sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xsofcbxo przytoczył ci ... No ale jak się nie chce czegoś widzieć to się nie widzi. Ja kolego nie e wiem co ty masz za problem 99℅ świata piłkarskiego rozpływa się nad tym jakim genialnym pilkarzem jest Ivan i jak wiele wnosi do zespołu a tu taki zonk. :)
0
Twoja ostatnia wypowiedź wiele tłumaczy ;) Nie dziwię się że koledzy zamilkli XD
0
Proszę Cie kolego nie kompromituj się. Dość dużo osób Ci już tutaj tłumaczyło że gadasz głupoty a ty brniesz dalej w swoje teorie. Oczywiście że kibicuje Barcelonie dla wyników .WTF ??? O,o Jak lubisz sztuczki techniczne to polecam piłkę halową. Niech zgadnę - zacząłeś kibicować Barcelone w pięknej erze tiki taki Guardioli i do tej pory nie zdałeś sobie sprawy że piłka i bez takiej gry może być piękna ?
0
... ale daje wyniki.
0
Dobrze że jednak nie przyszedł nas trenować. Koleś przegina z uwielbieniem do Leo. W ten sposób nie da się prowadzić drozyny.
1
Przynajmniej mamy jakąś duszę jeszcze ;). PSG to już dawno tą dusze sprzedało diabłu czyt. szejkowi ;P
9
Dwiema nogami i jeszcze jeszcze jedną rekę już trzyma długopis do podpisania kontraktu XD.
0
Kurde z tych opcji wynika że Dembele będzie jednak tym rezerwowym ;) Koleś z pensją 12 baniek. Ja tam się nie dziwie Utitiemu że walczy o podwyżkę ;)
2
Lepiej było podmienić głowę a nie koszulke ;)
3
Na pewno powinien dostać większy hajs ale mógłby się wstrzymać z przesada w tym aspekcie. W niedalekiej przyszłości na bank by był u nas w topie jeśli chodzi o place
15
Nie ma co płakać. Najbardziej nie lubię jak zawodnicy doją ten klub. Liczę na mądrość francuza bo sportowcem jest zacnym a sportowiec oprócz hajsu potrzebuje trofeów ;)
0
Dokładnie to prawie kaliber PSG ostatnimi czasy ;P
11
Czy aby działania Maurihnio są legalne ? My za takie podchody do Griezmanna mieliśmy kłopoty.
0
Ciekawi mnie jak stali w hierarchii płacowej nasi najlepsi obrońcy jak np Puyol.
0
Byli lepsi np Puyol. Pytanie jak stali w hierarchii płacowej.
20
Bez przesady kto jak kto ale Umtiti ma prawo chcieć duzej podwyżki. Dembele jak by chciał to by było śmieszne po prostu.
3
Kurde koleś w 2016 był na podium złotej piłki. Wiek ma odpowiedni. 100 baniek za taką persone to juz nawet nie promocja - to wyprzedaż. Naprawdę trzeba go kupić. Mówienie że sie nie przyda to czystej wody ignorancja.
2
Ma w cholerę kasy, a Francuzów jego poczynania raczej obchodzą ;). Wkurzajace natomiast jest ze kilku mega bogaczy moze tak rządzić przy szampanie i cygarach
5
kurna to podanie Iniesty nawet w telewizji wydawało się trudne. Cholera magik jeden.
0
Przecież to widać na meczach. Wiesz co to jest charyzma ?
2
Jedno słowo ... charyzma, Messi jej nie posiada ;)
0
Ja tam więcej braków widzę u Semedo.
1
No ale jednak często się tak zdarza jak powiedział. W zasadzie mądre słowa jak na niego ;)
4
Nie wiem - ja powoli zaczynam widzieć Roberto na tej obronie. On naprawdę nie nawala grając tam i robi to coraz lepiej. To bardzo ważna pozycja i szczerze mówiąc wątpię byśmy na ten moment mogli wyjąć kogokolwiek kto lepiej by sobie radził tam od naszego Sergi.
6
"Wszyscy kibicowscy Janusze "przerzucą" się teraz na kibicowanie Realowi" czyli pozostanie po staremu ;)
0
Jeśli chodzi o prestiż to ibre byś upchnal gdzieś ;)
2
Szklankę kupisz za złotowe i jeszcze cwiara będzie XD ... na kaca ;)
0
Też mnie to zastanawia
26
Ta Suarez na ławę a Rakitic drewno.... Ciężko się czyta takie fantazje ;)
0
Meczyk Hiszpania - Argentyna zapowiada się wybornie :)