sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Heja ziomy. Jaką strone z torrentami (bardziej chodzi o polskie strony) polecacie ? torrenty.to przestała istnieć a polskie-torrenty są tak zasyfione wirusami że boje się tam wchodzić :(
5
Mam nadzieję że teraz Messi rozniesie Chelsea w pojedynkę :)
0
Może masz rację - sam nie wiem, ale Mina to świerzak a kolano Pique to podobno jakieś obicie - żadna poważna kontuzja.
0
A za kogo byś go powołał ? Bo wiesz twoja odpowiedź pachnieć będzie intencją osobistą. ;)
1
http://memy.pl/q/r9Jz3ww0y
1
Na pewno się dogada ;). Musiałby jeszcze ze swojej kieszeni dorzucić 222 mln zapewne ;)
0
Żartujesz chyba. Z Neymarem gra z Chelsea wyglądała by identycznie lub jeszcze gorzej (bo rozbijał by się o ich mur indywidualnym próbami wejść). To była bardziej zasługa dobrze grającej Chelsea niż problem z polotem u nas. My zgraliśmy bardzo dobry mecz bez zbędnego ryzyka. Poza tym ja mówię bardziej ogólnie. Wiadomo ostatnie mecze nie powalają ale u nas zjazd formy w tym okresie jest normą - a i tak lekko go przechodzimy. Dla przypomnienia sezon czy dwa sezony temu (z Neymarem) straciliśmy prawie mistrza w ostatatnim okresie sezonu tracąc chyba 12 punktów mecz w mecz. Z Atletico też zagraliśmy dobry mecz. Wiele osób musi sobie uzmysłowić że Barca z czasów Xaviego, Iniesty, Ronaldihnio która gniotła wszystko i wszystkich jak leci prędko się nie powtórzy. To był złoty okres który się skończył i nie ma co ich hejtować teraz o brak polotu - bo i tak jako zespół jesteśmy mega groźni, mamy swój styl i to nas dalej wszyscy się boją.
0
A ja się z tobą nie zgodzę że brakuje nam polotu z przodu. Odejście Neymara spowodowało odblokowanie Alby który z Messim robi teraz pieknę akcyjki z przodu - nie tylko efektowne ale i efektywne. Przyszedł Coutinhio któremu polotu nie można odmówić do tego nasz nowy brazylijczyk gra z CAŁYM zespołem a nie tylko z wybrańcami. Ogólnie zespół stał się bardziej spójny i ja wcale nie tęsknie za czasami MSN, które jeśli się zacięło to zespół nie był w stanie zareagować na ten problem. Neymar za bardzo myślał o sobie w kategorii mega gwiazdy futbolu a za mało o kwintesencji tego sportu czyli grze zespołowej i oddaniu się zespołowi. Nie sądzę by to się u niego zmieniło. Mega gwiazdę juz mamy która oprócz tego że nią jest to prowadzi ten zespół tak jak to osoba z takimi umiejętnościami powinna robić. Dodać należy że w niedługim czasie powinien odpalić Dembele który umięjętności ma podobne do Neymara. Poniekąd obawiam się czy chłopak jest mentalnie ułożony na naszą Barcelone ale to się okaże a na razie mamy mega pakę i lepiej tego nie zepsuć ponownym przewartościowywaniem szatni.
0
I gitara. Sprzedać chłopaka może jeszcze sobie jakoś karierę ułoży.
0
Możesz mieć dużo racji. U nas przyjęło się już że chwalimy za takie mecze przede wszystkim Messiego - często wystarczy że prostu jest na boisku ;) Co nie zmienia faktu że Ney odwalił słaby numer (nawet dla siebie) z tymi przenosinami.
0
Za bardzo sprawiedliwy jesteś ;)
0
Zależy kto go ocenia. Ja go uwielbiam za dystans do siebie i charyzmę ... ale wiadomo że nie wszyscy go lubią.
5
Ibra to Ibra ;)
12
ekhmm nie przesadzasz z tą klasą u Beckhama ? ;)
0
Ssie niemiłosiernie ? Rozwiniesz ? jestem już starszym człowiekiem. Słucham tej muzyki około 30 lat i znam się na tym dość dobrze. Nergal jest dobry w tym co robi ale trzeba w tym siedzieć by to ocenić. Pobieżnie nie znając gatunku mogę powiedzieć że zwykłe brzdąkanie dotyczy np Stinga lub Coockera a to przecież mija się z prawdą - prawda ? ;)
1
Ironia ... kolego ;)
0
Nie kolego. To nie jest tylko mój problem tylko problem tej strony. Napinanie na kogoś takich tekstów publicznie jest słabe tak samo jak gwizdanie na swojego podczas meczu.
0
Jedyne czemu się dziwię to twoim wpisom.
0
Lider tego zespołu:
Ja jego muzykę akurat bardzo lubię :)
W świecie muzyki metalowej to jest ścisły TOP. (nie chodzi tylko o Polskę )
0
Bo najgorsze co rozpiernicza wątrobę to kwas (cytryna) cukier i alkohol. To akurat jest skład sławetnego drinku - Kamikadze ;P
2
Mi nie chodzi o Gomesa jeszcze tego nie zauważyłeś? On tego nie czyta na szczęście. Mi chodzi o wpisy takie jak twoje pełne jadu i nienawiści do kogoś kogo de facto powinieneś wspierać jako kibic tego klubu. Twój post usunięty przez redakcje w którym jęczałeś że ludzie głodują a Gomes zarabia miliony przebił chyba wszystko XD. Tobie więc sugeruje założenie fundacji wspierających walkę z biedą w kraju. Skup się na czymś ważniejszym niż zarobki piłkarza który ma na twoje wpisy wywalone równo, lub tak jak pisałem w tamtym poście poskarż się do zarządu Barcy że Ci zadek popękał z powodu Gomesa że zarabia miliony a ludzie głodują - może coś z tym zrobią.
5
Ja wiem czy dziwne ? Jakby Islam obraził to by dostał.
0
Verattiemu brakuje trochę mentalnie do Chorwata moim zdaniem tak samo jak całemu PSG brakuje do Barcelony.
0
Już go kurna muszą prosić żeby został ? O jprdl.
1
Jeden z Ciechanów - ma chyba 7 % alku ale jest wyborny. Złoty Bażant z biedry też extra
0
No radzą sobie radzą ale nie mogą sobie poradzić z Gomesem. To ich przerasta.
5
No no - Gomes nie dostał jedynki XD. Super kolego że dzielisz się przeżyciami ;)
0
Do redakcji - proponuje usunąć ten news. Bo Trzask pękających tyłków słychać chyba w biurach Bartomeu.
0
W Madrycie wystrzelą szampany
0
Obstawiam drugą opcję i bardzo szanuje Barto za ten gest.