sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ się biedaczysko musiało w sobie dusić .... :(
3
Gdyby wczoraj był Var to Lahoz każdą decyzję musiał by zmieniać - trochę by wstyd było ;)
1
Fakt wczoraj Waldek się nie popisał. Wydaje mi się że on trochę boi się wpuszczać Dembele przez jego ostatnie problemy z kontuzjami.
0
Mam zupełnie odmienne zdanie ;). To jego pierwszy słabszy mecz a jest droga polowa sezonu. Taktykę podań do Messiego sobie wymyśliłes na swoje potrzeby do teorii chyba. Jeśli tak to wszyscy poprzednicy Valverde też byli słabi łącznie z Guardiola. Meczu z Chelsea nie dało się zagrać lepiej bo niebiescy zagrali perfekcyjnie.
0
Eeee? Ty tak serio czy trolujesz ?
2
Nasi zagrali słabo ale Lahoz nam w tym bardzo pomógł -strasznie to spotkanie posędziował.
0
Zastanawiam się czy Lahoz ich tak podłamał czy położyli na ten mecz lahoza.
0
Podziękował ;)
4
"mam w głowie kakao"? O co kaman ? Kakao to można mieć ale w d... ;)
0
Podobno Ojciec mu odradzał odejście z Barcelony.
0
Bogaci są stać ich na taką karmę ;)
0
Sprawdzał co ma w kieszeniach
14
Koleś wygląda bardziej jakby ich błogosławił a nie wiskał.
0
Wszystko oprucz ambicji
0
Ha ha dobre koleś sam się zaorał
4
EE luzik tylko kupony zapodawaj XD
2
A nie ciągnie Cie trochę do Barcelony i zmiany swoich przekonań ? W końcu długo już tu jesteś myślę że znasz lepiej bordowych niż białych.
3
Bo o bukmaherce non stop było ;). Wkupil się pewniakami ;)
0
Bardziej chodzi mi o wybór społeczności.
2
Jesteś tu obecny non stop. Trochę dziwne ;) Ale jestem w stanie zrozumieć ... fajne miejsce.
0
Może źle skelciłem zdanie - sorki. Zespół traci na spójności. Neymar jest zbyt dużym indywidualistą. Akcje są przerywane jego stratami bardzo często. Współpracuje tylko ze swoimi wybrańcami itp itd....
0
Dla nas jego odejście okazało się raczej wzmocnieniem ;). Tyle ile on daje drużynie indywidualnie to zabiera zespołowo. Takie moje zdanie.
0
Kary finansowe i po klopocie
0
Moim zdaniem jest w stanie dać nam więcej niż Paco.
0
A może wstaw ten link tu kurna .....
0
Lepszy od starego ? XD
1
Zacytuje: "Critiano you are the best? Of course im the best" zbiera hejty bo jest zarozumialcem ale możesz go tam houbic jeśli lubisz.
1
Dobrze gada po co ta prerensjonalnosc.
0
Suarez jakby dziabnął po ramieniu to by zółtko zobaczył ;)
0
Dokładnie według mnie to błąd Waldka. Szakira powinna się spokojnie leczyć. Wydaje się że uraz się pogłębia i może Gerarda zabraknąć w naprawdę ważnym spotkaniu przez takie podejście. Verma oczywiście dał rade - dałby i od pierwszej minuty a mina Pique po zderzeniu bardzo kiepska i nieciekawie to wygląda. Niby kontuzja a wystawiąją go z takim przeciwnikiem - dziwne.