sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ni nie wiem czy nie powinien w tym najsilniejszym jednak być Iniesta i Sergi Roberto.
0
Ludzie patrzą na przydatność do zespołu. Arnaiz to napastnik i strzelał jak grał - za to go w końcu rozliczyliśmy. Denis miał być nie wiadomo jakim Coutinhio czy drugim Iniestą niestety to nawet nie pokazał nigdy nawet 1/10 tego poziomu. Poza tym może to dobry pomysł dać go do Barcy B aby grał - pytanie czy by na to poszedł ;)
8
Wielu dostawało podobne ilości na początku i się przebili. Ba nawet taki Arnaiz co wchodził to pokazywał że się nadaje.
4
Na treningach powiadasz ... ;)
0
Jeśli tylko jeden będzie go krył to Messi będzie miał ułatwione zadanie ;) A tu Messi nie zagra i cały misterny plan w pis ..... ;)
1
Nie przypominaj ... ja Ci za to przypomnę że gdyby nie jego bramki dziś nie bylibyśmy tak spokojni o La lige. Dał dużo świeżości w środku pomocy. Jak zrobił to raz to jest to w stanie utrzymać - w tym pomoże mu trener mam nadzieję.
30
Ostatnio już kilku przeciwników jego transferu wyszło z nor z tekstami "a nie mówiłem" ... " będzie jak w totenhamie" itp ... itd ... XD.
0
To ty zaczynasz pretensjonalne gadki nie ja. Cofnij się kilka wpisów wyżej i sam sprawdź. Notowania Neymara poszły w górę ale tylko we Francji chyba. Ostatni mecz z Realem pokazał jak bardzo ten transfer mu pomógł. Z wielkiej bufonady wyszły nici. I żeby nie było - ja byłem bardziej za PSG pomimo wszystko ;) Apropo jego odejścia jest wielu piłkarzy którzy odeszli a szanuje ich baaardzo dla przykładu Ibra ;). I przestań mnie obrażać ja pomimo niesmaku rozmowy z tobą (po tych kilku pretensjonalnych twoich wpisach) nie atakuje cie personalnie - nie pisze że chrzanisz głupoty czy opowiadasz farmazony więc proszę Cię kolego zachowuj się no chyba żeś młody i nieopierzony.
PS. Bo nie wytłumaczyłem: Krystyna mimo całej mojej antypatii do niej XD jest jak by nie było prawdziwym liderem Realu który jednak prowadzi tych białych w ważnych meczach - ostatni przykład właśnie z PSG miałeś porównanie jeden do jednego ;)
0
Wiesz co - twój to świat możesz myśleć jak chcesz ja się z tobą nie zgadzam i nie chce mi się wywodów tutaj pisać. Uważam tylko że jak by przycisneli to Chelsea by nas tak skarciła że było by po LM w tym roku ;) Pozdro serdeczne ;)
1
kolego Barca grała otwarty mecz Chelsea zamkneła się w swoim polu karnym i czekała na kontry nie oglądałeś meczu ? JA mówie o stylach w jakich prowadziliśmy mecz. Barca grała bardziej otwarcie
0
Kolego troszeczkę kultury jesteś w miejscu publicznym. Jak ten fakt tak bardzo Cie boli to polecam dość znaną maść na pewne części ciała. No ale dobra rozumiem że to jakiś tam twój idol jest więc Ci wytłumaczę. Gdyby naprawdę chciał wyjść z cienia Messiego to najlepszym do tego miejscem była właśnie Barcelona. Gdyby miał aspiracje i UMIEJĘTNOŚCI na swoje zapędy bycia najlepszym piłkarzem na świecie miał do tego idealne warunki, idealne miejsce i jednego tylko gościa którego mógł przeskoczyć będąc z nim porównywanym na żywo jeden do jednego :). Nie zrobił tego wolał za to "wyjść z jego cienia". Teraz dociera ?
0
Ale tak myśli chyba tylko Neymar :) (druga opcja)
4
A mi troszkę Rybusa (na górnym zdjęciu) :)
2
Uhm Thierry Henry właśnie opisał jak logiczny to argument, a "ludzie z otoczenia Neymara" zapewne nawymyślali głupot XD. Tak wyszedł z cienia Messiego że znalazł się nawet w cieniu Krystyny.
5
Dokładnie tak - Neymar ośmieszył się tylko takim argumentem na powód odejścia od nas. To już jakby powiedział że idzie za hajsem by lepiej chyba zabrzmiało ;)
0
na pewno lepsze niż 0:1 ;)
0
Chelsea strzeliła bo Barca się otworzyła bo pomimo że graliśmy na wyjeździe to atakowaliśmy. Teraz jest 1:1 i nie musimy się otwierać ;). Natomiast oni są w takowej potrzebie.
2
Nie mam różowych okularów ale nie widziałem innej możliwości taktyki na Chelsea niż tą którą przyjeliśmy, Mogliśmy zagrać może bardziej intensywnie ale to wiązało by się z ryzykiem częstszych kontrataków a przy tak dysponowanej Chelsea mogło by sięto skończyć zamknięciem dwu-meczu już u nich. Jak dla mnie zagrali dobry mecz.
0
Uhmm co byś zmienił w naszej taktyce wizjonerze ?
11
On gada dobrze ty natomiast koloryzujesz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dokładnie - na tym poziomie jak trafia się dobry trener po stronie przeciwnika to robią się troche piłkarskie szachy.
2
" Skoro nie było tak źle to wytłumacz mi jak możliwe jest, że zespół który siedzi przeciwnikowi na łbie przez 90% meczu nie stwarza w ogóle okazji, a rywal bez problemu dochodzi do 3-4 sytuacji na strzelenie bramki"
Kolego to wynika po pierwsze z faktu że Chelsea zagrała bardzo dobrze w obronie. Po drugie dlatego że nie chcieliśmy ryzykować. Już napisałem wyżej gdybyśmy za bardzo penetrowali a oni wychodzili by z kontrami (co przy takiej grze jest oczywiste i dość proste dla broniących się) nie miałby kto bronić u nas. Przy ich bardzo dobrej postawie ryzyko było zbyt duże.
Mam nadzieję że wyjaśniłem ;)
PS. To że dochodzili bez problemu to trochę przerysowujesz - ogólnie wydaje mi się że bardzo zero-jedynkowo oceniasz wczorajsze spotkanie i nie widzisz wielu aspektów składających się na naszą postawę w tym meczu.
55
Ja może "uhahany" nie jestem ale też takie czarnowidztwo mnie irytuje. Chelsea postawiła taki autobus że nawet szpilki byś nie wcisnął. Nawet na naszych boiskach dawno czegoś takiego nie widziałem. Nasi siedzieli im na łbie przez 90% meczu. To oczywiste że z ich strony musiało pójść kilka kontr o wiele groźniejszych niż nasze akcje przy ich zmasowanej obronie. Taka rola lidera. Zauważ że niewiele zespołów (jeśli w ogóle jakiś) wykorzystało by JEDEN błąd przeciwnika na cały mecz. Dużo tu głosów że nasi zagrali słabo to mnie torchę śmieszy - przy tak grającym przeciwniku zagrali bardzo rozważnie troche więcej ryzyka i indywidualnych wejść w ich pole i pokarali by nas jeszcze mocniejszymi kontrami a wynik by nie dawał szans w rewanżu. Niestety nasz obraz jest wynikiem BARDZO DOBREJ gry Chelsea ale nie mamy się czego wstydzić a wynik wcale nie jest jakiś bardzo fartowny z naszej strony tylko wypracowany.
0
ale odpowiedziałbyś komuś jak już napisałeś ;)
0
Wystarczy że strzela ważne bramki - od tego jest.
0
Dziś niestety nie było okazji do skuteczności bo Chelsea jej nie dawała :(
0
Najbardziej mnie zawiódł Paulinhio. On był bardzo zagubiony przez większą cześć meczu. Trochę go chyba zżera presja.
0
Ależ ja nie mam pretensji do przeciwników. Podzielam też twoje zdanie że musimy sobie z tym radzić ale wiesz co ? Jestem prawie pewien że jesteśmy najlepszą drużyną na świecie radzącą sobie z taką taktyką. Na to nie ma prostego lekarstwa - trzeba docenić że potrafimy wykorzystać jedną szansę która się trafi na 90 minut.
0
Oczywiście że widziałem mecz z Eibar i nie byli równorzędnym przeciwnikiem. Spadek formy mamy ale mądrze przez to przechodzimy. Powiedz mi która drózyna wykorzysta jendą szansę w 90 minut meczu ? Naprawde aby dobrze ocenić naszą grę zacznij od oceny przeciwnika bo chyba większości tu umyka ten mały szczegół że Chelsea zagrała prawie doskonale.