sieknął z 1 bramkę więcej jak mieli dziwaka na bramce którego zżarły nerwy i w razie co mógł jeszcze dołożyć jednego babola dla pewności ;) To był finał Bale'a i to on miał akurat "dzień konia". Myślę że Salah by tu niestety nie pomógł :(

0

Ja uważam że pozostanie Salaha w grze za dużo by im nie dało. Ramos natomiast to boiskowy bandyta. Od momentu gdy wyleciał z boiska za kose na Messim zwracam na niego uwagę i prawie w każdej sytuacji wystawia łokcie, popycha, gra nieczysto. Robi wszystko by uszkodzić przeciwnika. Nie wiem czy tu miał intencje tylko przerwania akcji ale biorąc pod uwagę to co już widziałem w jego wykonaniu bliżej mi teorii że naprawdę chciał zrobić mu krzywdę albo po prostu jest tak głupi że nie zdawał sobie z tego sprawy.

0

Ja wiem ? .... koleś był piłkarzem. Dość dobrym. Zaczynał razem z Ibrahimovicem i na początku Szwed miał problem by go wygryźć w Ajaksie. Więc myślę że zna się na piłce i nieczystych zagraniach jak mało kto z np La-Rambli. Nieźle tą sytuację podsumował Diss w swoim ostatnim filmie. Ogólnie uważam podobnie. Ramos to skończony debil co jednak nie ma wpływu na fakt że Real osiągnął coś niesamowitego (chociaż może gdyby nie wyeliminował Salaha ....). Normalny człowiek upadając chroni siebie przede wszystkim a nie trzyma do końca przeciwnika za ramie by na nie upaść ;). To naprawdę trzeba mieć w głowie siano by w takiej sytuacji nie puścić ręki przeciwnika nawet odruchowo.

0

Na pewno to nie żyje Kopernik.

0

Ta druga bramka Bajla też ładna inna sprawa że oczywista do wyjęcia. Ale ładnie zalutowal.

0

JA piernicze po cholere dajecie czarno białe zdjecie - przecierz to sugeruje jedno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?