sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poza tym Allegri to dobry fachowiec w porównaniu do klaskacza.
0
Zrobią taki autobus że Chelsea przy tym się chowa i płaczek będzie tylko łapkami machał.
1
Moim zdaniem Juve spokojnie może przejść Real. To jest drużyna turniejowa zawsze wysoko zachodzą poza tym może nie są w top 3 ale 4-5 pozycje u mnie mają. To jest ścisła czołówka. Real będzie miał ciężka przeprawę i spokojnie mogą odpaść.
1
Nie no u mnie nie ma z tym raczej problemu jak pie....le głupoty i zajarze to się przyznam ;)
18
Witam wszystkich. Muszę posypać głowę popiołem :(. Wykłócałem się przed meczem że Dembele nie nadaje się jeszcze na takie mecze jak ostatni z Chelsea. Teraz widzę że chłopak jednak dał radę. I nie chodzi nawet o strzeloną bramkę. Grał rozważnie i nie robił głupot a jego powrót i wślizg ratujący przed strzałem spowodował że poczułem się aż głupio ;) Wszystkim którzy twierdzili inaczej niż ja zwracam honor. ... i cieszę się z tego faktu niezmiernie ;) Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
0
Po trzecim golu miałem wrażenie że chce ściągnąć koszulkę i zrobić tą swoją zacną cieszynkę ale skromność mu chyba zabroniła ;)
3
Napastnicy napastnikami jak ten chłopak się wpasował w zespół to ja pytań nie mam. W niedalekiej przyszłości ten chłopak będzie jedną z głównych twarzy Barcelony tak jak teraz jest Iniesta, Suarez, czy Messi.
2
Ale że ironiczne KLASKANIE ? Takie jak Neymar do sędziego ? Kolego ty naprawdę masz wyobraźnię XD
76
Tylko tobie.
2
Koleś nad głową Messiego (pierwszy łeb powyżej) ma niezły obłęd w oczach XD
0
Może miał erekcję.
1
Jak ju z pyknął setkę to teraz poleci kilka litrów w szybkim tempie ;) ... że tak dodam - to było dopiero na jedną nóżkę ;P
2
OMG zatrzymał się w czasie. Co za gość. Ta sama historia ? Co on ćpie ?
1
Stadion pięknie dziś reagował na Andre :)
0
Będzie ten HAT TRIK :)
0
OMG co za mecz !!!! :)
1
No nie zupełnie polecasz większość którzy tu jadą po chłopaku i to w dość niewybredny sposób.
0
Pierwszy cytat może być pod wpływem emocji i relacji do niej po tym co zrobiła nieprawdaż ? 2 cytat: jedna Pani oczekuje miłości druga bezpieczeństwa w życiu... . Nie oceniaj wszystkich kobiet według jednego schematu - to zgubne. Widziałeś post Darshan1010 troche wyżej jest tam link do tego jak chłopak cieszył się z dziaciaków miesiąc temu do tego dodaj sobie jego avatar. Nie widzę tu nic co by go jakoś pogrążało.
1
To też fakt ale chłopaka znam przynajmniej z rozmów tej laski nie znam w ogóle. A tu 50% komentarzy że miała racje że koleś ją olewał i że bogaty to na pewno mu siano z butów wystaje i uczynił ją nieszczęśliwą. Noż kurde co za zawiść.
2
No nie całej przepraszam ;) ale nie spodziewałem się aż takich reakcji na ludzkie problemy. DO jasne cholery przecież my tu jesteśmy z jednego frontu.
4
Widzisz kolego - ludzka natura. Powiedziałes co Ci się przytrafiło ale przy okazji ci się wymskło że jesteś bogaty i dużo pracujesz. To już było chyba za dużo na wsparcie od La-Rambli. Dopowiedzieli sobie że ją olewałeś i była nieeszczęśliwa. Nie kontunuuj może już tego bo Ci zaraz dowalą żeś ją bił.
0
Ty rozumiesz? Kim ty jestes że rozumiesz ? znasz ją ? Kolega opowiedział co zrobiła. Jeśli nie koloryzuje to dla mnei jedyne to jest zrozumiałe. Nie dopowiadaj sobie bzdur z bujnej wyobraźni.
5
To jest powód by sie puścić z jego przyjacielem ?
Pozwolić mu myśleć że wychowuje swoje dzieci i odejść w ten sposób? Ludzie k ...wa co z wami ? Odeszła bo może miała powód ale jedziecie po chłopaku wymyślając WŁASNE historie !!
22
Co ty bredzisz. Puściła go z przyjacielem gdy on zapieprzal na jej wygodę. Mogła to inaczej rozwiązać.j jeszcze nie powiedzieć facetowi że nie jego dzieci? Serio ?
0
Nie martw się chopie z bliźniakami to bys się tylko zaorał ;). A tak na poważnie przejdź się po kumplach może i ich zweryfikuj ;)
0
Zobaczyli że się uśmiecha na zdjęciu i już im się nóż w kieszeni otwiera. Szkoda słów ... kibice.
1
Ale będzie dziś stress XD kurde bele.
0
Biorąc pod uwagę historię naszych spotkań to niekoniecznie się zagalopował.
1
Wszyscy powinni wspiąć się dziś na wyżyny swoich umiejętności a szczególnie Messi. Jeśli Leo będzie ściągał na siebie wielu obrońców próbami przedarcia się przez ich linie obrony to otworzą się przestrzenie dla pozostałych graczy. Tak to widzę. Urodził mu się 3 syn mam nadzieje że będzie mega zmotywowany i da nam dziś zwycięstwo.
0
Oho ... dobre pytanie ;)