1

Ależ się biedaczysko musiało w sobie dusić .... :(

3

Gdyby wczoraj był Var to Lahoz każdą decyzję musiał by zmieniać - trochę by wstyd było ;)

1

Fakt wczoraj Waldek się nie popisał. Wydaje mi się że on trochę boi się wpuszczać Dembele przez jego ostatnie problemy z kontuzjami.

0

Mam zupełnie odmienne zdanie ;). To jego pierwszy słabszy mecz a jest droga polowa sezonu. Taktykę podań do Messiego sobie wymyśliłes na swoje potrzeby do teorii chyba. Jeśli tak to wszyscy poprzednicy Valverde też byli słabi łącznie z Guardiola. Meczu z Chelsea nie dało się zagrać lepiej bo niebiescy zagrali perfekcyjnie.

0

Eeee? Ty tak serio czy trolujesz ?

2

Nasi zagrali słabo ale Lahoz nam w tym bardzo pomógł -strasznie to spotkanie posędziował.

0

Zastanawiam się czy Lahoz ich tak podłamał czy położyli na ten mecz lahoza.

0

Podziękował ;)

4

"mam w głowie kakao"? O co kaman ? Kakao to można mieć ale w d... ;)

0

Podobno Ojciec mu odradzał odejście z Barcelony.

0

Bogaci są stać ich na taką karmę ;)

0

Sprawdzał co ma w kieszeniach

14

Koleś wygląda bardziej jakby ich błogosławił a nie wiskał.

0

Wszystko oprucz ambicji

0

Ha ha dobre koleś sam się zaorał

4

EE luzik tylko kupony zapodawaj XD

2

A nie ciągnie Cie trochę do Barcelony i zmiany swoich przekonań ? W końcu długo już tu jesteś myślę że znasz lepiej bordowych niż białych.

3

Bo o bukmaherce non stop było ;). Wkupil się pewniakami ;)

0

Bardziej chodzi mi o wybór społeczności.

2

Jesteś tu obecny non stop. Trochę dziwne ;) Ale jestem w stanie zrozumieć ... fajne miejsce.

0

Może źle skelciłem zdanie - sorki. Zespół traci na spójności. Neymar jest zbyt dużym indywidualistą. Akcje są przerywane jego stratami bardzo często. Współpracuje tylko ze swoimi wybrańcami itp itd....

0

Dla nas jego odejście okazało się raczej wzmocnieniem ;). Tyle ile on daje drużynie indywidualnie to zabiera zespołowo. Takie moje zdanie.

0

Kary finansowe i po klopocie

0

Moim zdaniem jest w stanie dać nam więcej niż Paco.

0

A może wstaw ten link tu kurna .....

0

Lepszy od starego ? XD

1

Zacytuje: "Critiano you are the best? Of course im the best" zbiera hejty bo jest zarozumialcem ale możesz go tam houbic jeśli lubisz.

1

Dobrze gada po co ta prerensjonalnosc.

0

Suarez jakby dziabnął po ramieniu to by zółtko zobaczył ;)

0

Dokładnie według mnie to błąd Waldka. Szakira powinna się spokojnie leczyć. Wydaje się że uraz się pogłębia i może Gerarda zabraknąć w naprawdę ważnym spotkaniu przez takie podejście. Verma oczywiście dał rade - dałby i od pierwszej minuty a mina Pique po zderzeniu bardzo kiepska i nieciekawie to wygląda. Niby kontuzja a wystawiąją go z takim przeciwnikiem - dziwne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?