0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

To niestety fakt.

7

Wszystko cacy szkoda tylko że aby wykrzesac z siebie taki poziom nasi zawodnicy potrzebują jakis niesamowitych okoliczności typu ostatni mecz w karierze dla Barcy lub motywacja po blamazu 10 lecia. Btw gratki - zagrał jak za starych lat. Szkoda że nie grał tak przez cały sezon. Ten mecz potwierdził że jeszcze go na to stać - trochę to smutne że się u nas wypalił. Kiedyś takiego Inieste oglądaliśmy co 3 dni, ten mecz przypomniał czasy w których Barceloną w pomocy była potworem nie do pokonania.

1

Komentarz usunięty

2

Cholera. Co najlepsze - na koniec zachował - chytrusek jeden :)

47

Dobry tekst: "Sevilla płaci rachunek za Romę" ;)

0

on już chyba podjął tą decyzję o odejściu niestety :(

0

Niekoniecznie - jest takie powiedzenie gra się tak jak przeciwnik pozwala. Nie zapominaj że dziś przeciwnikiem Sevilli jesteśmy my ;)

6

Iniesta dziś początek spektakularny. Chyba chce nas do łez doprowadzić skurczybyk.

5

Kurde dlaczego oni takiego głodu nie mają w LM. :(

5

Fajnie zgasil dziennikarzyne w odpowiedzi na pytanie o Inieste :)

0

Jakby kochał to by nie przeszkadzał ;P

11

Ja tam jakoś przyzwyczajony nie jestem :|

0

Gdyby nie czerwo to byśmy ich dojechali.

0

Po prostu grzech Antka nie brać za tą kasę, bo później napastnik tej klasy to majatek.

0

Coutinho ?

8

Trochę przejmuje to po mału Coutihnio. Messi wciąż jest kluczowym ale Cou jak bierze ciężar gry na siebie to robi się magia. Strasznie fajnie się ogląda brazylijczyka w akcji.

5

"Nie popełnię tego samego błędu co przeciwko Romie" mógłby to rozwinąć - ciekawy jestem jak ocenia swój błąd - co myśli na temat tego co zrobił źle.

0

Pewnie będzie można co dokupić i cacy.

0

Kolego ... trochę dystansu ;)

0

Mendieta to też bardziej ikona Valencii niż nasz

0

Ale ...... :| ..... sarkazm ;)

6

Messi też miałby szanse na zamorre ale nie występuje na bramce ;)

0

jeśli się skończą kompromitacją Argentyny i kasacją jego marzeń to na pewno będzie zupełnie inny ... ale jeśli już uzależniać od tego jego formę na next sezon czy to fizyczną czy psychiczną to nie liczyłbym na fajerwerki. TO mnie martwi bardziej niż wizja że teraz jego słabsza forma to niby dlatego że się MŚ przejmuje. On zawsze łapał doła pod koniec sezonu z tego co pamiętam.

6

masz racje ja na przykład kompletnie się z tym co napisałeś nie zgadzam.

0

Dziś grał pięknie - trochę brazylijskiej magii bez zbędnej dziecinady ;)

0

1

Wątpię by aż tak jak Benzema ... szanujmy się trochę ;)

19

Ja życzę przede wszystkim Gomesowi więcej wiary w siebie i siły aby się odbudował. Wbrew większości tutejszej gawiedzi lubię go. Myślę że Totki to bardzo dobry kierunek dla niego i może tam odgrywać istotną rolę w zespole. Na pewno ten chłopak w piłkę umie grać bardzo dobrze. Barcelona ostatnio zawodzi nie tylko stylem grania ale i stylem kibicowania ;)

0

Oj zawsze był XP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?