23

Spróbuj po jajach się podrapać :P

0

Biją w oczy te klapy :). Mógł korki założyć bo fota extra.

5

Mi się dzisiaj podobał Iniesta. Grał dobre zawody.

2

Myślę że dobrze że go trener zdjął. Pozycja pozycją ale koleś za 80 baniek jeśli jest wystawiany z przodu to raczej powinien się odnaleźć. Suarez chyba trochę jedzie na fejmie z poprzedniego sezonu i tym że na wakacje z Leo jeździ ;). Szkoda że nie mamy kota na jego pozycje bo zluzował cugle i nie czuje się zagrożony.

1

Karma wraca ;) W poprzednim sezonie sporo jej oddaliśmy :[

0

Ja w sumie też nie lubię Bayernu ale PSG tak mnie w ostatnim sezonie podirytowało swoimi zagrywkami że wolę już (na dzień dzisiejszy) Niemców. I chodzi mi o całokształt: Neymar, Verratti te syfy co teraz wypływają. Jeśli Verratti faktycznie nas wykorzystał dla podniesienia pensji to jakaś masakra normalnie. Tyle tu było pozytywnej gadki o nim.

3

ha ha ale na karne dla PSG to i ja liczę :). Będę to obserwował z duuuużym zaciekawieniem :P

0

Dzisiejszy mecz PSG - Bayern interesuje mnie równie mocno co nasz. Ciekawy jestem jak pójdzie Paryżanom. Po rewelacjach Ancelottiego i niechęcią do naszej byłej gwiazdy nie pałam ostatnio do nich jakąś wielką sympatią i liczę że Niemcy sprowadzą ich do parteru :P.

4

Pique powinien dostać pstryczka w nos aż złapie formę. Ostatnio trochę się boje jak jest on w składzie - gra niepewnie. Wolałbym już doświadczonego Mascherano. Reszta jest ok.

0

Już raz to zrobili a nasz Robert wtedy zapewne został zapisany w notatniku Pereza wielkimi czerwonymi literkami ;)

1

Jeśli to prawda to nieźle nas tu wszystkich .... nie będę kończył ;)

0

Napisałem ... "w innym klubie" :)

2

A ja go lubię. Najbardziej z ostatnich trenerów białasków. Szanuje gościa :)

18

Niesamowity zawodnik. W Barcelonie do tej pory widziany jako jednak zmiennik i to na PO ... w sumie to zapchaj dziura - gdzie brakuje tam go wciskają (pomimo że wszyscy już widzą na co gostać). W innym klubie - nawet w takim z wysokimi notowaniami - podejrzewam że trener zaczynałby skład od niego.

0

Nie przesadzam osobiście z takimi komentarzami w stronę Realu ale też rozumiem że rywalizacja wywołuje negatywnie odbierane emocje. Trochę dystansu i jest ok.

0

Z ryjem rafiłeś w sedno. To są właśnie te detale ;) Znalazło się Kółko złośliwych naśladowców Hajty :)

0

Wpisywałem na początku - wyskoczył Tomek Hajto. Serio ??? Nawet mi do głowy nie przyszło aby to wiązać. Uważasz że wszyscy muszą się tym panem interesować. Jakoś mnie jego osoba nie interesuje szczególnie no ale jeśli tak uważasz .... Nie znasz kolego moich motywacji ale widzę że słowa na ciebie działają ;)

0

ja się tam po prostu ciesze a wrzutki w stronę Realu mnie jakoś nei rażą. Jesteśmy tylko kibicami którzy za sobą nie przepadają. Wejdź na białą i przeczytaj co sądzą o nas to może Ci przejdzie altruizm ;)

0

Myślę że sporo błędnie odbierasz. cały czas oscylujesz wokół czegoś co powinienem zrozumieć i silisz się na przedstawianie się jako osoby inteligentnej i ogarniętej w świecie ... no sam nie wiem czego w sumie :). Wytłumacz co masz na myśli i skończmy dyskusję ;). Dokładnie chodzi mi o "antycypiren" i "23%" o których śmiem nie wiedzieć "wisienko" :)

1

Pięknie się ten obrońca od niego odbił XD.

0

Przybliżysz mi te detale z szeroko pojętego świata piłkarskiego? Naoglądałeś się czegoś czy tam naczytałeś - nie wiem może MEM'ów i liczysz że każdy rozmówca Cię zrozumie? W sumie nie dziwi twoje podejście skoro brak odpowiedzi lub zwrócenia uwagi traktujesz jako "myślę że zrozumiał". Pozostawię Cię z tą myślą w nadziei na wyciągnięcie mądrych wniosków "wisienko na torcie" :)

0

Obsyp się brokatem jeśli chcesz błyszczeć XD. później sięgnij po słownik wyrazów obcych i coś wybierz - sugeruje też od razu przeczytać znaczenie owego słowa. Życzę powodzenia w staraniach ;).

0

ooo pierwsze słyszę. Jakieś nowe słowo wymyśliłeś na tę okazję ? wytłumaczysz co oznacza ? Nie znalazłem takiego w słowniku wyrazów obcych.

0

Jakie detale ? Przybliżysz mi czym próbujesz zabłysnąć ?

1

Dla mnie to jest część dryblingu - balans ciałem. Lecz nawet jeśli by przypisać słowo technika do doskonałego prowadzenia piłki i zastawiania i innych przez was wymienionych atutów to wątpie by Paulinhio był w tym mistrzem ;). Ma inne atuty wejście w pole, siłe, nosa do bramek ogólnie wyczucie sytuacji. Inaczej odbieram słowo tachnika (nie zastanawiając się nad tym głębiej) lecz faktycznie macie racje raczej ;)

8

A gdzie tam. Jasno stwierdził przecież ;P

9

Ruuuuuuudy XD. Dobrze gada fajke mu dać.

1

Nie no ogólnie jest ok. Ten kanał to też jest mistrzowski przegląd pola ale .... najwyższa jakość? No ja tego nie kupuje niestety. Technika kojarzy mi się z dryblingiem ;)

1

Kolego nie odbieraj im tego co im się należy - ostatni ich okres był dla nas bolesny a dla nich baaaardzo udany. Jako pierwsi to osiągneli (obrona LM)

17

To że teraz się cieszymy oznacza że jak Barca przegra kilka meczy to wyjdziemy na durniów ? Czemu kolego ? Radocha z prowadzenia w lidze nie ma nic wspólnego z brakiem pokory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?