3

Celna uwaga. trzeba się otrząsnąć ;)

0

Like it :)

0

Ale będzie miło wrócić do ligi jak PSG zgwałci real w LM XD

0

Było coś było ;)

1

no walczą ten puchar UEFA kurde chłopaki walczą.

2

gwałt jakiś ......

3

Cholera Neymar mnie mierzi ale piłkarskiego rzemiosła to mu nikt nie odmówi. PSG będzie po nich jeździć jak Tony Hawk na rampie ;P

3

yyyyy hy hyhyhyhyh. XD -21 :P

1

nie uda się.

1

Ja pierdziu -20 nad Realem w tym momencie sezonu. Dawno tak nie było XD

0

Podejrzewam że nawet jakby były powtórki to decyzja byłaby podtrzymania. Sędziowie muszą brać pod uwagę wiele kwestii. Roberto nie należy do rzeźników to po pierwsze po drugie cofał nogę przy tym wejściu więc nie bylo umyslnosci tylko czysta walka. Nie bronie go bo jest zawodnikiem Barcelony. Zauważ że 80℅ sędziów stara się nie zabijać meczy i nie być postaciami pierwszoplanowymi spotkania. Zazwyczaj stopniuja karanie zawodników chyba że ktoś zachowuje się zupełnie bezmyslnie. Tu bezmyślności nie było co widać po cofaniu nogi gdy zauważył przeciwnika. Nas szczęście piłka nie jest zero jedynkowa gra.

0

"Faul był na kartkę albo nie proste" i ty jako wyrocznia stwierdzasz czerwo ;)

2

Valencia dziś wypożyczyła pojazd od Special-One ;)

0

Alba w tym meczu miał ciężko przez taktykę Valencii a Cou sobie spokojnie radzi, pomału zacznie się zadomawiać ;)

3

Pique w topowej formie tak, ale kiedy on miał tą topową formę ? Teraz gra po prostu przyzwoicie. Verma go zakrywał czapką co mecz jak grał ostatnio.

0

Dokładnie ale widąć że on jest jednak grajkiem o innym trochę profilu niż Iniesta moim zdaniem. Według mnie to na nim będzie się opierać Barcelona jak Już Messi odejdzie.

10

aha ... już późno jest może śpiący jesteś ?

6

Ja bym spróbował Verme z Samuelem postawić ... mimo całej sympatii do Shakiry ;)

4

Suarez kurna ile on nam przełamań już w tym sezonie zrobił ;). Nie da się tego wariata za to nie kochać ;)

2

fakt Umtiti wraca do mega formy. Jeszcze w pierwszej połowie lekko niepewny ale w drugiej już zamiatał. Co to jest za kozak to ja nie mam pytań. Jeśli by jeszcze Verma wrócił z taką formą jak Samuela zastępował to kurna obrona jak mur chiński :)

0

Może pilot ;).

0

Spoko każdy ma prawo do swojej opinii - po prostu się z tobą nie zgadzam - pozdrawiam :)

0

Ha ha za to Ty odpowiadasz mi teraz w tonie pouczenia per "Wy". ;) .... ale nie przecież Ty wcale tak nie postępujesz XD. Powiem Ci coś kolego ja się niczemu nie dziwię ;). Tak na marginesie ostatnio widziałem wrzutę na fejsie obrazującą ilości zgrupowań/koncertów i tego typu eventów neonazistów w Niemczech w ostatnim roku. Nie wiem jak jest w Polsce ale ilość tego u nich powala, no ale cóż tam nikomu nie przyjdzie do głowy to nagrywać, nagłaśniać i puszczać w świat taką reklamę niemieckiej kultury ;) ... no ale gdyby tam była jakaś Polska telewizja tak zakorzeniona jak tvn w obecnych czasach u nas to pewnie w odzewie zrobili by im podobną reklamę. To jest kolego coś więcej niż tylko "chleb" dla narodu aby miał się czym żywić. To są wpływy i walka o wpływy a to że jesteśmy w tym słabi wynika właśnie z mediów ich właścicieli i ich siły. Teraz połowa świata oczernia nasz kraj bo w Polsce są neonaziści ... tak jakby ich krajach tego nie było XD. Ktoś to kolego przygotował, wypuścił i zaplanował.

0

Cóż mogę Ci odpowiedzieć chyba tylko tyle że nie zgadzam się z tobą coraz bardziej :) z tego co widzę nie tylko ja ;). Co do rezerwowych "pracować" a pracować do spora różnica. Np taki Denis ostatnio niby grał a jednak tak niemrawo i zachowawczo, do tyłu i z błędami że dla mnie to była gra na alibi. Vidal przynajmniej nie boi się robić tego co umie, może mu nie wychodzi czasami ale spocony jest non stop ;). Jednym słowem kto nie ryzykuje podejmowania ryzyka wychodzi przynajmniej w moich oczach o wiele gorzej. Delofeu też oceniałem dość wysoko bo zapi .....ał ładnie, do momentu aż zobaczyłem jakie kretyńskie błędy popełnia ;)

2

Ba - wydaje mi się bardziej pożyteczny nawet od Paco w naszym zespole a o Paco nikt nie mówi że do odstrzału jest.

29

Nie do końca podzielam twoją opinię. Jako rezerwowy moim zdaniem o wiele lepszy od Delo czy np Denisa. Ogólnie z rezerwowych ja go ceniłem. Dużo wiatru robił zawsze trochę asyst mu wpadało, czasami coś strzelił,. Poza tym zostawiał serce na boisku czego nie było tak widać u innych rezerwowych. Jedyny jego problem to brak ogrania co owocowało taktycznym zagubieniem od czasu do czasu.

0

Identyfikacja z klubem ... naprawdę nigdy nie mówisz nic potocznie ?

0

A o tym to ja wiem :). Z Delo jesteśmy w plecy a miał być kupiony na zarobek.

1

Niby racja ale jednak przybysze- uchodźcy czy emigranci - jak zwał tak zwał (zazwyczaj wyznania muzułmańskiego) troszkę sobie taką renomę wyrobili swoim zachowaniem w ostatnim czasie.

0

Może mieli na myśli że nie znają jego danych osobowych, ale w sumie wyznanie też trudno ocenić na pierwszy rzut oka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?