10

Jeśli Verma nie złapie kontuzji to jest to idealny dla nas piłkarz. I nie koniecznie zmiennik. W stałej formie i bez kontuzji wygryzłby Pique ze składu. Mega obrona to by była Umtiti i Verma (oczywiście zdrowy). Myślę że ci kolesie tworzyli by mur najlepszy w Europie.

5

Nie po raz pierwszy udowadniają że są kilka poziomów wyżej od MD.

1

Paulinho akurat mnie przekonywał i byłem przeciwnikiem hejtowania Brazylijczyka. Co do Yerrego mam mieszane uczucia.

0

Ja nie jestem obrońcą Blinda - też uważam że nie powinien być brany pod uwagę. Bardziej obawiam się że Mina u nas nie wypali.

0

Czy zamknie to zobaczymy ale obyś miał rację.

0

A myślisz że Yerry Mina jest ?

0

hmm to coś mi się porąbało. Ja myślałem że 5ty zaczął się na wiosne a teraz jest druga jego część.

0

Przyjdzie i jeden i drugi ;)

1

Szkoda że Suarezowi tej bramy nie uznali ale bardziej ze względu na sposób w jaki ją strzelił ;). Coś pięknego.

0

Bo teraz leci jego druga seria (10 odcinków) - pierwsza była na wiosnę (10 odcinków). To jest cały czas 5 sezon.

0

Czyli jeszcze pięć odcinków piątego sezonu ma lecieć w TV ?

3

Szpaler = remont kibli. Tyle.

0

A ile już leciało w TV?

0

Ogląda ktoś z lambrowiczów wikingów może ? Ile jeszcze zostało do końca ostatniego sezonu? Chcę ściągnąć i obejrzeć za jednym zamachem (no może trzema ;)) ale czekam aż będzie calosc.

1

Dobra szpila ;)

0

Akurat jak schodzili to Messi bardziej protestował niż Suarez. Może już nie oglądałeś. Aż się zdziwiłem że Messi taki aktywny. Dla mnie był gol ale to może maks 5 cm całym obwodem oczywiście.

8

dałbym minusa jakby była taka opcja :|

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

LucasFilm (gwiezdne wojny) też już w rękach Disneya. Normalnie monopol kurka.

0

dobry był ;)

1

Proponuje Ci wybrać się pod ten stadion i zacząć wyłapywać już teraz. Na co czekasz ? Jeszcze z jakimś transparentem że ściągniesz w ich miejsce muzułmanów do Polski bo kibice to ameby. Najlepiej zacznij od teraz XD. Życzę wytrwałości w zamierzeniach ;)

5

W punkt. Ale wiesz teraz moda na uchodźców jest. Trza być pro europejskim to takie nowoczesne jest przecież.

10

Droga redakcjo nie róbcie z siebie Mundo Deportivo - szanujcie się ;)

0

Iniesta będzie miał swoje minuty o ile oczywiście nie okaże się że Coutinio nie daje rady - bo to wbrew pozorom nie jest takie oczywiste że on wejdzie i będzie to poziom jakiego oczekujemy. Jedyne czego Inieście teraz brakuje to kondycji i dobrych partnerów chociaż z Messim robi jeszcze dość często magiczne akcje.

1

Nie zgadzam się z tym - wcześniej miał Xaviego, Ronniego jeszcze do robienia ładnych kombinacyjnych akcji - teraz w środku jest sam (jeśli chodzi o efektowne granie bo nie efektywne jest - to potwierdzają wyniki tak dla przypomnienia). Nie znaczy to jednak że stracił swoje umiejętności. Cytat "Otóż to, to wciąż nasz najlepszy pomocnik. Albo raczej pół pomocnika." Proponuje od razu ćwierć albo 1/8 - jak już szydzić z naszych legend to po całości - po co się rozdrabniać. Nie jestem ślepcem i doskonale widzę jak gra Iniesta. Ty natomist masz problem bo oceniasz go przez pryzmat jego kolegów z pomocy. Robi kółeczka i to cie irytuje ? Otóż robi to bo nikt nie ucieka kryjącym przeciwnikom a on i tak utrzymuje się przy piłce i czeka na najlepsze okazje do rozegrania. Kiedyś gra była szybsza bo miał genialnych partnerów. Założę się że ktokolwiek by nie przyszedł (np Coutinhio) to Iniesta będzie cały czas wybierany do "once de gala".

2

Fakt konkurenci są słabi ale Iniesta to Iniesta jak jest na boisku to zazwyczaj przewyższa ich o kilka klas. Gadanie o kręceniu kołeczek przez niego to niezła ignorancja.

3

Ha ha dobre bo Iniesta nie gra do przodu i nie stwarza okazji według ciebie tak? Kolego to wciąż nasz najlepszy pomocnik. Jedyny jego problem to kondycja.

0

Ten z łapkami na czole ? XD

0

OMG. Pep to prawdziwa zmora dla Mou. Najpierw w Hiszpanii teraz w Anglii :). Może w Chinach by miał spokój ;)

1

Zobaczymy. Przyjdzie Coutinhio i wtedy zweryfikujemy twoją tezę. Osobiście uważam że Ivana nieprędko ktokolwiek zastąpi mimo rozżalenia co poniektórych kibiców a wiesz czemu ? Bo to gracz który idealnie realizuje założenia trenera (stąd cały czas gra w podstawowym składzie). I tak jak napisał przedmówca - nie musimy się znać na jego pracy. Wyniki być może są właśnie dzięki takim graczom którzy wykonują niewdzięczną pracę niedocenianą przez prostego kibica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?