sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To zdjęcie jest z konferencji kadrowej Brazylii. Neymar popłakał się jak trener Canarinhios powiedział żeby media się od niego odwaliły bo to dobry chłopak jest. ;)
0
Daj spokój kolego nie chce mi się dłużej dyskutować o polityce. Nie zmienisz mojego zdania a i ja zapewne nie zmienie twojego. Pozdrawiam,
0
To co robi teraz PO w UE to jest ta błazenada - dot pytania: jaka błazenada ;) Ja też nie jestem za PIS'em więc stoje w dokładnej opozycji do ciebie. Niby nie jesteśmy za partiami których bronimy a jednak to robimy. Dla mnie PO to dno i metr mułu wyrobiłem sobie to zdanie przez 8 lat teraz potwierdzają to jeszcze bardziej jak stracili władzę. PIS jeszcze w mojej ocenie nie doszedł to takiego poziomu żenady. Nie będę się z tobą o to kłócił lub wymieniał argumentami na to kto ma rację bo robiłem to już zbyt długo i mam dość tych rozmów. Mam nadzieję że Kukizy wszystkim utrą nosa i będzie lepiej w końcu.
1
No proszę Cię :)
https://www.google.pl/search?q=lista+afer+PO&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjik_vxscPXAhWGEVAKHc2eBI8Q_AUICigB&biw=1920&bih=947#imgrc=e2TzlwK-A_OIvM:
PO sika po gaciach bo pis ich chce za to dojechaći baaaardzo dobrze. Mam nadzieje że Pis też dojadąich następcy chociaż wolałbym odbudowe kraju tak dla odmiany ;)
2
Skoro wyborca PO widzi ich błędy to jakim cudem oni mają jeszcze 19% poparcia ? :P. TO co oni naodpierdzielali przez 8 lat plus teraz błazenada po stracie władzy to się w głowie nie mieści.
3
Hejterzy PIS'u szydzą z tego 500+ na dzieci ale wychwalają socjal 5* większy (oraz geniusz tego rozwiązania) w co niektórych krajach wspaniałej UE. Szkoda strzępić ryja na głupotę. Dla hejterów mojego wpisu - PIS mnie wkurza ostro ale za inne zachowania. Dla przykładu służba zdrowia która leży i kwiczy i nic z tym nie robią. PO za to dla mnie to dno przebijające muł za sprzedawanie kraju na salonach UE. Najbliżej mi chyba da byłego muzyka Kukiza i jego ugrupowania.
5
No no chirurg własną krwią leczy ;)
0
Arda już grał w Atletico i był tam bardzo ważnym graczem. Taka propozycja może paść
0
A czy finansowo przypadkiem nie wyklucza ? ;)
7
Lepiej kupić Griezmanna za 100 baniek niż Coutinho za 150.
8
Powoli ? To odporny jesteś ;)
0
A do tego wieku to Neymar z nie jednej dyskoteki będzie już chleb jadł ;). Sportowo może się ciutke zatracić.
0
chodziło mi o tą właśnie akcję zaczyna się od 1:07
1
a hahaha. luknijcie na to na minute 1:07
XD ... i dziwić się że odszedł ;P
0
A graliście w Dominations? Według mnie lepsze. Ten sam typ gry.
0
Nie chce się czepiać ale Daniego to jakoś specjalnie nie żegnali ;)
2
Klauzuli a nie klauzury.
2
Omg. Przeczytało mi się "spektakularna prasa ... " XD
0
Ja spadku formy jakoś nie zauważam. Może i sporo kiwal i miał trochę strat ale każdy piłkarz aspirujący do wyższej firmy musi ryzykować. Była sytuacja że okiwał chyba z 6 przeciwników w ich polu karnym. Miał piłkę przy nodze przez dobre kilkadziesiąt sekund przy ich autobusie. Bardzo mi się to podobało.
4
Ramosowi to może nawet łeb odgryźć. Wybaczyłbym ;)
1
Wydaje mi się że to efekt mieszania barw czerwonej z niebieską. Z daleka robi się fiolet. Z bliska natomiast widać już dokładnie.
0
Jakie rozluźnienie. To że jakiś pismak tak napisał nie znaczy że nasi maja na to wyje....e. Jak dla mnie mogą tak grać do końca sezonu a przewaga wzrośnie z 11 do 22 punkt i na miesiąc przed końcem będziemy się śmiali z białych.
0
A ja raczej się nie zgadzam .... :)
1
no tak tyle że jeśli Suarez odpali to statami dogoni Messiego a Paco ... raczej wątpię. Tym nie mniej należy teraz stawiać na Paco według mnie aż Luisito się ogranie.
13
Kolego ty przespałeś ostatni rok czy nie umiesz logicznych wniosków wyciągać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No no do kościoła poszedł to i oświeciło trochę :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
dziwne że Casemiro jest w czubie. Mi aż tak nie przeszkadza jak dla przykładu Ramos.
1
Jeszcze niedawno ciągnął sam Messi jest więc progres :)