0

Morderca - samobójca w sumie debil lepiej pasuje ... chyba że mu kazali co jest bardzo prawdopodobne w takich instytucjach.

0

Przecież to wypożyczenie - nie musieli nic dawać w gruncie rzeczy - to bardziej taki ukłon ze strony Watfordu.

0

Tak ale to trio nie funkcjonowało non stop na najwyższych obrotach. Miałem wrażenie że mentalnie się "zjadali". Albo Messi grał z Suarezem albo Neymarem. Suarez z Neyem raczej się na boisku nie widzieli za dobrze. Oby Coutinhio był lepszym uzupełnieniem.

0

Alba podobno dużo śpi. Tak kiedyś było mówione w jakimś artykule.

0

No ale od razu tlen by był podany przynajmniej ;)

0

Gomorra.

0

Spoko, pozdrawiam ;)

0

Kupili go bo była okazja by zarobić. Wygląda na to że coś im interes nie pyknął.

0

"Co lepsi obrońcy chowają ręce do tylu. To nie jest mój wymysł tylko zapis w przepisach" Jeśli nie umiesz klecic logicznych zdań to tego nie rób wcale, bo teraz jeszcze idzisz w zaparte. Moje myślenie jest logiczna konsekwencją odbioru twoich wypocin. Skoro używasz skrótów myslowych znanych tylko sobie nie dziw się że ktoś cię nie rozumie a juz na pewno nie zarzucaj komuś braku czytania ze zrozumieniem bo trochę za wysoko się cenisz ;). Pomijając już ten szczegół - karnego nie miało prawa być tak jak napisałem kolega wyżej.

0

Kolega nie przedstawi bo takiego nie ma. Ale zgrywać madrale to umie ;)

0

Zabiłeś tym Pepem ;)

4

Na szczęście Valverde już po pierwszej połowie skumał co nie działa i zareagował więc na Chelsea nie powinien popełnić podobnego błędu.

0

Ciekawe że przytacza rękę Carvahala jako argument - on chyba jest z białej części Madrytu ;)

0

Ty za to wcale nie ignorujesz kilku osób które Ci tłumaczą że się mylisz do tego jeszcze obrażasz ;) Sam powołałeś się na przepis o celowości zagrania później przyznałeś że takowej nie było u Umtitiego a na końcu stwierdziłeś że karny 100% bo takie masz nie wiem przeczucie ? Koleś mu nabił rękę. Równie dobrze można tu mówić o celowym nabiciu przez strzelającego jeśli już sobie dywagujemy. Tu masz artykuł i zdjęcie które rozwiewa wszelkie wątpliwości.

http://www.fcbarca.com/81443-od-74-meczow-w-lalidze-nie-podyktowano-rzutu-karnego-przeciwko-fc-barcelonie.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news

Jak on miał cofnąć tą rękę kolego ?

Co do Carvahala - co ty porównujesz przecież on rzucił się i obronił strzał jak bramkarz - tu już mówimy o celowym zatrzymaniu piłki co tłumaczą przepisy które sam przytaczasz XD

0

A co mnie ręka Carvajala obchodzi ? Sędzia nie podyktował karnego na ręce Umtitiego i postąpił prawidłowo. Jakby takie ręce były uznawane to co lepsi gracze celowo by je nabijali dla karnych. Aha i nie obrażaj mnie kolego ten skrót zostaw sobie dla kogoś komu jesteś w stanie powiedzieć to na żywo w oczy.

0

No ale z pretensjami to chyba jednak nie do mnie co ? ;)

72

Nie no pojechałeś trochę z tym Semedo. Moim zdaniem ma i szybkość i technike a brakuje mu zmysłu taktycznego on przede wszystkim nie ma dobrego zgrania z kolegami.

8

To fakt ale talentu i zaangażowania nie można mu odmówić ;)

3

A jak dla mnie Duet Umtiti-Verma (zdrowy) najlepszy. Przesadzasz z tym że Umtiti lepszy od Belga o klasę. ojj grubo przesadzasz. Są porównywalni.

1

Ale będzie filmisko. Nie mogę się doczekać XD
Harvey, De Niro, Al Pacino i Pesci. No kurna chyba wszyscy są.

0

Luisito zawsze będzie miał charakterek. Trzeba go szanować za to co nam daje ale czasami przegina w złą stronę. Tej jego kopnięcia w w jajka przeciwnika nie były fajne.

8

Ale to koleś z naszego klubu - zauważyłeś ?

1

O kim ty mówisz ?

1

Kolego - Nocturno dobitnie ci wyjaśnił głupotę twojej opinii. To ty się troszkę podciagnij w przepisach. Strzał był z metra. Jakbyś był w stanie cofnąć rękę po takiej bombie to nazwałbym cię spidermanem

4

Gdyby było jak mówisz to co lepsi piłkarze by nabijali celowo takie piły dla karnych.

0

Jakoś nie podzielam twoich odczuć.

1

fakt ale dobre akcje dziś Andrzej robił - jest w formie.

5

Iniesta dziś fajnie grał

3

easy

0

Masherano tam chyba w jakimś polu ryżowym gra (zdjęcie) ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?