sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jestem pewien ale na następny mecz chyba już wraca Belg.
0
sami zgodzili się ... stary ciekawe co na to ich dzieci żony ojcowie i matki. TO że zgodzili tym bardziej świadczy o tym jaka ewentualna strata dla społeczeństwa będzie jak oddadzą za to życie.
1
Przyjacielu to naprawdę trudny temat. Ogólnie życie ludzkie trzeba ratować tu nie ma dwóch zdań ale .... to ich marzenia za które zapłacą zapewne srogą cenę oby nie cenę życia ratowników. Bo szkoda tracić takich wspaniałych ludzi.
1
Setka tam raczej nie pomoże. Ciekawe czy można rozpalić ogień w takich warunkach.
2
Niesamowici ludzie. brak słów.
4
Cou tak z Miną bym poczekał, można go wpuścić przy dobrym wyniku na drugą połowę. Natomiast Brazylijczyk powinien jak najszybciej grać w podstawie i ogrywać się z podstawowym składem
0
Noo ciągniemy real za uszy co by grał w lm. Ha ha ha.
0
he he chyba zbyt mocno marzyło im się że nas wyeliminują ;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Do odstrzału.
3
Trochę przesadzasz Isco jest niesamowitym graczem.
1
O kim dokładnie piszesz ?
16
Ten koleś nie ma mojego szacunku po poprzednim sezonie gdy w sposób celowy "przeszedł" się po Messi gdy ten leżał w polu karnym.Miernota nie człowiek.
edit: to było chyba dwa sezony temu ;)
0
Wlazłem dziś na rm poczytać trocheę komenty przeglądu i oni piszą (kibice) że Coutinhio przypomina grą Messiego i wiecie co - mają cholera rację. Naprawdę chłopak ma ten luz, kiwkę i gra na pełnej non stop do tego ten przegląd. Brawo my.
31
Nic kontrowersyjnego przecież nie powiedział
1
Tzn zestresowany to on chyba był ale chyba mu to po prostu nie przeszkadzało a być moze nawet pomogło.
1
a co jakieś zakazy kto może a kto nie ? TY wydajesz te rozporządzenia ? XD
1
Chyba przełożył klub nad swoją wygodę ;)
0
Jeśli pierwszy to w zasadzie za Inieste :|
0
Smutne to ale trzeba naprawdę nie rozumieć tego sportu by nie widzieć co ten gość robi dla zespołu.
6
TO fakt najsmutniejsze było jak komentator gadał że być może to jego ostatni mecz jak schodził. CHolera VIdal grał dziś jak natchniony. Powiem więcej. Denis nigdy tak nie grał, GOmes też (ale ten ma przynajmniej inne zalety ;) ). Vidal jest gościem który jakby go wystawiać w 1 jedenastce by mentalnie do tego dorósł - on nie powinien odchodzić.
0
Mówisz o Inieście czy o Cou ? ;D
0
Było dużo złego o nim tu mówione
0
Ale jaki lincz kolego jak ty prawdę wygłaszasz. Duża część Ra-lambli zawsze go broniła bo widziała jak charuje.
0
Messi dzisiaj rządził. Było kiedyś gadane że go nie ma w ważnych meczach a niby Ronaldo to jest. Dzisiaj Messi rządził i dzielił to jego Barcelona była a mecz był ważny i na dużym ryzyku :)
5
TO co już "legalnie" można świętować też blamaż białych ? XD
0
Racja potrzebujemy zmienników w podstawie.
5
Lahoz jak zwykle chce być po prostu postacią pierwszo-planową on krzywdzi wszystkich swoimi decyzjami.
0
kurde Cou to może trochę odsunąć od once de gala naszego Inieste :|. No ale ok tak chyba ma być.
1
Dobrze gadasz.