5

Lahoz jak zwykle chce być po prostu postacią pierwszo-planową on krzywdzi wszystkich swoimi decyzjami.

0

kurde Cou to może trochę odsunąć od once de gala naszego Inieste :|. No ale ok tak chyba ma być.

1

Dobrze gadasz.

0

Laha sobie wpisze CV że pokazał kartkę Messiemu :)

0

Trzecia bramka jest musowa dla ostudzenia emocji po obu stronach. Do Espanyolu już pomału dociera, trzeba im zamknąć jakiekolwiek przypuszczenie że mogą awansować.

0

Vidal jedyny słabszy punkt ale damy rade :)

0

Raczej kolega pisze pod kątem Valencii ;)

0

Oni ta kasę cha ściągać o rzucającego czy jak?

1

Ciekawe czy jakby faktycznie do tego doszło i Neymar gralby dla królewskich to czy powstrzymalby się od prowokowania swoich byłych kolegów podczas el classico. Wszakże Neymar z prowokacji slynie a teraz jest przecierz taka słodka przyjaźń pomiędzy naszymi graczami a nim ;)

0

Skoro te poprawne misie nie mają hamulców by pomimo swojej "poprawności" w stosunku do Realu Madryt wyzywać od debili gimbusów czy kibiców sukcesu tych co cieszą się z potknięcia białych - ja mogę sobie pozwolić na delikatną szyderę typu "poprawne misie", tak więc nie mierz wszystkich swoim górnolotnym pouczaniem: "JA AKURAT .... bla bla bla". No chyba że to Cię osobiście dotkneło ;)

0

Poprawne misie, może myślą że będą mieli lepiej w życiu jak będą wzorem pokoju i miłości ;)

1

Naprawdę fajne ale wiesz co nasz Waldek to chyba lepszy Gargamel by był - chodzi oczywiście o sam wygląd ;)

1

Na szczęście jeszcze jest ... ;)

8

ha ha ha dobre. No co gościnni są wszyscy szczęśliwi wyjeżdżają ;)

PS. Barca jakaś taka najmniej euforyczna no ale dla nas to nie aż takie wydarzenie zlać ich na Bernabeu - dzień jak co dzień ;) Najbardziej cieszą się ogórki ;P

14

Nie oglądać się na białych - jechać dziś z Espanyolem na maksa :)

0

fajnie by było jakby nawet do LE się nie dostali - to całkiem możliwy scenariusz chyba z ich formą ;)

2

Kurde on ma 22 lata - Messi w jego wieku pożerał takich typów, wydalał i rozglądał się za kimś mocniejszym do tej czynności.

0

Bo to wielka miłość jest do białych.

0

Trzeba ich zajechać w pierwszych 15 minutach i coś strzelić. Wtedy będzie już oddech i doklepiemy im tak że szybko zapomną że z nami wygrali ;). Tak bym zagrał tylko że Barca tak prawie nigdy nie gra :(.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

zaraził mnie tymi emocjami :(

5

Kurde prawie łzy u Mashe :(

0

Jak na razie Dembele wart Neymara. ;) Neymar gwiazdorzył i blokował zespół a Dembele - szklanka. Tyle że Dembele Jeszcze może się okazać strzałem w 10 a Naymar cały czas utwierdza (teraz w PSG) że jest na poziom (mentalnym) Krystyny.

15

Śmieszne kolega zapomniał o bagatela 222 za Neymara :)

1

Tak jakość wykonania nie jest pierwszej klasy ale spokojnie jak nie będziesz nimi zucal o podłogę to parę lat wytrzymają. To nie jest tak że po miesiącu do wyzucenia ;). Musieli na czymś obciąć aby wymaksowac tak jakość dźwięku.

1

aż za dobre na to. To są słuchawy studyjne. Ja uzywam i do muzy i do gier

1

Ja piszę o wolności słowa - możesz więc bezpośrednio odpisać do mnie, a nie tak na około wbijać szpile ;). Uważam że oni nie są poważnym problemem w Polsce mamy o wiele ważniejsze sprawy niż grupka idiotów udających mądrych. Pisanie o jakiejś fali nazistów w telewizji śniadaniowej i robienie z niej jakiegoś programu śledczego jest żenujące i śmieszne. Bo w razie niepowodzenia z faktami zmontują wyreżyserowany serial. Z tym "propagowaniem zbrodniczych ideologii" o którym już uczą w podstawówce to chyba nie uważałem ale widzę żeś czujny i z podstawówki nauki wyniosłeś ;)

1

Skoro tak mówisz (że znaleźli broń i amunicje) to powinno się ich osądzić czy tam pociągnąć do odpowiedzialności karnej jeśli nie mieli pozwolenia. ;)

1

Przesadzasz i wydaje mi się że starasz się to upolitycznić. W 90% takie łebki z tego wyrastają i są normalnymi ludźmi później widzącymi swoją wcześniejszą głupotę. Myślę że telewizja powinna zająć się poważniejszymi tematami ważniejszymi dla zwykłych obywateli .. chociaż to w sumie telewizja śniadaniowa była XD

0

Na całym świecie są takie łebki i będą zawsze. Im dłużej trwa pokój tym więcej ich się mnoży. Nie ich wina - człowiek jako istota jest po prostu samodestrukcyjny. Spoko możemy ich tam jakoś zabijać, eliminować czy cuś ;) ale to się będzie zawsze powtarzać - tym bardziej jeśli będą takie restrykcje z tego powodu. Zakazany owoc smakuje lepiej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?