sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spoko ;) he he unikaj. Każdy jest kowalem własnego losu i swoją ścieżkę kuje :P.
4
TO przyjemne by było - wydalić ich z jednego z 3 pucharów
3
Ale wiesz Gomes nadal nie jest "gwiazdą" na miarę la-rambli XD
0
Jak prze 5 ostatnich lat w sumie przyznałbym takiej odpowiedzi racje tak teraz nie. Z wielką chęcia obejrzał bym teraz właśnie taką medialną detronizacje ich "wielkiego zespołu - efektu ZZ". ... takie tam moje życzenie na to losowanie ;)
0
bo jak grali razem to go nie było ?? :)
0
Nie musi być geniuszem w każdej dziedzinie ;)
8
Mięcho jest zdrowe dla ludzi kolego ;). Mniej ogłupiających reklam polecam. Wieprzowinę ludzie wp.... ali od setek lat i byli zapewniam cię w za ..... ej kondycji. Wojny wygrywali dzięki tej kondycji. Teraz dużo głupot w mediach leci. ;)
0
A grali razem ? ;)
0
A ja z chęcią bym teraz wyeliminował właśnie real XD !!!
12
No nie wiem czy wieprzowina aż taka niezdrowa dla piłkarza ;)
0
A mi się wydaje że jak jest Messi na boisku to Dembele się boi grać ;)
1
Gościu ma to coś. On mi troche kurde Neymara nawet przypominał w dzisiejszych akcjach ma skubany takie "złote" przebłyski.
0
Kurde on jak dziś jechał to troche jak Neymar ;). Przyblokowany jest troche ... mam nadzieje że odpuści i zacznie grać swoje.
14
Valverde zrobił niesamowitą robotę. Zrównoważył nam zespół. To po erze LE jest naprawdę imponujące.
0
Dembele lepiej gra jak nie ma Messiego ... presja mu schodzi ;P
0
Oby grał czysto i skutecznie bo z takimi warunkami łatwo o kartki
1
Żarcik. Na Barcelonie nigdy kasy bym nie zdarł ;)
2
A ja się wtedy zabawie w managara hak Stary Neymar ;)
1
Synów mam dopiero dwóch więc kupa roboty przede mną ;) Pierwszy ma 5 lat i już pomyka w klubie :)
120
Droga po la-ramblo. Przyjaciele od ciekawych rozmów, właśnie urodziło mi się 3 dziecko - syn. Liczę na talent pokroju Messiego XD, przynajmniej oby nam wszystkim w tym sezonie tryplet przyniósł. Pozdrawiam serdecznie :)
3
Z Realem to chyba nie taki trudniejszy XD
0
Dobre darmowe czciony (też z polskimi znakami) to roboto i lato. Są mega eleganckie szczególnie w wersji thin.
0
Dokładnie i wbrew pozorom takiego zawodnika jest najtrudniej zastąpić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Wiele osób ma tu z tym problem ;)
0
Ja bym sprzedał z tej czwórki. Denisa i Rafinie ale chodzą ploty że Gomes i tak chcę odejsc
0
Ja nie wiem czy Shakira nie powinna się od niego uczyć ;)
6
Raczej JC14.
0
pijesz do mojego avatara czy jak ?
1
Wszystko cacy oprócz D.Suareza