0

spoko ;) he he unikaj. Każdy jest kowalem własnego losu i swoją ścieżkę kuje :P.

4

TO przyjemne by było - wydalić ich z jednego z 3 pucharów

3

Ale wiesz Gomes nadal nie jest "gwiazdą" na miarę la-rambli XD

0

Jak prze 5 ostatnich lat w sumie przyznałbym takiej odpowiedzi racje tak teraz nie. Z wielką chęcia obejrzał bym teraz właśnie taką medialną detronizacje ich "wielkiego zespołu - efektu ZZ". ... takie tam moje życzenie na to losowanie ;)

0

bo jak grali razem to go nie było ?? :)

0

Nie musi być geniuszem w każdej dziedzinie ;)

8

Mięcho jest zdrowe dla ludzi kolego ;). Mniej ogłupiających reklam polecam. Wieprzowinę ludzie wp.... ali od setek lat i byli zapewniam cię w za ..... ej kondycji. Wojny wygrywali dzięki tej kondycji. Teraz dużo głupot w mediach leci. ;)

0

A grali razem ? ;)

0

A ja z chęcią bym teraz wyeliminował właśnie real XD !!!

12

No nie wiem czy wieprzowina aż taka niezdrowa dla piłkarza ;)

0

A mi się wydaje że jak jest Messi na boisku to Dembele się boi grać ;)

1

Gościu ma to coś. On mi troche kurde Neymara nawet przypominał w dzisiejszych akcjach ma skubany takie "złote" przebłyski.

0

Kurde on jak dziś jechał to troche jak Neymar ;). Przyblokowany jest troche ... mam nadzieje że odpuści i zacznie grać swoje.

14

Valverde zrobił niesamowitą robotę. Zrównoważył nam zespół. To po erze LE jest naprawdę imponujące.

0

Dembele lepiej gra jak nie ma Messiego ... presja mu schodzi ;P

0

Oby grał czysto i skutecznie bo z takimi warunkami łatwo o kartki

1

Żarcik. Na Barcelonie nigdy kasy bym nie zdarł ;)

2

A ja się wtedy zabawie w managara hak Stary Neymar ;)

1

Synów mam dopiero dwóch więc kupa roboty przede mną ;) Pierwszy ma 5 lat i już pomyka w klubie :)

120

Droga po la-ramblo. Przyjaciele od ciekawych rozmów, właśnie urodziło mi się 3 dziecko - syn. Liczę na talent pokroju Messiego XD, przynajmniej oby nam wszystkim w tym sezonie tryplet przyniósł. Pozdrawiam serdecznie :)

3

Z Realem to chyba nie taki trudniejszy XD

0

Dobre darmowe czciony (też z polskimi znakami) to roboto i lato. Są mega eleganckie szczególnie w wersji thin.

0

Dokładnie i wbrew pozorom takiego zawodnika jest najtrudniej zastąpić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Wiele osób ma tu z tym problem ;)

0

Ja bym sprzedał z tej czwórki. Denisa i Rafinie ale chodzą ploty że Gomes i tak chcę odejsc

0

Ja nie wiem czy Shakira nie powinna się od niego uczyć ;)

6

Raczej JC14.

0

pijesz do mojego avatara czy jak ?

1

Wszystko cacy oprócz D.Suareza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?