2

Rozumiem że Dembele to nie "twój" transfer XD

2

Nikt go z kluby nie wywalil. Odszedł w nie ładnych okolicznisciach, dając wielu do myślenia już wtedy że jest ułożony z Realem. Zastanawiam się czy bardziej jarasz się Neyem (który z glwa ma jeszcze gorzej niż Francuz) czy hejtujesz Dembele. Wątpię by wielu tęsknilo za Brazylijczykiem nawet jakby Dembele okazał się finalnie dnem. Oprocz talentu zawsze ważna jest postawa jaka człowiek prezentuje bo to sport drużynowy.

0

powinien.

0

Fajowy skład :)

0

nie do końca. Griezmann dał do zrozumienia że coś jest na rzeczy i da odpowiedź przed mundialem. Podejrzewam że po finale Atletico coś się zadzieje. Natomiast Ney do końca ściemniał i był dwuznaczny ... jak już się dogadał to ogłosił .

0

Pewno po mimice + pewna doza postrzegania "sprawy" jako kibic Barcelony. Ale w sumie Pique też ma coś w sobie ;)

0

Co tam robi Figo ???? Żart ale ten w niebieskiej koszuli .... ;)

0

Faktycznie na ceneo w sklepie Sferis znalazłem jeszcze taniej :)
Dzięki ziomki za rady. Jeszcze tylko last pytanie bo się nie znam kompletnie jest różnica że ta moja konsola jest "XBOX one S" pódą te gry co są na "XBOX ONE" ?

0

Sprawdze, sprawdze :)

0

A to że syn ma "Xbox S" nie robi różnicy? Skąd w ogóle taka różnica w kwocie ????

0

Hej, ziomki mam xbox one s i zastanawiam się czy ta gra pójdzie na mojej konsoli. Nie chce dzieciakowi zrobić przykrości.

http://allegro.pl/show_item.php?item=7240197795&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Jak ktoś się zna to proszę o info normalnie kosztuje przez konsole to 250 zeta. Poza tym znacie się czy na takich aukcjach nie ma jakiś haczyków? może jakiś tryb nie bedzie działał czy coś ?

0

Bo ty nie robisz tego samego ? :) Ale mam z ciebie beke. 4 dni w serwisie i robisz dymy. Przystopuj troche bo bana obskoczysz. Zresztą co się mnie czepiasz jak widać miażdąca większość zgadza sięz tym że Beil na czerwo zasłużył. Nie tylko tutaj. Redaktorzy w studiu jak komentowali mecz też się za głowę łapali. Poza tym na różnych forach mówią jednym głosem o tej sytuacji. Ja nie muszę Ci nic udowadniać bo mam rację Ale ty widzę się neiźle pieklisz ;) Może wkońcu ktoś Ci to jednak wytłumaczy :P

0

Nawet po zielonych na początku tego wątku widać kto tu pierniczy jak potłuczony i żyje w oparach absurdu.

0

He he he. Ale twardo obstawiasz przy swoich glupotkach. Skoro nie rozumiesz podstaw gry w pile nic na to nie poradzę. :). Tu nie chodzi o kwestie Real czy Barca. To są podstawy których nie ogarniasz. Są zagrania niedozwolone i bale je zastosował. Może kiedyś to zrozumiesz trzymam kciuki.

0

no to już zacznij płakać ... twoje pojęcie o piłce jest takie że płacz jest jak najbardziej na miejscu. Nakładka na wysokości piszczela, faul od tyłu bez możliwości odebrania piłki - w zasadzie atak na nogi przeciwnika a nie walka o piłkę a ty opowiadasz pierdy że Umtiti za szybko wstał XD i go nie bolało. TO NIE MA NIC DORZECZY :). Takie zachowania są karane czerwonymi kartkami bo są niebezpieczne dla zdrowia piłkarza. ... "wyzywam od dzieci" ??? to raczej nie jest wyzwisko no ale jak tak to odbierasz to coś jest na rzeczy chyba. Jak już oceniasz mój poziom to trzymaj swój w lejcach.

0

Do utworu muzycznego mi jednak średnio pasuje.

0

Taktycznie ... ;P

0

Czyli takatyczny to żywszy ? :)

0

Mnie tam bardziej się z filmu podoba. Co wy z tym taktycznym ? jakaś nowa moda czy jak ?

1

"Ja nie widziałem jeszcze kartki za to że mogłeś coś crobic a niezrobiles." - i to Cię wyjaśnia :). Człowieku jeśli nie widziałeś czerwonych kartek za faule które mogły spowodować kontuzje (w tym złamanie) to albo jesteś dzieckiem które mało w życiu meczy oglądało albo prowokujesz. To norma że za wejścia nakładką grozi czerwona kartka i zazwyczaj jest rozdawana. Przykład Beila i Umtitiego jest wręcz książkowy. To był atak od tyłu nakładką typowo w nogi bardzo groźny bez możliwości przechwycenia piłki. Messi dostał zasłużenie zółtą kartę tylko za impet tam nawet nie było za bardzo kontaktu - nawet nogi w ostatniej fazie podkurczył i zachaczył go (!!!) tylną stopą nie przednią. Sugerujesz że trzeba nogę złamać by dostać czerwoną ? Co ty bierzesz ?

0

Dopóki CR7 jest u biały to on tu i teraz na pewno liderem nie będzie ;)

1

To był dotyk który mógł zaowocować otwartym złamaniem. Siły jaką Bale to zrobił nie znamy ani ty ani ja, ale styl jest właśnie masakryczny - czyli zakazany czerwem (tu nie widocznym akurat przez ślepca).

0

Człowieku gdzieś ty się uchował ? :)

0

Ten gol co dalej w linku to dzieło k...wa sztuki.

0

Super ale Dembele mógłby dokładnie tego samego uczyć się o Messim. To byłoby chyba bardziej na miejscu ;) ale i tak szacunku dla Leo.

1

Mats nie lubi konkurencji. :)

1

Trudno powiedzieć. Ten sezon nie dał nam pełnego obrazu Dembele u nas. Są wspaniałe przebłyski jak i wspaniałe lagi w jego wykonaniu. Jak złapie stabilną forme i będzie wychodził w podstawie to łatwiej będzie o takie porównania. Na dzień dzisiejszy Mbappe.

0

tak coś tam ma ale dalej brakuje mu myślę że 60% reszty ;)

0

Ogólnie tak. Zgadzam się z tobą, jednak zauważ że u nas 30% formy więcej robi większe wrażenie na odbiorcy niż 70% spadku formy u przeciwnika - to już może być (dla kibica Barcy) mniej zauważalne ;). Ja jednak po Villarealu spodziewałem się więcej ... no ale nie zamierzam tu narzekać ;)

0

Myślę że 70% zasługi przeciwnika 30% naszej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?